О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 202
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 12 марта 2015 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2015 года № 4258. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 104 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 202 (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4176, опубликованное 29 января и 5, 12 февраля 2015 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 773 626" заменить цифрами "2 753 495";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 514 026" заменить цифрами "2 493 895";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 773 626" заменить цифрами "2 767 002,2";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-24 299" заменить цифрами "-37 806,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "24 299" заменить цифрами "37 806,2";
2) в пункте 8:
исключить абзацы пятый, девятый и десятый;
и дополнить одиннадцатым абзацем следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 шешіміне өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 226 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 4258 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 104 және 106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4176 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда және 5, 12 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 773 626" деген сандар "2 753 495" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 514 026" деген сандар "2 493 895" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 773 626" деген сандар "2 767 002,2" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-24 299" деген сандар "-37 806,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"24 299" деген сандар "37 806,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
бесінші, тоғызыншы және оныншы абзацтар алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:

6 262 тысячи тенге на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата:
Б.Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 12 марта 2015 года № 226

Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 6 262 мың теңге.
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы:
Б.Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 12 наурыздағы № 226 шешіміне № 1 қосымша