О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202 "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2015 года № 4474. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202 "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4176, опубликованное 29 января и 5, 12 февраля 2015 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 498 322" заменить цифрами "2 498 852,6";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 238 722" заменить цифрами "2 239 252,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 511 829,2" заменить цифрами "2 512 359,8";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "-37 860,2" заменить цифрами "-31 860,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "37 860,2" заменить цифрами "31 860,2";
в пункте 8:
в абзаца третьем:

Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 249 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4474 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4176 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда және 5, 12 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 498 322" деген сандар "2 498 852,6" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 238 722" деген сандар "2 239 252,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 511 829,2" деген сандар "2 512 359,8" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-37 806,2" деген сандар "-31 860,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"37 806,2" деген сандар "31 860,2" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацта:

цифры "64 507" заменить цифрами "67 507";
в части абзаце одиннадцатом:
цифры "6 262" заменить цифрами "3 792,6";
2) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата: С. Нурбаев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 6 августа 2015 года № 249

"64 507" деген сандар "67 507" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"6 262" деген сандар "3 792,6" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: С. Нұрбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 6 тамыздағы № 249 шешіміне № 1 қосымша