"О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2015 года № 4381. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликованное 22, 29 января, 5 февраля 2015 года в районной газете "Жаналык жаршысы") следущие изменения и дополнение:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 148 659,2" заменить цифрами "3 359 545,2";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 401 859,2" заменить цифрами "2 612 745,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 238 202,6" заменить цифрами "3 461 469,0";
2) в пункте 8:
в части абзаца 4:
цифры "6 342,2" заменить цифрами "6 167,2";
3) в пункте 11:
в части абзаца 4:

"2015-2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 241 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4381 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 тіркелген, 2015 жылғы 22, 29 қаңтардағы, 5 ақпандағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1)1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 148 659,2" саңдар "3 359 545,2" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 401 859,2" саңдар "2 612 745,2" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 238 202,6" саңдар "3 461 469,0" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармағында:
4 абзац бөлігінде
"6 342,2" саңдар "6 167,2" саңдарымен ауыстырылсын;
3) 11 тармағында:
4 абзац бөлігінде

цифры "1 238,0" заменить цифрами "2 837,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 208 952,0 тысяч тенге;
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата Т. Абдижалелов
Секретарь районного маслихата А. Ермагамбет

"1 238,0" саңдар "2 837,0" саңдарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 208 592,0 мың теңге;
4) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Т. Әбдіжәлелов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Ермағамбет