О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 06 апреля 2015 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 апреля 2015 года № 4315. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 283
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 283.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "11 227 835" заменить цифрами "10 135 336";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 176 485" заменить цифрами "2 083 986";
в подпункте 2)
затраты
цифры "11 286 591,7" заменить цифрами "10 194 092,7".
2) в пункте 8:
цифры "1 362 752" заменить цифрами "703 692";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса";
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния".
3) в пункте 9:
цифры "1 846 776" заменить цифрами "1413 337".
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Исполняющии
районного маслихата обязанности секретаря
районного маслихата
Н.Сейткамалов Н.Калиева
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

"2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 сәуірдегі № 219 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 4315 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 15.02.2016 № 283 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4164 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"11 227 835" деген сандары "10 135 336" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"3 176 485" деген сандары "2 083 986" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"11 286 591,7" деген сандары "10 194 092,7" сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"1 362 752" деген сандары "703 692" сандарына ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органның агроөнеркәсіп кешені бөлімшесін ұстауға";
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға".
3) 9 тармақта:
"1 846 776" деген сандары "1 413 337" сандарына ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысының міндетін
атқарушы
Н.Сейтқамалов Н.Қалиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының

6 019,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32 439,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17 356,0
003
Капитальные расходы государственного органа
320,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
250,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 513,0
6
Земельные отношения
9 568,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 568,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 268,0
007
Капитальные расходы государственного органа
300,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
81 523,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
81 523,6
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
81 523,6
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 449,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 449,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32 449,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 977,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
24 472,0
12
Транспорт и коммуникации
79 385,5
1
Автомобильный транспорт
79 385,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 170,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1 170,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78 215,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
58 215,5
13
Прочие
834 781,1
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 674,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4 674,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства

6 019,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32 439,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 356,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
250,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 513,0
6
Жер қатынастары
9 568,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 568,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 268,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
81 523,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
81 523,6
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
81 523,6
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 449,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 449,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32 449,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 977,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
24 472,0
12
Көлiк және коммуникация
79 385,5
1
Автомобиль көлiгi
79 385,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 170,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 170,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78 215,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
58 215,5
13
Басқалар
834 781,1
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 674,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4 674,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер