О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 03 апреля 2015 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 апреля 2015 года № 4303
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 2) пункта 2 и пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения областного маслихата от 27 марта 2015 года № 287 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 903 350" заменить цифрами "2 370 062",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 416 166" заменить цифрами "1 882 878";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 934 607,4" заменить цифрами "2 401 319,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "24 892" заменить цифрами "196 721";
в том числе:
бюджетные кредиты-
цифры "32 703" заменить цифрами "204 532";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-56 149,4" заменить цифрами "-227 978,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры "56 149,4" заменить цифрами "227 978,4";
в пункте 5:
подпункт 2 исключить;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в общей сумме 9 771 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 8:
в части абзаца 3:

"2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 286 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 4303 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 2 тармақшасына және 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 наурыздағы № 287 "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін іске асыру мақсатында Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4161 тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 903 350" сандары "2 370 062" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 416 166" сандары "1 882 878" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар –
"2 934 607,4" сандары "2 401 319,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
таза бюджеттік кредит беру –
"24 892" сандары "196 721" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"32 703" сандары "204 532" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы -
"-56 149,4" сандары "-227 978,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру -
"56 149,4" сандары "227 978,4" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
2 тармақшасы алынып тасталсын;
7 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2015 жылға арналған аудандық бюджетте орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10-11 кластар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджетке түсетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 771 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
8 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:

цифры "9 425" заменить цифрами "10 334";
в части абзаца 5:
цифры "11 402" заменить цифрой "0";
абзац 6 изложить в следующей редакции:
"114 795 тысяч тенге - на выплату с 1 января 2015 года ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов";
в части абзаца 7:
цифры "30 384" заменить цифрами "25 690";
в части абзаца 9:
цифры "176 135" заменить цифрами "17 782",
дополнить абзацом следующего содержания:
"670лтысячотенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса ";
в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры "18 759" заменить цифрой "0";
в части абзаца 3:
цифры "199 366" заменить цифрой "0",
дополнить абзацем следующего содержания:
"8 087 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда.
Дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступления целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 171 829 тысяч тенге".
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
2) приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.

"9 425" сандары "10 334" сандарымен ауыстырылсын;
5 азат жолы бөлігінде:
"11 402" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
6 азат жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"114 795 мың теңге - мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап, ай сайынғы үстемеақы төлеуге";
7 азат жолы бөлігінде:
"30 384" сандары "25 690" сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жолы бөлігінде:
"176 135" сандары "17 782" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
"670 мың теңге - жергілікті атқарушы органның агроөнеркәсіптік кешен бөлімшесін ұстауға";
9 тармақтағы:
2 азат жолы бөлігінде:
"18 759" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
3 азат жолы бөлігінде:
"199 366" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолымен толықтырылсын:
"8 087 мың теңге - коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау және (немесе) салуға, реконструкциялауға.
Келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырсын:
"9-1..2015 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан жалпы сомасы 171 829 мың теңге есепке алынсын".
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.