О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2015 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2015 года № 4592. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 27.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4155, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 209 458,3" заменить цифрами "3 481 375", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "2 687 520" заменить цифрами "2 841 969";
неналоговым поступлениям цифры "10 155" заменить цифрами "29 890";
поступлениям трансфертов цифры "453 642,3" заменить цифрами "551 375";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 243 225,6" заменить цифрами "3 515 142,3";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "22 528" заменить цифрами "19 664,9", в том числе по:
бюджетным кредитам цифры "29 730" заменить цифрами "33 406,7";
погашению бюджетных кредитов цифры "7 202" заменить цифрами "13 741,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 56 295,3" заменить цифрами "- 53 432,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "56 295,3" заменить цифрами "53 432,2";
2) в пункте 8:
в части девятого абзаца:
цифры "875" заменить цифрами "1 127";
3) в пункте 11:
в части пятого абзаца:
цифры "9 566" заменить цифрами "7 066";
в части седьмого абзаца:
цифры "13 499,4" заменить цифрами "13 480,1";
и дополнить абзацем следующего содержания:

"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 қарашадағы № 285 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4592 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "3 209 458,3" сандары "3 481 375" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "2 687 520" сандары "2 841 969" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша "10 155" сандары "29 890" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "453 642,3" сандары "551 375" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "3 243 225,6" сандары "3 515 142,3" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "22 528" сандары "19 664,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша "29 730" сандары "33 406,7" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу бойынша "7 202" сандары "13 741,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "- 56 295,3" сандары "- 53 432,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "56 295,3" сандары "53 432,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
тоғызыншы абзацтың бөлігінде:
"875" сандары "1 127" сандарымен ауыстырылсын;
3) 11 тармақта:
бесінші абзацтың бөлігінде:
"9 566" сандары "7 066" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:
"13 499,4" сандары "13 480,1" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: