Об утверждении цен на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые Республиканским государственным предприятием «Центр по недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих, по определению стоимости объектов налогообложения
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 108. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2015 года № 10419. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 45
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 28.01.2016 № 45 (вступает в силу с 01.03.2016).
В целях реализации пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственной регистрации прав на недвижимое имущество», руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые Республиканским государственным предприятием «Центр по недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан по государственному техническому обследованию зданий, сооружений и (или) их составляющих, по определению стоимости объектов налогообложения.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Е. Досаев
«__» _________ 2015 года
Утверждены приказом
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 февраля 2015 г. № 108
Цены на работы, услуги, производимые и (или) реализуемые
Республиканским государственным предприятием «Центр по
недвижимости» Министерства юстиции Республики Казахстан по
государственному техническому обследованию зданий,
сооружений и (или) их составляющих, по определению
стоимости объектов налогообложения
Наименование и характеристика работ
Единица измерения
Норма времени, человек- час
Стоимость 1 нормо- часа, тенге
Стоимость услуг без НДС тенге
1
2
3
4
5
6

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдас бөліктерін мемлекеттік техникалық тексеру бойынша, салық салу объектілерінің құнын айқындау бойынша өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 108 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 10419 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 45 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 28.01.2016 № 45 (01.03.2016 бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
«Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы» 2007 жылғы 26 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабы 5-тармағын іске асыру мақсатында, «Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Жылжымайтын мүлік орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың құрамдас бөліктерін мемлекеттік техникалық тексеру бойынша, салық салу объектілерінің құнын айқындау бойынша өндіретін және (немесе) өткізетін жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің бағалары бекітілсін.
2. Тіркеу қызметі мен заң қызметін ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында осы бұйрықтың орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Имашев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
__________ Е. Досаев
«__» _________ 2015 жыл
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 108 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
«Жылжымайтын мүлік орталығы» республикалық мемлекеттік
кәсіпорынның ғимараттарды, құрылыстарды және (немесе) олардың
құрамдас бөліктерін мемлекеттік техникалық тексеру бойынша,
салық салу объектілерінің құнын айқындау бойынша өндіретін және
(немесе) өткізетін жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің бағалары
Жұмыстардың атауы және сипаттамасы Өлшем бірлігі Уақыт нормасы, адам - сағат 1 норма сағаттың құны, теңге Көрсетілетін қызметтің ҚҚС-сыз құны, теңге
1 2 3 4 5 6