"Кемпірсай селолық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атаулар беру туралы" 2012 жылғы 12 шілдедегі № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Кемпірсай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 4518 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулуар енгізу туралы" Конституциялық заңына сәйкес, Қарғалы ауданының Кемпірсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кемпірсай ауылдық округі әкімінің "Кемпірсай селолық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атаулар беру туралы" 2012 жылғы 12 шілдедегі № 2 шешіміндегі (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімде № 3-6-147 тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2012 жылдың 16 тамыздағы № 40 санында жарияланған) мемлекеттік тіліндегі шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің мемлекеттік тіліндегі деректемелерді, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Қарғалы ауданының Кемпірсай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы А.Байкеноваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының
Кемпірсай ауылдық округінің әкімі
С.Аманжолов

О внесении изменений в решение от 12 июля 2012 года № 2 "Кемпірсай селолық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атаулар беру туралы"
Решение акима Кемпирсайского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18 августа 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 сентября 2015 года № 4518
В соответствии со статьями 3537 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционным законом Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Кемпирсайского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. В решении акима Кемпирсайского сельского округа от 12 июля 2012 года № 2 на государственном языке "Кемпірсай селолық округіне қарасты елді мекендердің көшелеріне атаулар беру туралы" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3-6-147, опубликованное за № 40 от 16 августа 2012 года в районной газете "Каргалы") внести следующие изменения:
В реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Кемпирсайского сельского округа Каргалинского района А.Байкенову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Кемпирсайского сельского округа
Каргалинского района
С.Аманжолов