О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 11 марта 2015 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2015 года № 4248. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Карғалы" за №.4-5) следующие изменения и дополнения:
1).в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 990 973" заменить цифрами "2 903 350",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 503 789" заменить цифрами "2 416 166";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 990 973" заменить цифрами "2 934 607,4";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-24 892" заменить цифрами "-56 149,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры "24 892" заменить цифрами "56 149,4".
пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры "2 085" заменить цифрой "0";
в части абзаца 3:
цифры "49 841" заменить цифрой "0";
в части абзаца 4:
цифры "90 980" заменить цифрами "45 490";
в части абзаца 10:
цифры "37 230" заменить цифрами "1 023",
дополнить абзацом следующего содержания:
46 000 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Бадамша-Степное" Каргалинского района;

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4248 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне №.4161 тіркелген, 2015 жылдың 29 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің №.4-5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың:
1).тармақшасындағы:
кірістер-
"2 990 973" сандары "2 903 350" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 503 789" сандары "2 416 166" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
шығындар –
"2 990 973" сандары "2 934 607,4" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы бойынша-
"-24 892" сандары "-56 149,4" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша-
"24 892" сандары "56 149,4" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
"2 085" саны "0" санымен ауыстырылсын;
3 азат жолы бөлігінде:
"49 841" саны "0" санымен ауыстырылсын;
4 азат жолы бөлігінде:
"90 980" саны "45 490" сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жолы бөлігінде:
"37 230" сандары "1 023" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
46 000 мың теңге – Қарғалы ауданы "Бадамша–Степное" аудандық маңыздағы автомобиль жолын орташа жөндеуге;