О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 29 октября 2015 года № 49-280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 ноября 2015 года № 3522
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2014 года № 2964, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 10 января 2015 года № 3), в решение Алматинского областного маслихата от 29 января 2015 года № 42-244 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 февраля 2015 года № 3030, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 24 февраля 2015 года № 22), в решение Алматинского областного маслихата от 20 мая 2015 года № 45-257 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 мая 2015 года № 3181, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 9 июня 2015 года № 65), в решение Алматинского областного маслихата от 27 августа 2015 года № 48-274 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 сентября 2015 года № 3375, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 17 сентября 2015 года № 106), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
"Доходы" цифры "284 469 213" заменить на цифры "282 472 067", в
том числе по:

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 49-280 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 04 қарашада № 3522 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне (2014 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2964 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-244 шешіміне (2015 жылғы 06 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3030 тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпандағы № 22 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 45-257 шешіміне (2015 жылғы 28 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3181 тіркелген, 2015 жылғы 9 маусымдағы № 65 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 тамыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 48-274 шешіміне (2015 жылғы 4 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3375 тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 106 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "284 469 213" саны "282 472 067" санына ауыстырылсын,
соның ішінде:

"налоговым поступлениям" цифры "31 045 146" заменить на цифры "27 735 862";
"неналоговым поступлениям" цифры "1 315 183" заменить на цифры "2 622 420";
"поступлениям трансфертов" цифры "252 096 384" заменить на цифры "252 101 285", в том числе:
"трансферты из республиканского бюджета – всего" цифры "188 347 598" заменить на цифры "188 352 499", из них:
"целевые текущие трансферты" цифры "59 833 362" заменить на цифры "59 838 263", в том числе на:
"социальную помощь" цифры "968 041" заменить на цифры "972 942".
2) "Затраты" цифры "296 469 672" заменить на цифры "294 427 282";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "4 209 628" заменить на цифры "4 206 419", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифры "5 225 623" заменить на цифры "5 358 546";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "1 015 995" заменить на цифры "1 152 127";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифры "(-) 21 224 361" заменить на цифры "(-) 21 224 361";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "21 224 361" заменить на цифры "21 224 361".
Пункты 2, 3 изложить в новой редакции:
"2. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Индивидуальный подоходный налог, удерживаемый у источника выплаты" зачисляются в бюджет Илийского района в размере 100%, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
"3. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Социальный налог" зачисляются в районные бюджеты по Илийскому району в размере 100%, Карасайскому району в размере 48%, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников", "Плата за лесные пользования" и "Плата за эмиссии в окружающую среду" зачисляются в областной бюджет в размере 100%.";
в пункте 6:
цифры "12 593 564" заменить на цифры "12 247 646";
цифры "4 993 100" заменить на цифры "4 647 182";
цифры "3 658 161" заменить на цифры "3 738 602";
цифры "400 139" заменить на цифры "279 270";
цифры "603 400" заменить на цифры "359 468";
в пункте 10:
цифры "2 003 936" заменить на цифры "1 877 856";
цифры "463 982" заменить на цифры "364 005";
цифры "159 561" заменить на цифры "165 591";
цифры "688 674" заменить на цифры "687 830";
цифры "57 900" заменить на цифры "45 587";
цифры "40 951" заменить на цифры "34 951";

"салықтық түсімдер бойынша" "31 045 146" саны "27 735 862" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "1 315 183" саны "2 622 420" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "252 096 384" саны "252 101 285" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер – барлығы" "188 347 598" саны "188 352 499" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "59 833 362" саны "59 838 263" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"әлеуметтік көмекке" "968 041" саны "972 942" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "296 469 672" саны "294 427 282" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "4 209 628" саны "4 206 419" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "5 225 623" саны "5 358 546" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1 015 995" саны "1 152 127" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "(-) 21 224 361" саны "(-) 21 175 908" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "21 224 361" саны "21 175 908" санына ауыстырылсын.
2, 3-тармақтар жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша түсімдер 100% мөлшерде Іле ауданының бюджетіне, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін түсетіні белгіленсін.";
"3. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша түсімдер Іле ауданында 100%, Қарасай ауданында 48% аудандық бюджеттерге, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдалануға төленетін ақы", "Орман пайдалануға төленетін ақы" және "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін ақы" кодтары бойынша түсімдер 100% мөлшерде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
6- тармақтағы:
"12 593 564" саны "12 247 646" санына ауыстырылсын;
"4 993 100" саны "4 647 182" санына ауыстырылсын;
"3 658 161" саны "3 738 602" санына ауыстырылсын;
"400 139" саны "279 270" санына ауыстырылсын;
"603 400" саны "359 468" санына ауыстырылсын;
10- тармақтағы:
"2 003 936" саны "1 877 856" санына ауыстырылсын;
"463 982" саны "364 005" санына ауыстырылсын;
"159 561" саны "165 591" санына ауыстырылсын;
"688 674" саны "687 830" санына ауыстырылсын;
"57 900" саны "45 587" санына ауыстырылсын;
"40 951" саны "34 951" санына ауыстырылсын;

цифры "248 360" заменить на цифры "251 952";
цифры "89 740" заменить на цифры "73 172";
в пункте 15:
цифры "1 417 891" заменить на цифры "1 410 891";
в пункте 16:
цифры "16 825 620" заменить на цифры "17 277 774";
в пункте 17:
цифры "3 068 459" заменить на цифры "3 072 736";
цифры "4 685 309" заменить на цифры "4 582 033";
в пункте 18:
цифры "8 279 316" заменить на цифры "8 489 895";
в пункте 19:
цифры "4 248 552" заменить на цифры "4 139 767";
в пункте 20:
цифры "1 550 448" заменить на цифры "1 394 378";
в пункте 24:
цифры "239 452" заменить на цифры "228 063";
в пункте 25:
цифры "4 208 327" заменить на цифры "4 222 036";
в пункте 28:
цифры "426 185" заменить на цифры "415 989";
в пункте 29:
цифры "11 508 773" заменить на цифры "11 508 191".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 14 к настоящему решению.
16. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 15 к настоящему решению.
17. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 16 к настоящему решению.
18. Приложение 20-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 17 к настоящему решению.

"248 360" саны "251 952" санына ауыстырылсын;
"89 740" саны "73 172" санына ауыстырылсын;
15- тармақтағы:
"1 417 891" саны "1 410 891" санына ауыстырылсын;
16- тармақтағы:
"16 825 620" саны "17 277 774" санына ауыстырылсын;
17- тармақтағы:
"3 068 459" саны "3 072 736" санына ауыстырылсын;
"4 685 309" саны "4 582 033" санына ауыстырылсын;
18- тармақтағы:
"8 279 316" саны "8 489 895" санына ауыстырылсын;
19- тармақтағы:
"4 248 552" саны "4 139 767" санына ауыстырылсын;
20- тармақтағы:
"1 550 448" саны "1 394 378" санына ауыстырылсын;
24- тармақтағы:
"239 452" саны "228 063" санына ауыстырылсын;
25- тармақтағы:
"4 208 327" саны "4 222 036" санына ауыстырылсын;
28- тармақтағы:
"426 185" саны "415 989" санына ауыстырылсын;
29- тармақтағы:
"11 508 773" саны "11 508 191" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
16. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 15-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
17. Көрсетілген шешімнің 20-қосымшасы осы шешімнің 16-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
18. Көрсетілген шешімнің 20-1-қосымшасы осы шешімнің 17-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

19. Приложение 20-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 18 к настоящему решению.
20. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
21. Возложить на руководителя Управления (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

19. Көрсетілген шешімнің 20-2-қосымшасы осы шешімнің 18-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
20. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
21. Басқарма басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
областного маслихата Т. Жапаркул
Секретарь
областного маслихата Е. Келемсеит
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от "29" октября 2015 года № 49-280 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"

22. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Жапарқұл
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Е. Келемсеиіт
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "29" қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 49-280 шешіміне 1- қосымша

2 303 299
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
147 717
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 594 580
4
Поликлиники
36 267 010
253
Управление здравоохранения области
36 267 010
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 086 728
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
285 914
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
33 171 812
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
722 556
5
Другие виды медицинской помощи
723 122
253
Управление здравоохранения области
723 122
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
685 482
029
Областные базы спецмедснабжения
37 640
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 521 187
253
Управление здравоохранения области
3 412 735
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
68 692
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
552 100
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 000
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
210 249
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 900
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 572 794
271
Управление строительства области
5 108 452
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 108 452
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 474 199
1
Социальное обеспечение
2 780 235
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 051 412
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
496 793
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

2 303 299
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
147 717
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 594 580
4
Емханалар
36 267 010
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
36 267 010
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 086 728
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
285 914
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
33 171 812
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
722 556
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
723 122
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
723 122
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
685 482
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 640
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 521 187
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 412 735
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 692
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
552 100
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 000
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
210 249
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 900
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 572 794
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 108 452
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 108 452
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 474 199
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 780 235
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 051 412
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
496 793
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 029 714
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
119 985
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
404 920
261
Управление образования области
650 332
015
Социальное обеспечение сирот, детей оставшихся без попечения родителей
592 785
037
Социальная реабилитация
57 547
271
Управление строительства области
78 491
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
78 491
2
Социальная помощь
994 316
256
Управление координации занятости и социальных программ области
994 316
003
Социальная поддержка инвалидов
447 120
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
546 856
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
340
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 699 648
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 595 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 488
007
Капитальные расходы государственного органа
2 834
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
17 900
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
24 193
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 056
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
247 353
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
34 951
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
115 340
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
118 515
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
931 896
263
Управление внутренней политики области
39 135
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

1 029 714
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
119 985
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
404 920
261
Облыстың білім басқармасы
650 332
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
592 785
037
Әлеуметтік сауықтандыру
57 547
271
Облыстың құрылыс басқармасы
78 491
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
78 491
2
Әлеуметтiк көмек
994 316
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
994 316
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
447 120
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
546 856
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
340
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 699 648
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 595 526
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 488
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 834
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 900
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24 193
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 056
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 353
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 951
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
115 340
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
118 515
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
931 896
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 135
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

39 135
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 681
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 681
270
Управление по инспекции труда области
58 306
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
58 306
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
34 099 791
1
Жилищное хозяйство
9 956 685
251
Управление земельных отношений области
1 956 231
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 956 231
253
Управление здравоохранения области
2 674
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 674
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14 065
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 065
261
Управление образования области
14 708
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
14 708
273
Управление культуры, архивов и документации области
15 448
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
15 448
271
Управление строительства области
7 654 769
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 582 033
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 072 736
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
296 900
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
170 473
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

39 135
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 681
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 681
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
58 306
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 306
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
34 099 791
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 956 685
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 956 231
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 956 231
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 674
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 674
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14 065
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 065
261
Облыстың білім басқармасы
14 708
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 708
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
15 448
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 448
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 654 769
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 582 033
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 072 736
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
296 900
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
170 473
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

136 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 870 870
071
Развитие газотранспортной системы
4 436 564
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
434 306
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
26 143 393
1
Сельское хозяйство
23 270 286
255
Управление сельского хозяйства области
20 891 773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
191 721
002
Поддержка семеноводства
469 741
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
553 742
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
166 359
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 093 191
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
11 130
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
81 850
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 215
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
137 199
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
48 509
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 875
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
746 300
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
188 906
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки

136 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 870 870
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
4 436 564
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
434 306
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
26 143 393
1
Ауыл шаруашылығы
23 270 286
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 891 773
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 721
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
469 741
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
553 742
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
166 359
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 093 191
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
11 130
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
81 850
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
1 215
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
137 199
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
48 509
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 875
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
746 300
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
188 906
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау

4 222 036
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
155 516
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
155 516
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 963 143
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
107 506
003
Капитальные расходы государственного органа
1 234
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
12 310
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 522
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
25 322
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 795 249
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 428
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
13 428
271
Управление строительства области
27 544
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
27 544
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 381 599
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
398 455
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
304 088
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
74 785
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
83 526
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
520 745
14
Обслуживание долга
187 570
1
Обслуживание долга
187 570
257
Управление финансов области
187 570
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

4 222 036
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
155 516
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
155 516
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 963 143
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 506
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 234
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
12 310
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21 522
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 322
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 795 249
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 428
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
13 428
271
Облыстың құрылыс басқармасы
27 544
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
27 544
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 381 599
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
398 455
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
304 088
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
74 785
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
83 526
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
520 745
14
Борышқа қызмет көрсету
187 570
1
Борышқа қызмет көрсету
187 570
257
Облыстың қаржы басқармасы
187 570
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

Приложение 12 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Наименование района (города областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
областной бюджет
Всего
3 072 736
503 771

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 12-қосымша
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Барлығы
соның ішінде
республикалық бюджет
облыстық бюджет
Барлығы
3 072 736
503 771

Приложение 20-1 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и городов на содержание отделов регистрации актов гражданского состояния
Наименование района (города областного значения)
Сумма , тысяч тенге
в том числе
республиканский бюджет
областной бюджет
Всего

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 20-1-қосымша
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерін ұстауға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Сомасы, мың теңге
соның ішінде
республикалық бюджет
облыстық бюджет
Барлығы