О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 29 июля 2015 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4476. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 283
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 283.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "10 312 131" заменить цифрами "10 560 785";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "9 029 630" заменить цифрами "8 231 912";
по неналоговым поступлениям
цифры "27 220" заменить цифрами "25 438";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "44 500" заменить цифрами "44 000";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 260 781" заменить цифрами "2 259 435";
в подпункте 2)
затраты
цифры "10 370 887,7" заменить цифрами "10 619 541,7".
2) в пункте 8:
цифры "880 487" заменить цифрами "879 141".
3) в пункте 10:
цифры "65" заменить цифрами "237".
4) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Секретарь
районного маслихата
районного маслихата
К.Тукешов
С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

"2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 шілдедегі № 238 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4476 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 15.02.2016 № 283 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4164 тіркелген, 2015 жылдың 22 қаңтарында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"10 312 131" деген сандары "10 560 785" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"9 029 630" деген сандары "8 231 912" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"27 220" деген сандары "25 438" сандарына ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"44 500" деген сандары "44 000" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша
"2 260 781" деген сандары "2 259 435" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"10 370 887,7" деген сандары "10 619 541,7" сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"880 487" деген сандары "879 141" сандарына ауыстырылсын.
3) 10 тармақта:
"65" деген сандары "237" сандарына ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
Қ.Төкешов
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының

от 29 июля 2015 года № 238
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к решению Мугалжарского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 184
Бюджетные программы аппарата акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год
№ п/н
наименование городских, сельских округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
1
Кандыагашский городской округ

2015 жылғы 29 шілдедегі № 238 шешіміне
2 ҚОСЫМША
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 шешіміне
5 ҚОСЫМША
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттарының 2015 жылға бюджеттік бағдарламалары
№ р/н
қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
1
Қандыағаш қалалық округі