О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 04 декабря 2015 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2015 года № 4642. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 27.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4155, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 481 375" заменить цифрами "3 551 393,1", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "2 841 969" заменить цифрами "2 911 969";
неналоговым поступлениям цифры "29 890" заменить цифрами "29 908,1";
в подпункте 2):

"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 289 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 4642 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "3 481 375" сандары "3 551 393,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "2 841 969" сандары "2 911 969" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша "29 890" сандары "29 908,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада: