О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 20 мая 2015 года № 45-257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 мая 2015 года № 3181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2014 года № 2964, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 10 января 2015 года № 3), в решение Алматинского областного маслихата от 29 января 2015 года № 42-244 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 февраля 2015 года № 3030, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 24 февраля 2015 года № 22), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "305 324 482" заменить на цифры "284 821 732", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "29 186 221" заменить на цифры "31 543 420";
"неналоговым поступлениям" цифры "112 066" заменить на цифры "1 169 428";
"поступлениям трансфертов" цифры "276 013 695" заменить на цифры "252 096 384", в том числе:
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "63 748 531" заменить на цифры "63 748 786";
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифры "212 265 164" заменить на цифры "188 347 598", из них:
"целевые текущие трансферты" цифры "73 228 034" заменить на цифры "59 833 362", в том числе на:
"образование" цифры "9 738 365" заменить на цифры "8 142 376";
"здравоохранение" цифры "40 240 425" заменить на цифры "37 287 368";
"социальную помощь" цифры "974 167" заменить на цифры "968 041";
после строки "изъятие земельных участков для государственных нужд 1 956 231 тысяча тенге" дополнить следующими строками:

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 45-257 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 28 мамырда № 3181 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне (2014 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2964 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-244 шешіміне (2015 жылғы 06 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3030 тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпандағы № 22 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "305 324 482" саны "284 821 732" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "29 186 221" саны "31 543 420" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "112 066" саны "1 169 428" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "276 013 695" саны "252 096 384" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "63 748 531" саны "63 748 786" санына ауыстырылсын;
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" "212 265 164" саны "188 347 598" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "73 228 034" саны "59 833 362" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беруге" "9 738 365" саны "8 142 376" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "40 240 425" саны "37 287 368" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "974 167" саны "968 041" санына ауыстырылсын;
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға 1 956 231 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:

"организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов 434 306 тысяч тенге;
субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства 2 174 000 тысяч тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса 117 001 тысяча тенге;
содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния 24 356 тысяч тенге;
содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства 1 001 тысяча тенге;
содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель 35 862 тысячи тенге;
содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля 39 275 тысяч тенге";
"оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов" цифры "16 432 616" заменить на цифры "5 246 967";
строку "повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих 399 848 тысячи тенге" исключить;
"поддержку использования возобновляемых источников энергии" цифры "17 720" заменить на цифры "8 860";
"реализацию мероприятий в рамках программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы" цифры "171 051" заменить на цифры "100 107";
"целевые трансферты на развитие" цифры "36 225 985" заменить на цифры "25 703 091", в том числе на:
"строительство объектов образования" цифры "5 886 929" заменить на цифры "8 039 491";
"строительство объектов здравоохранения" цифры "3 987 570" заменить на цифры "3 690 899";
после строки "проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий 372 903 тысяч тенге" дополнить следующей строкой:
"развитие объектов спорта 262 843 тысяч тенге";
"проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" цифры "2 969 899" заменить на цифры "521 854";
"проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "1 510 941" заменить на цифры "503 771";
"развитие системы водоснабжения и водоотведения" цифры "1 308 995" заменить на цифры "806 890";

"елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге 434 306 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялауға 2 174 000 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға 117 001 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 24 356 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға 1 001 мың теңге;
жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға 35 862 мың теңге;
сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға 39 275 мың теңге";
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге" "16 432 616" саны "5 246 967" санына ауыстырылсын;
"мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға 399 848 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға" "17 720" саны "8 860" санына ауыстырылсын;
"Моноқалаларды дамыту 2012-2020 жылдар" бағдарламасы шеңберінде ағымдағы шараларды іске асыруға" "171 051" саны "100 107" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "36 225 985" саны "25 703 091" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беру объектілерін салуға" "5 886 929" саны "8 039 491" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтау объектілерін салуға" "3 987 570" саны "3 690 899" санына ауыстырылсын;
"халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөніндегі жұмыстарды жүргізуге 372 903 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"спорт объектілерін дамытуға 262 843 мың теңге";
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға" "2 969 899" саны "521 854" санына ауыстырылсын;
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға" "1 510 941" саны "503 771" санына ауыстырылсын;
"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "1 308 995" саны "806 890" санына ауыстырылсын;

"развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах" цифры "3 109 598" заменить на цифры "1 154 912";
"развитие коммунального хозяйства" цифры "662 383" заменить на цифры "94 378";
"развитие транспортной инфраструктуры" цифры "1 044 299" заменить на цифры "705 313";
"развитие индустральной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" цифры "2 952 836" заменить на цифры "1 426 263";
"развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" цифры "294 800" заменить на цифры "365 612";
"на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы" цифры "874 111" заменить на цифры "507 241";
"формирование уставного капитала уполномоченной организации для строительства, проектирования жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "7 080 248" заменить на цифры "3 080 248".
2) "Затраты" цифры "314 774 220" заменить на цифры "297 406 952";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "5 210 233" заменить на цифры "4 210 569", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифры "6 122 362" заменить на цифры "5 225 623";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "912 129" заменить на цифры "1 015 054";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "8 361 078" заменить на цифры "4 757 904", в том числе:
"приобретение финансовых активов" цифры "8 361 078" заменить на цифры "4 757 904";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифры "(-) 23 021 049" заменить на цифры "(-) 21 553 693";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "23 021 049" заменить на цифры "21 553 693".
Пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Социальный налог" зачисляются в бюджет Карасайского района в размере 30%, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
в пункте 6:
цифры "13 777 867" заменить на цифры "12 444 600";
цифры "9 060 330" заменить на цифры "7 600 464";
цифры "4 717 537" заменить на цифры "4 844 136";
цифры "6 608 149" заменить на цифры "5 845 950";
цифры "1 998 441" заменить на цифры "1 732 650";
цифры "453 740" заменить на цифры "21 864";
цифры "3 438 965" заменить на цифры "3 539 017";
цифры "535 000" заменить на цифры "561 547";
в пункте 7:
цифры "52 861" заменить на цифры "45 061";
строку "обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического профессионального образования – 150 000 тысяч тенге" исключить;
в пункте 8:

"ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға" "3 109 598" саны "1 154 912" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға" "662 383" саны "94 378" санына ауыстырылсын;
"көліктік инфрақұрылымды дамытуға" "1 044 299" саны "705 313" санына ауыстырылсын;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға" "2 952 836" саны "1 426 263" санына ауыстырылсын;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде қалалардың инженерлік инфрақұрылымын дамыту" "294 800" саны "365 612" санына ауыстырылсын;
"Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға" "874 111" саны "507 241" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үйлерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын қалыптастыруға" "7 080 248" саны "3 080 248" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "314 774 220" саны "297 406 952" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "5 210 233" саны "4 210 569" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "6 122 362" саны "5 225 623" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "912 129" саны "1 015 054" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "8 361 078" саны "4 757 904" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "8 361 078" саны "4 757 904" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "(-) 23 021 049" саны "(-) 21 553 693" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "23 021 049" саны "21 553 693" санына ауыстырылсын.
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша түсімдер 30% мөлшерде Қарасай ауданыныңбюджетіне, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
6- тармақтағы:
"13 777 867" саны "12 444 600" санына ауыстырылсын;
"9 060 330" саны "7 600 464" санына ауыстырылсын;
"4 717 537" саны "4 844136" санына ауыстырылсын;
"6 608 149" саны "5 845 950" санына ауыстырылсын;
"1 998 441" саны "1 732 650" санына ауыстырылсын;
"453 740" саны "21 864" санына ауыстырылсын;
"3 438 965" саны "3 539017" санына ауыстырылсын;
"535 000" саны "561 547" санына ауыстырылсын;
7- тармақтағы:
"52 861" саны "45 061" санына ауыстырылсын;
"техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтауға – 150 000 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
8- тармақтағы:

цифры "40 240 425" заменить на цифры "37 287 368";
цифры "33 246 056" заменить на цифры "30 954 012";
строку "материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне – 661 013 тысяч тенге" исключить;
в пункте 10:
цифры "2 637 217" заменить на цифры "2 033 116";
цифры "142 544" заменить на цифры "158 894";
цифры "648 843" заменить на цифры "688 841";
после строки "выдачу социального пакета больным активной формой туберкулеза – 58 740 тысяч тенге" дополнить следующей строкой:
"проект "Орлеу" – 40 951 тысяча тенге";
строку "приобретение автомашины участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – 701 400 тысяч тенге" исключить;
в пункте 12:
цифры "930 549" заменить на цифры "966 663";
в пункте 15:
цифры "1 287 759" заменить на цифры "1 376 055";
в пункте 16:
цифры "14 214 843" заменить на цифры "17 130 147";
в пункте 17:
цифры "3 498 344" заменить на цифры "2 725 261";
цифры "5 756 786" заменить на цифры "4 629 946";
в пункте 18:
цифры "9 802 291" заменить на цифры "8 661 421";
в пункте 19:
цифры "5 293 133" заменить на цифры "3 939 059";
в пункте 20:
цифры "9 069 747" заменить на цифры "5 949 289";
в пункте 21:
цифры "1 585 249" заменить на цифры "1 086 375";
в пункте 22:
цифры "3 492 000" заменить на цифры "1 313 400";
в пункте 24:
цифры "212 172" заменить на цифры "203 506";
в пункте 25:
цифры "13 690 706" заменить на цифры "4 207 682";
дополнить пунктами 25-1, 25-2:
"25-1. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на содержание отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 32 601 тысяча тенге согласно приложению 20-1.
25-2. Учесть, что в областном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса за счет средств из республиканского бюджета в сумме 94 521 тысяча тенге согласно приложению 20-2".
пункт 26 исключить;
в пункте 28:
цифры "328 787" заменить на цифры "426 185";
в пункте 29:
цифры "11 305 375" заменить на цифры "11 862 603".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.

"40 240 425" саны "37 287 368" санына ауыстырылсын;
"33 246 056" саны "30 954 012" санына ауыстырылсын;
"жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жабдықтауға – 661 013 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
10- тармақтағы:
"2 637 217" саны "2 033 116" санына ауыстырылсын;
"142 544" саны "158 894" санына ауыстырылсын;
"648 843" саны "688 841" санына ауыстырылсын;
"туберкулездің ауыр түрімен ауыратын науқастарға әлеуметтік пакет беруге – 58 740 мың теңге" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"Өрлеу" жобасына – 40 951 мың теңге";
"Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерге авто көлік сатып алуға – 701 400 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
12- тармақтағы:
"930 549" саны "966 663" санына ауыстырылсын;
15- тармақтағы:
"1 287 759" саны "1 376 055" санына ауыстырылсын;
16- тармақтағы:
"14 214 843" саны "17 130 147" санына ауыстырылсын;
17- тармақтағы:
"3 498 344" саны "2 725 261" санына ауыстырылсын;
"5 756 786" саны "4 629 946" санына ауыстырылсын;
18- тармақтағы:
"9 802 291" саны "8 661 421" санына ауыстырылсын;
19- тармақтағы:
"5 293 133" саны "3 939 059" санына ауыстырылсын;
20- тармақтағы:
"9 069 747" саны "5 949 289" санына ауыстырылсын;
21- тармақтағы:
"1 585 249" саны "1 086 375" санына ауыстырылсын;
22- тармақтағы:
"3 492 000" саны "1 313 400" санына ауыстырылсын;
24- тармақтағы:
"212 172" саны "203 506" санына ауыстырылсын;
25- тармақтағы:
"13 690 706" саны "4 207 682" санына ауыстырылсын;
25-1, 25-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"25-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерін ұстауға, 20-1 қосымшаға сәйкес, аудан және қала бюджеттеріне 32 601 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
25-2. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға республикалық бюджет қаражаты есебінен 20-2 қосымшаға сәйкес, аудан және қала бюджеттеріне 94 521 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.";
26- тармақ алынып тасталсын;
28- тармақтағы:
"328 787" саны "426 185" санына ауыстырылсын;
29- тармақтағы:
"11 305 375" саны "11 862 603" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
19. Возложить на руководителя Управления (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

18. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
19. Басқарма басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
областного маслихата К. Донсебаев
Секретарь областного
Маслихата Е. Келемсеит
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от "20" мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"

20. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Дөнсебаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Е.Келемсеиіт
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "20 " мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне 1 қосымша

013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 154 592
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
117 771
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
402 712
261
Управление образования области
680 166
015
Социальное обеспечение сирот, детей оставшихся без попечения родителей
625 789
037
Социальная реабилитация
54 377
271
Управление строительства области
51 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
51 000
2
Социальная помощь
922 844
256
Управление координации занятости и социальных программ области
922 844
003
Социальная поддержка инвалидов
380 549
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
542 295
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 837 481
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 733 346
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
94 488
007
Капитальные расходы государственного органа
6 924
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
17 900
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
24 193
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 056
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
247 353
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
115 340
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
117 201
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 105 891
263
Управление внутренней политики области
39 135
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 135
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 154 592
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
117 771
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
402 712
261
Облыстың білім басқармасы
680 166
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
625 789
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54 377
271
Облыстың құрылыс басқармасы
51 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
51 000
2
Әлеуметтiк көмек
922 844
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
922 844
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
380 549
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
542 295
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 837 481
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 733 346
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 488
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 924
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 900
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24 193
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 056
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 353
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
115 340
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
117 201
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 105 891
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 135
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 135
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

6 681
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 681
270
Управление по инспекции труда области
58 319
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
58 319
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37 360 135
1
Жилищное хозяйство
9 670 785
251
Управление земельных отношений области
1 956 231
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 956 231
253
Управление здравоохранения области
2 674
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2 674
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14 065
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 065
261
Управление образования области
21 290
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
21 290
273
Управление культуры, архивов и документации области
22 519
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
22 519
271
Управление строительства области
7 355 207
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 629 946
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 725 261
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
296 909
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
170 473
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
113 311
285
Управление физической культуры и спорта области
1 890
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

6 681
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 681
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
58 319
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 319
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
37 360 135
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 670 785
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 956 231
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 956 231
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 674
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 674
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14 065
043
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 065
261
Облыстың білім басқармасы
21 290
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 290
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
22 519
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 519
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 355 207
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 629 946
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 725 261
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
296 909
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
170 473
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113 311
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 890
009
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

469 741
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
500 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
353 054
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 679 672
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
11 130
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
85 630
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 215
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
265 199
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
48 509
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 875
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
750 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
295 427
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
184 442
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
534 387
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
31 986
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
14 133 220
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
224 000
271
Управление строительства области
286 935
020
Развитие объектов сельского хозяйства
286 935
719
Управление ветеринарии области
2 213 470

469 741
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
500 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
353 054
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 679 672
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
11 130
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
85 630
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 215
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
265 199
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
48 509
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 875
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
750 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
295 427
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
184 442
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
534 387
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
31 986
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
14 133 220
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
224 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
286 935
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
286 935
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 213 470

5 285 030
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 285 030
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
56 218
005
Организация пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
68 509
011
Капитальные расходы государственного органа
423
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
20 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
70 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 332 008
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 737 872
13
Прочие
11 954 826
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 436 028
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 436 028
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
35 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
1 403
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 321 625
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
78 000
9
Прочие
9 518 798
120
Аппарат акима области
155 568
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
155 568
257
Управление финансов области
4 793 898
012
Резерв местного исполнительного органа области
586 216
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4 207 682
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
168 670
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
168 670
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 989 384
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
100 006
003
Капитальные расходы государственного органа
1 234
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

5 285 030
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 285 030
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 218
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
68 509
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
423
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
20 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
70 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 332 008
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 737 872
13
Басқалар
11 954 826
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 436 028
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 436 028
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
35 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 403
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 321 625
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
78 000
9
Басқалар
9 518 798
120
Облыс әкімінің аппараты
155 568
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
155 568
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 793 898
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
586 216
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 207 682
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
168 670
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
168 670
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 989 384
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 006
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 234
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру

Приложение 11 к решению маслихата Алматинской области от "20" мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от "12" декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 16
к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на развитие объектов коммунального хозяйства за счет средств областного бюджета
Наименование района (города областного значения)
Сумма, тысяч тенге
Всего

Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "20 " мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне 11 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 16 қосымша
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға аудандық және қалалық бюджеттерге облыстық бюджет есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала)
Сомасы,
атауы
мың теңге
Барлығы

5 955 719
1
Алакольский
1 889
2
Карасайский
110 000
3
Уйгурский
4 414
4
город Талдыкорган
5 839 416
Приложение 12 к решению маслихата Алматинской области от "20" мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от "12" декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 17
к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение бюджетных кредитов на строительство жилья бюджетам районов и городов
тысяч тенге
Наименование района (города областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
в том числе: из национального фонда
областной бюджет
Всего
1 086 375
1 086 375
1 086 375
0
1
город Талдыкорган
1 086 375
1 086 375
1 086 375
Приложение 13 к решению маслихата Алматинской области от "20" мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от "12" декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 19 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на землеустройство, проводимое при установлении границ, работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой, земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
Наименование района (города областного значения)
Сумма, тысяч тенге
Всего
203 506
1
Балхашский
200
2
Ескельдинский
12 795
3
Жамбылский
200
4
Илийский
49 605
5
Карасайский
41 350
6
Коксуский
19 510
7
Талгарский
77 346
8
город Капшагай
2 500
Приложение 14 к решению маслихата Алматинской области от "20" мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Маслихата от "12" декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 20 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и городов на оплату труда в связи с внедрением новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
Наименование района (города областного значения)
Сумма , тысяч тенге
Всего

5 955 719
1
Алакөл
1 889
2
Қарасай
110 000
3
Ұйғыр
4 414
4
Талдықорған қаласы
5 839 416
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "20 " мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне 12 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 17 қосымша
Тұрғын үй салуға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін бюджеттік кредиттер сомасын бөлу
мың теңге
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Барлығы
соның ішінде
республикалық бюджет
соның ішінде: Ұлттық қор есебінен
облыстық бюджет
Барлығы
1 086 375
1 086 375
1 086 375
0
1
Талдықорған қаласы
1 086 375
1 086 375
1 086 375
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "20 " мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне 13 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 19 қосымша
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыруға, ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстарына, елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыруға берілетін ағымдағы нысалы трансферттерді бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала)
Сомасы,
атауы
мың теңге
Барлығы
203 506
1
Балқаш
200
2
Ескелді
12 795
3
Жамбыл
200
4
Іле
49 605
5
Қарасай
41 350
6
Көксу
19 510
7
Талғар
77 346
8
Қапшағай қаласы
2 500
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "20 " мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне 14 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 20 қосымша
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы