О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 5 ноября 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4602. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 283
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 283.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "10 560 785" заменить цифрами "10 546 280,3";
в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "8 231 912" заменить цифрами "8 260 639";
по не налоговым поступлениям
цифры "25 438" заменить цифрами "7 891,7";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "44 000" заменить цифрами "33 000";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 259 435" заменить цифрами "2 244 749,6";
в подпункте 2)
затраты
цифры "10 619 541,7" заменить цифрами "10 605 037";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "35 676" заменить цифрами "19 338";
погашение бюджетных кредитов
цифры "4 223" заменить цифрами "8 970,9".
2) в пункте 8:
цифры "879 141" заменить цифрами "864 455,6";
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Д.Мурзатаев
Секретарь
районного маслихата
С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению Мугалжарского районного маслихата

"2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 Мұғалжар аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 249 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4602 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 15.02.2016 № 283 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4164 тіркелген, 2015 жылдың 22 қаңтарында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"10 560 785" деген сандары "10 546 280,3" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"8 231 912" деген сандары " 8 260 639" сандарына ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"25 438" деген сандары "7 891,7" сандарына ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"44 000" деген сандары "33 000" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімі бойынша
"2 259 435" деген сандары "2 244 749,6" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"10 619 541,7" деген сандары "10 605 037" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"35 676" деген сандары "19 338" сандарына ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
"4 223" деген сандары "8 970,9" сандарына ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
"879 141" деген сандары "864 455,6" сандарына ауыстырылсын.
3) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Д.Мұрзатаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық мәслихатының