О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 6 ноября 2015 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2015 года № 4589
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения областного маслихата от 27 октября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 423 336,7" заменить цифрами "2 372 280,2",
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "455 845" заменить цифрами "448 487";
неналоговым поступлениям
цифры "24 339" заменить цифрами "36 753,5";
поступлениям от продажи основного капитала
цифры "7 000" заменить цифрами "1 966";
поступлениям трансфертов
цифры "1 936 152,7" заменить цифрами "1 885 073,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 454 594,1" заменить цифрами "2 403 537,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "196 721" заменить цифрами "194 262,5";
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры "7 811" заменить цифрами "10 269,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-227 978,4" заменить цифрами "-225 519,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "227 978,4" заменить цифрами "225 519,9";
в пункте 8:
в части абзаца 6:
цифры "114 795" заменить цифрами "90 364";
в части абзаца 8:
цифры "26 701" заменить цифрами "31 553";
в пункте 10:
в части абзаца 5:
цифры "2 263" заменить цифрами "1 763";
в части абзаца 11:
цифры "50 000" заменить цифрами "20 000";
в части абзаца 12:
цифры "6 000" заменить цифрами "5 000".
2) приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 350 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 4589 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 қазандағы "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін іске асыру мақсатында, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4161 тіркелген, 2015 жылдың 29 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
тармақшасындағы:
кірістер
"2 423 336,7" сандары "2 372 280,2" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"455 845" сандары "448 487" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"24 339" сандары "36 753,5" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"7 000" сандары "1 966" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"1 936 152,7" сандары "1 885 073,7" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
шығындар
"2 454 594,1" сандары "2 403 537,6" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
таза бюджеттік кредит беру
"196 721" сандары "194 262,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
"7 811" сандары "10 269,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы
"-227 978,4" сандары "-225 519,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"227 978,4" сандары "225 519,9" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақтағы:
6 абзац бөлігінде:
"114 795" сандары "90 364" сандарымен ауыстырылсын;
8 абзац бөлігінде:
"26 701" сандары "31 553" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
5 абзац бөлігінде:
"2 263" сандары "1 763" сандарымен ауыстырылсын;
11 абзац бөлігінде:
"50 000" сандары "20 000" сандарымен ауыстырылсын;
12 абзац бөлігінде:
"6 000" сандары "5 000" сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.