Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
Постановление акимата Алматинской области от 10 июня 2015 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июля 2015 года № 3287. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 10 мая 2017 года № 191
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 10.05.2017 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.

Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 243 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 шілдеде № 3287 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 10.05.2017 № 191 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. "Алматы облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Бигельдиева М.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Утверждены постановлением акимата Алматинской области от "10" июня 2015 года № 243
Перечень автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
Индекс автомобильной дороги
Наименование
автомобильной дороги
Общая протяженность
(километр)
КВ-1
Капчагай-Баканас-Карой

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары М. Бигелдиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы "10" маусымдағы № 243 қаулысымен бекітілген
Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының
Жалпы ұзындығы, (шақырым)
атауы
КВ-1
Қапшағай-Бақанас-Қараой