О внесении изменений в решение от 19 февраля 2014 года № 110 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 июня 2015 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июля 2015 года № 4419. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 28.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 110 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3795, опубликованное 13 марта 2014 года в газете "Жем-Сағыз") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Байганинском районе, утвержденных указанным решением:
в подпункте 3 пункта 8:
слова "медицинских учереждений" заменить словами "государственного коммунального предприятия "Байганинская центральная районная больница";
в пункте 17:
слова "в подпунктах 1) - 5) пункта 9" заменить словами "в подпунктах 1) - 7) пункта 9";
в пункте 18:
слова "в подпункте 6) пункта 9" заменить словами "в подпункте 8) пункта 9".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Елеуова
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев

"Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 19 ақпандағы № 110 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 177 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 шілдеде № 4419 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.07.2016 № 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 110 "Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 санымен тіркелген, 2014 жылы 13 наурызда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Байғанин ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларында:
8 тармақтың 3) тармақшасында:
"медициналық мекемелердің" сөздері "Байғанин орталық аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының" сөздерімен;
17 тармақта:
"9 тармағының 1)-5) тармақшаларында" сөздері "9 тармағының 1)-7) тармақшаларында" сөздерімен ауыстырылсын;
18 тармақта:
"9 тармағының 6) тармақшасында" сөздері "9 тармағының 8) тармақшасында" сөзерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Елеуова
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев