О внесении изменений в решение Иргизского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 10 марта 2015 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 марта 2015 года № 4251. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии статьями 9, 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4162, опубликованное 27 января 2015 года в газете "Иргиз" № 4-6) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "4 147 058" заменить цифрами "4 065 208";
в том числе по:
поступление трансфертов цифры "3 903 558" заменить цифрами "3 821 708";
в подпункте 2):
затраты цифры "4 147 058" заменить цифрами "4 087 323";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами затраты цифры "0" заменить цифрами "7 000";
в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "0" заменить цифрами "7 000";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "-16 625" заменить цифрами " -45 740";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "16 625" заменить цифрами "45 740";
2) в пункте 10:
абзац 2 исключить:
в части абзаца 3:

"2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 наурыздағы № 177 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4251 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 тіркелген, 2015 жылы 27 қаңтарда "Ырғыз" газетінің № 4-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "4 147 058" саны "4 065 208" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "3 903 558" саны "3 821 708" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "4 147 058" саны "4 087 323" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо "0" саны "7 000" санына ауыстырылсын;
оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу "0" саны "7 000" санына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы "-16 625" саны "-45 740" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "16 625" саны "45 740" санымен ауыстырылсын;
2) 10-тармақта:
2-абзац алынып тасталсын;
3-абзацтың бөлігінде:

1 208
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 208
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109 949,1
002
Программа занятости
49 656,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 228
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 056
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 334
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 705
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 970
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 112
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 628,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
021
Капитальные расходы государственного органа
213,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 042 862
1
Жилищное хозяйство
33 998
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 640
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 640
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 887
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 887
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 471
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
29 471
2
Коммунальное хозяйство
1 000 884
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
167 350
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
167 350
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
833 534
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
833 534
3
Благоустройство населенных пунктов
7 980
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

1 208
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 208
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109 949,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
49 656,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 228
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 056
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 334
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 705
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 970
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 112
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 112
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 628,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
213,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 042 862
1
Тұрғын үй шаруашылығы
33 998
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 640
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 887
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 887
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29 471
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
29 471
2
Коммуналдық шаруашылық
1 000 884
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
167 350
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
167 350
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
833 534
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
833 534
3
Елді мекендерді абаттандыру
7 980
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты