О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2015 года № 4382. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 283
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 283.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "10 135 336" заменить цифрами "10 312 131";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 083 986" заменить цифрами "2 260 781";
в подпункте 2)
затраты
цифры "10 194 092,7" заменить цифрами "10 370 887,7".
2) в пункте 8:

"2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 230 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4382 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 15.02.2016 № 283 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4164 тіркелген, 2015 жылдың 22 қаңтарында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"10 135 336" деген сандары "10 312 131" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша
"2 083 986" деген сандары " 2 260 781" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"10 194 092,7" деген сандары "10 370 887,7" сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:

цифры "703 692" заменить цифрами "880 487".
3) в пункте 10:
цифры "30 288,1" заменить цифрами "65".
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата К. Тукешов
Секретарь районного маслихата С. Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 230

"703 692" деген сандары " 880 487" сандарына ауыстырылсын.
3) 10 тармақта:
"30 288,1" деген сандары "65" сандарына ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Қ. Төкешов
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 230 шешіміне 1 ҚОСЫМША

ПРИЛОЖЕНИЕ 2 к решению Мугалжарского районного маслихата от 10 июня 2015 года № 230
ПРИЛОЖЕНИЕ 5 к решению Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184
Бюджетные программы аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год
№ п/н
наименование городских, аульных округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающим-ся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержа-ние мест захороне-ний и погребение безродных"
011 "Благоус-тройство и озеленение населенных пунктов"
1
Кандыагашский городской округ

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 230 шешіміне 2 ҚОСЫМША
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 шешіміне 5 ҚОСЫМША
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының 2015 жылға бюджеттік бағдарламалары
№ р/н
қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтан-дыру"
009 "Елді мекендер-дің санита-риясын қамта-масыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдан-дыру"
1
Қандыағаш қалалық округі