О внесении изменений в постановление акимата Алгинского района от 19 августа 2014 года № 330 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 09 июля 2015 года № 4427. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 24 мая 2019 года № 203
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 24.05.2019 № 203 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алгинского района от 19 августа 2014 года № 330 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4022, опубликованное 9 сентября 2014 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района А. Конжар.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Жумабаев Б.
Приложение к постановлению акимата района № 258 от 11 июня 2015 года
СПИСОК
мест предназначенных для размещения агитационных печатных материалов по Алгинскому району
Наименование населенного пункта
Место расположение
1.
Село Карабулак
Стенд перед зданием Карабулакской средней школы.
2.
Село Амангелди
Стенд перед зданием Амангельдинской основной школы.
3.
Село Бестамак
- Стенд перед зданием "Аппарата акима Бестамакского сельского округа".
- Стенд перед зданием Бестамакской средней школы.
4.
Село Бескоспа
Стенд перед зданием Бескоспинской средней школы.
5.
Село Маржанбулақ
- Стенд перед зданием Маржанбулакской средней школы.
- Стенд перед зданием Маржанбулакского дома культуры.
6.
Село Кайындысай
Стенд перед зданием Акрабской основной школы
7.
Село Карагандысай
Стенд перед зданием Маржанбулакской начальной школы
8.
Село Самбай
Стенд перед зданием средней школы имени А.Байтурсынова
9.
Село Нурбулак
Стенд перед зданием Шибаевкской средней школы
10.
Село Каракудык
- Стенд перед зданием аппарата акима Каракудыкского сельского округа,
- Стенд перед зданием Каракудыкской средней школы,
- Стенд перед зданием фельдшерского пункта.
11.
Село Коктогай
Стенд перед зданием Голубиновской основной школы
12.
Село Тиккайын
Стенд перед зданием Ивановской основной школы
13.
Село Есет батыр Кукиулы
- Стенд перед зданием Дома культуры имем Есет батыра Кокиулы
- Стенд перед зданием Школа - сад
14.
город Алга
- Стенд перед зданием Алгинской школы -сад № 1,
- Стенд перед зданием Алгинской средней школы № 2,
- Стенд перед зданием Алгинской средней школы № 3,
- Стенд перед зданием Алгинской средней школы № 4,
- Стенд перед зданием Детско-юношеской спортивной школы
- Стенд перед зданием Алгинского индустриально-технического колледжа,
- Щит перед зданием районного узла почтовой связи АО "Казпочта",
- Стенд перед зданием Алгинского дома культуры
15.
Село Акай
Стенд перед зданием Акайской средней школы
16.
Село Культабан
Стенд перед зданием Культабанской основной школы
17.
Село Карахобда
- Стенд перед зданием Карахобдинской средней школы,
- Стенд перед зданием сельского дома культуры,
- Стенд перед зданием аппарата акима Карахобдинского сельского округа.
18.
Село Ерназар
Стенд перед зданием Ерназарской основной школы
19.
Село Кумсай
Стенд перед зданием Кумсайской основной школы
20.
Село Тамды
- Стенд перед зданием Тамдинской средней школы,
- Стенд перед зданием сельского дома культуры,
- Стенд перед зданием Тамдинского дворового клуба.
21.
Село Талдысай
Стенд перед зданием Талдысайской основной школы.
22.
Село Еркин-куш
Стенд перед зданием Еркинкушской начальной школы
23.
Село Ушкудык
- Стенд перед зданием аппарата акима Ушкудыкского сельского округа,
- Стенд перед зданием Ушкудыкского школа сада.
24.
Село Жеруйык
Стенд перед зданием Жеруйыкской основной школы
25.
Село Кайнар
Стенд перед зданием Кайнарского сельского дома культуры.
26.
Село Токмансай
Стенд перед зданием Томансайской основной школы.
27.
Село Сарыхобда
- Стенд перед зданием аппарата акима Сарыхобдинского сельского округа,
- Стенд перед зданием Сарыхобдинской средней школы.
28.
Село Болгарка
Стенд перед зданием Болгарского школа сада

"Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" Алға ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 330 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 258 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 шілдеде № 4427 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 203 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 24.05.2019 № 203 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Алға ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алға ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 330 "Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4022 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 қыркүйекте аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Қонжарға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Жұмабаев
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 258 қаулысына қосымша
Алға ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
ТІЗІМІ
Елді-мекен атауы
Стендтер орналастырылатын орын
1.
Қарабұлақ ауылы
Қарабұлақ орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
2.
Амангелді ауылы
Амангелді негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
3.
Бестамақ ауылы
- Бестамақ ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының алдындағы стенд.
- Бестамақ орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
4.
Бесқоспа ауылы
Бесқоспа орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
5.
Маржанбұлақ ауылы
- Маржанбұлақ орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- Маржанбұлақ мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд.
6.
Қайындысай ауылы
Ақыраб негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
7.
Қарағандысай ауылы
Маржанбұлақ бастауыш мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
8.
Самбай ауылы
А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
9.
Нұрбұлақ ауылы
Шибаевка орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
10.
Қарақұдық ауылы
- Қарақұдық ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының алдындағы стенд.
- Қарақұдық орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- Дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының алдындағы стенд.
11.
Көктоғай ауылы
Голубиновка негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
12.
Тікқайын ауылы
Ивановка негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
13.
Есет батыр Көкіұлы ауылы
- Есет батыр атындағы мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд.
- Есет-батыр атындағы мектеп-бақшасы ғимаратының алдындағы стенд.
14.
Алға қаласы
- № 1 Алға мектеп бақшасы ғимаратының алдындағы стенд.
- № 2 Алға орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- № 3 Алға орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- № 4 Алға орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- Балалар жасөспірімдер спорт мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- Алға индустриалдық-техникалық колледжі ғимаратының алдындағы стенд.
"Казпочта" АҚ-ның аудандық пошта байланыс торабы ғимаратының алдындағы шиті.
- Алға аудандық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд.
15.
Ақай ауылы
Ақай орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
16.
Көлтабан ауылы
Көлтабан негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
17.
Қарахобда ауылы
- Қарақобда орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд.
-Қарахобда ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының алдындағы стенд.
18.
Ерназар ауылы
Ерназар бастауыш мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
19.
Құмсай ауылы
Құмсай бастауыш мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
20.
Тамды ауылы
- Тамды орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
- Тамды мәдениет үйі ғимаратының алдындағы стенд.
- Тамды аула клубы ғимаратының алдындағы стенд.
21.
Талдысай ауылы
Талдысай негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
22.
Еркінкүш ауылы
Еркін-күш бастауыш мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
23.
Үшқұдық ауылы
- Үшқұдық ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының алдындағы стенд.
- Үшқұдық мектеп - бақшасы ғимаратының алдындағы стенд.
24.
Жерұйық ауылы
Жерұйық негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
25.
Қайнар ауылы
Қайнар ауылдық клубы ғимаратының алдындағы стенд.
26.
Тоқмансай ауылы
Тоқмансай негізгі мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
27.
Сарықобда ауылы
- Сарықобда ауылдық округі әкімі аппарараты ғимаратының алдындағы стенд .,
- Сарықобда орта мектебі ғимаратының алдындағы стенд.
28.
Болгарка ауылы
Болгарка мектеп-бақшасы ғимаратының алдындағы стенд.