О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2015 года № 4383. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от , статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 160 "О бюджете Иргизского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4162, опубликованное 27 января 2015 года в газете "Иргиз") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 431 453,1" заменить цифрами "3 433 020,1";
в том числе по:
поступление трансфертов цифры "3 187 953,1" заменить цифрами "3 189 520,1";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 453 568,1" заменить цифрами "3 456 984,1";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами затраты цифры "7 000" заменить цифрами "5 151";
в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "7 000" заменить цифрами "5 151";
2) в пункте 8:
в части абзаца 3:

"2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 193 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4383 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 "2015-2017 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4162 тіркелген, 2015 жылы 27 қаңтарда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "3 431 453,1" саны "3 433 020,1" санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша "3 187 953,1" саны "3 189 520,1" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "3 453 568,1" саны "3 456 984,1" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо "7 000" саны "5 151" санына ауыстырылсын;
оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу "7 000" саны "5 151" санына ауыстырылсын;
2) 8-тармақта:
3-абзацтың бөлігінде:

цифры "3 181,1" заменить цифрами "3 131,1";
3) в пункте 10:
в части абзаца 5:
цифры "1 167" заменить цифрами "3 546";
в части абзаца 9:
цифры "4 527" заменить цифрами "3 765".
4) приложении 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата К. ТИЛЕУГАБЫЛОВ
Секретарь районного маслихата К. КОСАЯКОВ

"3 181,1" саны "3 131,1" санымен ауыстырылсын;
3) 10-тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
"1 167" саны "3 546" санымен ауыстырылсын.
9 абзацтың бөлігінде:
"4 527" саны "3 765" санымен ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Қ. ТІЛЕУҒАБЫЛОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ

174
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 090
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3 600
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3 600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
127 759,2
2
Социальная помощь
110 218,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 208
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 208
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109 010,2
002
Программа занятости
49 656,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 228
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 956
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 334
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 705
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 131,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 541
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 057,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
021
Капитальные расходы государственного органа
213,3
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
881 058,5
1
Жилищное хозяйство
32 330
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
878
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
878
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80
Организация сохранения государственного жилищного фонда
80
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 887
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

174
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
3 090
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3 600
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
127 759,2
2
Әлеуметтiк көмек
110 218,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 208
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 208
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109 010,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
49 656,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 228
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 956
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 334
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4 705
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 131,1
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 541
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 541
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 057,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
213,3
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
881 058,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
32 330
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
878
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
878
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
80
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 887
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

6 459
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 465
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
80 928
1
Сельское хозяйство
27 674
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 549
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 549
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23 125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14 268
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
877
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 664
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 286
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 030
6
Земельные отношения
6 666
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 666
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 666
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
46 588
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
46 588
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46 588
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 182
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 182
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 182
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6 982
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8 200
12
Транспорт и коммуникации
164 707
1
Автомобильный транспорт
164 707
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
400
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

6 459
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
6 465
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
80 928
1
Ауыл шаруашылығы
27 674
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 549
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 549
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
23 125
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 268
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
877
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1664
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 286
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 030
6
Жер қатынастары
6 666
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 666
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 666
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
46 588
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
46 588
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46 588
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 182
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 182
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 182
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 982
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8 200
12
Көлiк және коммуникация
164 707
1
Автомобиль көлiгi
164 707
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
400
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі