Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 06 января 2015 года № 01-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 января 2015 года № 3012. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 20 мая 2015 года № 05-13.
Сноска. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 20.05.2015 № 05-13 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в городе Капшагай избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Калкабай Ахтанберды Нарматулы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Кикимов
Приложение к решению акима города Капшагай от "06" января 2015 года № 01-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета
голосов в городе Капшагай
1. Избирательный участок № 824
Центр: город Капшагай, 1-микрорайон, № 44, гимназия № 2 имени Шокана Уалиханова.
В границах: город Капшагай, 1-микрорайон: № 1, № 2, № 4, № 5, № 6, № 20, с № 27 по 32, с № 37 по 38в; 2-микрорайон: № 7, № 8.
2. Избирательный участок № 825
Центр: город Капшагай, 1-микрорайон, детский сад "Гулдер".
В границах: город Капшагай, 1-микрорайон: № 7, № 8, с № 10 по 18, с № 21 по 25.
3. Избирательный участок № 826
Центр: город Капшагай, 2-микрорайон, № 26, средняя школа № 3 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, 2-микрорайон: № 15, с № 20 по 25, с № 29 по 31а, с № 32 по 36.
4. Избирательный участок № 827
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, № 9, детский сад "Малыш".
В границах: город Капшагай, 1-микрорайон: № 19, № 26, № 33; 3-микрорайон: с № 1 по 3, № 10а, № 10б, № 10в, № 11, № 12, № 14, № 15.

Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 01-02 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 30 қаңтарда № 3012 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 05-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.05.2015 № 05-13 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ахтанберді Нарматұлы Қалқабайға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Кикимов
"Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы "06" қаңтардағы № 01-02 шешіміне қосымша
Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 824 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан, № 44, Шоқан Уәлиханов атындағы № 2 гимназия.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: № 1, № 2, № 4, № 5, № 6, № 20, № 27-ден 32-ге дейін, № 37-ден 38в-ға дейін; 2-шағын аудан: № 7, № 8.
2. № 825 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан, "Гүлдер" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: № 7, № 8, № 10-нан 18-ге дейін, № 21-ден 25-ке дейін.
3. № 826 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан, № 26, № 3 орта мектеп мектепке дейін шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: № 15, № 20-дан 25-ке дейін, № 29-дан 31а-ға дейін, № 32-ден 36-ға дейін.
4. № 827 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 9, "Малыш" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 1-шағын аудан: № 19, № 26, № 33, 3-шағын аудан: № 1-ден 3-ке дейін, № 10а, № 10б, № 10в, № 11, № 12, № 14, № 15.

5. Избирательный участок № 828
Центр: город Капшагай, 2-микрорайон, детский сад "Искорка".
В границах: город Капшагай, 2-микрорайон: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; улица Койчуманова с №1 по 37, улица Энергетическая № 1, № 2, № 3, № 5, улица Наурыз с № 1 по 7, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18, улица Хмельницкого с № 1 по 19, улица Степная с № 1 по 10, общежитие камнеобрабатывающего завода.
6. Избирательный участок № 829
Центр: город Капшагай, микрорайон "Ивушка", № 5/1, Капшагайский колледж "Байтерек".
В границах: город Капшагай, микрорайон "Ивушка": № 1, № 1б, № 2, № 4а, № 4б, № 9; улица Конаева с № 1 по 12; 1-микрорайон: № 3, № 9.
7. Избирательный участок № 830
Центр: город Капшагай, микрорайон "Ивушка", детский сад "Балауса".
В границах: город Капшагай, 18-микрорайон: с № 1 по 65; улица Курылысшы № 2, № 4, № 13, № 14, № 23, № 25, № 26, № 30, № 32, № 41а, улица Сатпаева № 1, № 3, № 4, № 6, № 7, № 10, № 12, улица Муканова № 3, № 5, № 7, № 9, № 19, № 21, № 23, № 27, № 29, № 35, № 37, № 41, № 61, улица Архарлы № 1, № 5а, № 8/2, улица Жастар № 3, № 16, № 17, № 19, улицаУалиханова № 10, улица Сережкина № 1, улица Курмангазы № 19, № 33, № 41, № 41б, улица Амангельды № 13, № 21, № 27, улица Весенняя № 5, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, улица Жетысу № 3, № 4, № 6, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 16, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, улица Ак дала № 1, № 2, № 4, улица Ахметова № 11, улица Ауезова № 6, улица Веселая № 10, улица Садовая с № 2 по 16, улица Гайдара с № 14 по 16, № 20, № 22, № 22/2, улица Соболева с № 1 по 7, улица Графтио с № 1 по 4, улица Октябрьская № 1, № 30б, № 31а, № 35б, № 36б, улица Серебрянская № 9б, № 10б, № 11, № 11б, № 12б, улица Инвентарная с № 1 по 10, улица Фрунзе с № 1 по 37; микрорайон "Ивушка": № 5б; 18-микрорайон: улица Жастар №18, улица Ахмешев № 10, № 12, № 10/1, улица Курмангазы № 25, улица Когедай № 14, улица Октябрьская № 25/2.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
8. Избирательный участок № 831
Центр: город Капшагай, улица Октябрьская, № 24, средняя школа № 1 имени Ы. Алтынсарина с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, улица Комсомольская № 4, № 4а, № 7а, № 7б, № 7в, улица Графтио с № 5 по 49, улица Октябрьская с № 1 по 23, улица Набережная с № 1 по 14в, улица Центральная с № 1 по 14, № 19, № 19б, № 20, улица Мира с № 1 по 15, улица Илийская с № 1 по 47, улица Советская с № 1 по 44, № 46, улица Космонавтов с № 1 по 116; 19-микрорайон: улица Вивальди № 4, № 5, № 10, улица Алмагуль № 10, № 16, № 19, № 21, № 25, улица Веселая № 14, № 15, № 16, № 20, № 22, № 26, улица Строительная с № 1 по 6; 19-микрорайон: № 1г, улица Веселая № 13, улица Комсомольская № 7г, улица Вивальди № 17, № 14.

5. № 828 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан, "Искорка" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 2-шағын аудан: № 1, № 2, № 3, № 3а, № 4, № 5, № 6а, № 6б, № 37, № 38; Қойшыманов көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Энергетическая көшесі № 1, № 2, № 3, № 5, Наурыз көшесі № 1-ден 7-ге дейін, № 9, № 13, № 14, № 15, № 18, Хмельницкий көшесі № 1-ден 19-ға дейін, Степная көшесі № 1-ден 10-ға дейін; тас өңдеу зауытының жатақханасы.
6. № 829 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, № 5/1, "Бәйтерек" Қапшағай колледжі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы: № 1, № 1б, № 2, № 4а, № 4б, № 9; Қонаев көшесі № 1-ден 12-ге дейін; 1-шағын аудан: № 3, № 9.
7. № 830 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Ивушка" шағын ауданы, "Балауса" балабақшасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 18-шағын аудан: № 1-ден 65-ке дейін, Құрылысшы көшесі № 2, № 4, № 13, № 14, № 23, № 25, № 26, № 30, № 32, № 41а, Сәтпаев көшесі № 1, № 3, № 4, № 6, № 7, № 10, № 12, Мұқанов көшесі № 3, № 5, № 7, № 9, № 19, № 21, № 23, № 27, № 29, № 35, № 37, № 41, № 61, Архарлы көшесі № 1, № 5а, № 8/2, Жастар көшесі № 3, № 16, № 17, № 19, Уәлиханов көшесі № 10, Сережкин көшесі № 1, Құрманғазы көшесі № 19, № 33, № 41, № 41б, Амангелді көшесі № 13, № 21, № 27, Весенняя көшесі № 5, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, Жетісу көшесі № 3, № 4, № 6, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 16, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, Ақ дала көшесі № 1, № 2, № 4, Ахметов көшесі № 11, Әуезов көшесі № 6, Веселая көшесі № 10, Садовая көшесі № 2-ден 16-ға дейін, Гайдар көшесі № 14-тен 16-ға дейін, № 20, № 22, № 22/2, Соболев көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Графтио көшесі № 1-ден 4-ке дейін, Октябрьская көшесі № 1, № 30б, № 31а, № 35б, № 36б, Серебрянская көшесі № 9б, № 10б, № 11, № 11б, № 12б, Инвентарная көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Фрунзе көшесі № 1-ден 37-ге дейін; "Ивушка" шағын ауданы: № 5б, 18-шағын аудан: Жастар көшесі № 18, Ахмешев көшесі № 10, № 12, № 10/1, Құрманғазы көшесі № 25, Көгедай көшесі № 14, Октябрьская көшесі № 25/2.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
8. № 831 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Октябрьская көшесі, № 24, Ы. Алтынсарин атындағы № 1 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Комсомольская көшесі № 4, № 4а, № 7а, № 7б, № 7в, Графтио көшесі № 5-тен 49-ға дейін, Октябрьская көшесі № 1-ден 23-ке дейін, Набережная көшесі № 1-ден 14в-ға дейін, Центральная көшесі № 1-ден 14-ке дейін, № 19, № 19б, № 20, Мира көшесі № 1-ден 15-ке дейін, Іле көшесі № 1-ден 47-ге дейін, Советская көшесі № 1-ден 44-ке дейін, № 46, Космонавтов көшесі № 1-ден 116-ға дейін; 19-шағын аудан: Вивальди көшесі № 4, № 5, № 10, Алмагүл көшесі № 10, № 16, № 19, № 21, № 25, Веселая көшесі № 14, № 15, № 16, № 20, № 22, № 26, Строительная көшесі № 1-ден 6-ға дейін, 19-шағын аудан: № 1г, Веселая көшесі № 13, Комсомольская көшесі № 7г, Вивальди көшесі № 17, № 14.

Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
9. Избирательный участок № 832
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, № 1, Капшагайский многопрофильный колледж.
В границах: город Капшагай, улица Сейфуллина № 1, с № 3 по 14; микрорайон "Асем-Тас", микрорайон "Жулдыз".
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Избирательный участок № 833
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, № 32, административное здание дорожно-эксплуатационного участка № 15 Алматинского областного филиала республиканского государственного предприятия "Казах автодор".
В границах: город Капшагай, дом сетевого узла связи; улица Инюшина с № 1 по 15, № 21/1, улица Соболева с № 8 по 38, улица Серебрянская с № 1 по 44; микрорайон "Мостовик-25": с № 1 по 47, улица Балхашская № 3, № 6, № 7, № 8; 20-микрорайон: улица Казыбек би № 2, № 4, № 6, улица Вивальди № 1, № 8, № 14, № 17, № 19, № 21, № 23, № 24, улица Алмагуль № 3, № 11, № 26, № 41, № 42,№ 45, № 49, № 52, улица Веселая № 1, № 2, № 7, № 9, № 11, № 18, № 19, № 31, № 33, улица Ботагоз № 10, улица Айтеке би № 2, № 4, № 83а/1, улица Сейфуллина № 2; 19-микрорайон: № 1; 20-микрорайон: Айтеке би № 1, № 11, улица Алмагуль № 18, № 56, № 10, улица Веселая № 8, № 15, улица Ботагоз № 12, № 14; улица Сейфуллина № 2а, № 2б, № 9/1, № 2д.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Избирательный участок № 834
Центр: город Капшагай, улица Сейфуллина, № 46/2, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Или-Строй".
В границах: город Капшагай, микрорайон "Спутник": с № 1 по 26, № 54а, с № 71 по 78, № 85, № 88, № 96, № 100, № 111, № 136, № 141, № 142, улица Лесозавод с № 1 по 40, улица Железнодорожная с № 1 по 14, нефтебаза № 1, 2; военизированная охрана с № 1 по 8; микрорайон "Рауан": 1-линия № 11, 2-линия № 6, № 12, 3-линия № 2/1, № 13, № 15, № 17, № 27, 4-линия № 14, 6-линия № 1, № 5, 7-линия № 2, 8-линия № 5, 10-линия № 9, 12-линия № 1а; садоводческие товарищества: "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Қапшағай Алтын Алма", "Связист-1"; микрорайон "Рауан": 9-линия № 1, 2-линия № 17, 3-линия № 23, 4-линия № 1б; микрорайон "Спутник": № 52, садоводческое товарищество "Строитель.

Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
9. № 832 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 1, Қапшағай көпсалалық колледжі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі № 1, № 3-тен 14-ке дейін; "Әсем-Тас" шағын ауданы; "Жұлдыз" шағын ауданы.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
10. № 833 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 32, "Қазақ автодор" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы облыстық филиалының № 15 жол пайдалану учаскесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, байланыс торабы желісінің үйі, Инюшин көшесі № 1-ден 15-ке дейін, № 21/1, Соболев көшесі № 8-ден 38-ге дейін, Серебрянская көшесі № 1-ден 44-ке дейін; "Мостовик-25" шағын ауданы: № 1-ден 47-ге дейін, Балқаш көшесі № 3, № 6, № 7, № 8; 20-шағын аудан: Қазыбек би көшесі № 2, № 4, № 6, Вивальди көшесі № 1, № 8, № 14, № 17, № 19, № 21, № 23, № 24, Алмагүл көшесі № 3, № 11, № 26, № 41, № 42, № 45, № 49, № 52, Веселая көшесі № 1, № 2, № 7, № 9, № 11, № 18, № 19, № 31, № 33, Ботагөз көшесі № 10, Айтеке би көшесі № 2, № 4, № 83а/1, Сейфуллин көшесі № 2; 19-шағын аудан: № 1, 20-шағын аудан: Әйтеке би көшесі № 1, № 11, Алмагүл көшесі № 18, № 56, № 10, Веселая көшесі № 8, № 15, Ботагөз көшесі № 12, № 14; Сейфуллин көшесі № 2а, № 2б, № 9/1, № 2д.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
11. № 834 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Сейфуллин көшесі, № 46/2, "Или-Строй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, "Спутник" шағын ауданы: № 1-ден 26-ға дейін, № 54а, № 71-ден 78-ге дейін, № 85, № 88, № 96, № 100, № 111, № 136, № 141, № 142, Лесозавод көшесі № 1-ден 40-қа дейін, Железнодорожная көшесі № 1-ден 14-ке дейін, мұнай базасы № 1, № 2, әскерилендірілген күзет № 1-ден 8-ге дейін; "Рауан" шағын ауданы: 1-линия № 11, 2-линия № 6, № 12, 3-линия № 2/1, № 13, № 15, № 17, № 27, 4-линия № 14, 6-линия № 1, № 5, 7-линия № 2, 8-линия № 5, 10-линия № 9, 12-линия № 1а; "Энергетик-1", "Заря", "Заря Капшагая", "Қапшағай Алтын Алма", "Связист-1" бағбандық серіктестіктері, Рауан" шағын ауданы: 9-линия № 1, 2-линия № 17, 3-линия № 23, 4-линия № 1б; "Спутник" шағын ауданы: № 52, "Строитель" бағбандық серіктестігі.

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Избирательный участок № 835
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, средняя школа № 4 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, 3-микрорайон: с № 4 по 8, № 16, № 20, № 34, с № 36 по 43.
13. Избирательный участок № 836
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, № 5а, городская детская поликлиника.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 4, № 6, № 9, с № 10 по 13а.
14. Избирательный участок № 837
Центр: город Капшагай, 3-микрорайон, № 25, центр детского творчества.
В границах: город Капшагай, 3-микрорайон: № 18, № 19, с № 21 по 23, № 24а, № 24б, № 24г, № 26, № 27, № 28а, № 28б, № 28в, № 28г; 3-микрорайон: № 28д.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Избирательный участок № 838
Центр: город Капшагай, улица Жамбыла, № 13/1, Дом культуры акима города Капшагай.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: с № 1 по 4, № 18, № 19, № 26, 2-микрорайон: с № 9 по 14, № 16, № 18.
16. Избирательный участок № 839
Центр: город Капшагай, 4-микрорайон, Казахская средняя школа № 1 имени Д. А. Конаева.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: № 10, № 12, № 16, № 20, № 21, с № 23 по 25, № 27а, № 27б, с № 28 по 30, № 36, № 37, № 38а, № 38б, № 39, № 48, № 53, № 55, № 56, № 57, № 58, № 64, № 66.
17. Избирательный участок № 840
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, улица Мостостроителей, № 1, управления государственных доходов по городу Капшагай.
В границах: город Капшагай, 4-микрорайон: с № 41 по 43; 5-микрорайон: № 17, № 17б, с № 18 по 22, дом метеостанции № 18; 8-микрорайон: 3-сектор № 4, № 5, № 14, № 16, № 25, № 27, № 29, улица Центральная № 2, № 27, № 41, 2-сектор № 16, № 21, № 23, улица Алатау № 9, № 10, № 11, улица Малайсары № 18а; 10-микрорайон: 2-сектор № 9, № 27, № 30, улица Малайсары № 36, № 45, улица Центральная № 17, № 18, № 20, № 34, № 38, № 42, № 47, № 60, улица Жибек жолы № 23, № 31, № 32, улица Сары-Арка № 19, № 19а, № 41, № 49, улица Алатау № 15, № 16, № 21, № 38, 1-сектор № 29, 3-сектор № 3; 12-микрорайон: № 44, улица Вишневая № 47, 12а-микрорайон: № 12, № 46, № 53, № 68, № 77, № 92, 12б-микрорайон: № 21, № 81, № 99, № 100, № 102; микрорайон "Восточный": № 1а, № 5, № 10, № 15, № 19, № 19а, № 21, № 21/1, № 22а, № 22б, № 24, № 24а, № 29, № 40, № 42, улица Акжол № 21, улица Жибек жолы № 8, № 11, улица Капшагайская № 1, № 3, № 4, № 7, № 9, улица Шенгельдинская № 2, № 11, улица Кыз Жибек № 8, № 10, улица Заречная № 2, № 4, № 5, № 7; микрорайон "Гулдер": № 16/1, № 60; микрорайон "Арна": № 61, № 68, 2-ряд 5-сектор № 5, № 9, № 11, № 12, № 74; микрорайон "Гульдер": № 17, № 41, № 24, № 34/1, № 49, № 66, № 48, № 61, улица Шенгельдинская № 1, № 3, № 8, улица Капшагайская № 3/1; 8-микрорайон: улица Центральная № 4, № 40, № 10, 3 сектор № 12, № 34, улица Алатау № 6; 10-микрорайон: улица Алатау № 17, улица Центральная № 1б, № 2, № 27, № 56, № 52, № 37, № 40, № 14, 1 сектор № 1, № 30, № 33, № 16, 3 сектор № 5, № 9, № 10/1, улица Малайсары № 26в, № 34, 2 сектор № 16, улица Жибек Жолы № 44/1, № 46, № 22, № 30; микрорайон "Восточный": № 23, № 35/1, № 11а, № 20, № 27б, № 3б; 12а-микрорайон: № 11, № 9; микрорайон "Арна": № 60, № 141; улица Кунаева № 29, № 31, № 31а, № 18б, № 18б/1.

Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. № 835 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 4 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан: № 4-тен 8-ге дейін, № 16, № 20, № 34, № 36-дан 43-ке дейін.
13. № 836 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а, қалалық балалар емханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан: № 2а, № 2б, № 2в, № 3, № 4, № 6, № 9, № 10-нан 13а-ға дейін.
14. № 837 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан, № 25, балалар шығармашылық орталығы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 3-шағын аудан: № 18, № 19, № 21-ден 23-ке дейін, № 24а, № 24б, № 24г, № 26, № 27, № 28а, № 28б, № 28в, № 28г, 3-шағын ауданы: № 28д.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
15. № 838 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Жамбыл көшесі, № 13/1, Қапшағай қаласы әкімінің қалалық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 1-ден 4-ке дейін, № 18, № 19, № 26; 2-шағын аудан № 9-дан 14-ке дейін, № 16, № 18.
16. № 839 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан, Д. А. Қонаев атындағы № 1 қазақ орта мектеп.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 10, № 12, № 16, № 20, № 21, № 23-тен 25-ке дейін, № 27а, № 27б, № 28-ден 30-ға дейін, № 36, № 37, № 38а, № 38б, № 39, № 48, № 53, № 55, № 56, № 57, № 58, № 64, № 66.
17. № 840 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, Мостостроителей көшесі, № 1, Қапшағай қаласы бойынша мемлекеттік кіріс басқармасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 4-шағын аудан: № 41-ден 43-ке дейін, 5-шағын аудан: № 17, № 17б, № 18-ден 22-ге дейін; метеостанция үйі № 18; 8-шағын аудан: 3-сектор № 4, № 5, № 14, № 16, № 25, № 27, № 29, Центральная көшесі № 2, № 27, № 41, 2-сектор № 16, № 21, № 23, Алатау көшесі № 9, № 10, № 11, Малайсары көшесі № 18а; 10-шағын аудан: 2-сектор № 9, № 27, № 30, Малайсары көшесі № 36, № 45, Центральная көшесі № 17, № 18, № 20, № 34, № 38, № 42, № 47, № 60, Жібек жолы көшесі № 23, № 31, № 32, Сары-Арқа көшесі № 19, № 19а, № 41, № 49, Алатау көшесі № 15, № 16, № 21, № 38, 1-сектор № 29, 3-сектор № 3; 12-шағын аудан: № 44, Вишневая көшесі № 47; 12а-шағын аудан: № 12, № 46, № 53, № 68, № 77, № 92; 12б-шағын аудан: № 21, № 81, № 99, № 100, № 102; "Восточный" шағын ауданы: № 1а, № 5, № 10, № 15, № 19, № 19а, № 21, № 21/1, № 22а, № 22б, № 24, № 24а, № 29, № 40, № 42, Ақжол көшесі № 21, Жибек жолы көшесі № 8, № 11, Қапшағай көшесі № 1, № 3, № 4, № 7, № 9, Шеңгелді көшесі № 2, № 11, Қыз Жібек көшесі № 8, № 10, Заречный көшесі № 2, № 4, № 5, № 7; "Гүлдер" шағын ауданы: № 16/1, № 60; "Арна" шағын аудан: № 61, № 68, 2-қатар 5-сектор № 5, № 9, № 11, № 12, № 74, Гүлдер" шағын ауданы: № 17, № 41, № 24, № 34/1, № 49, № 66, № 48, № 61, Шенгельдинская көшесі № 1, № 3, № 8, Капшагайская көшесі № 3/1; 8-шағын аудан: Центральная көшесі № 4, № 40, № 10, 3 сектор № 12, № 34, Алатау көшесі № 6; 10-шағын аудан: Алатау көшесі № 17, Центральная көшесі № 1б, № 2, № 27, № 56, № 52, № 37, № 40, № 14, 1 сектор № 1, № 30, № 33, № 16, 3 сектор № 5, № 9, № 10/1, Малайсары көшесі № 26в, № 34, 2 сектор № 16, Жібек Жолы көшесі № 44/1, № 46, № 22, № 30; "Восточный" шағын ауданы: № 23, № 35/1, № 11а, № 20, № 27б, № 3б; 12а-шағын ауданы: № 11, № 9; "Арна" шағын ауданы: № 60, № 141; Қонаев көшесі № 29, № 31, № 31а, № 18б, № 18б/1.

Сноска. Пункт 17 в редакции решения акима города Капшагай Алматинской области от 20.03.2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
18. Избирательный участок № 841
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, средняя школа № 5 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон: № 15, № 23, № 25, с № 27 по 31, с № 33 по 38, № 40, № 42, № 44, № 53, с № 55 по 57; микрорайон "Карлыгаш": № 3, № 21, № 23, № 27, № 29, № 33, 1-сектор № 17, 2-сектор № 41; 5-микрорайон: № 48а; микрорайон "Карлыгаш": № 34/1, 3 сектор № 29, № 28, № 40, 1 сектор № 19, № 11а.
Сноска. Пункт 18 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19. Избирательный участок № 842
Центр: село Заречное, улица Центральная, № 22, врачебная амбулатория.
В границах: село Заречное, улица Дзержинского с № 1 по 35, № 26/1, № 152, № 154, № 156, № 164, № 166, улица Советская с № 1 по 7, с № 9 по 20, улица Садовая с № 1 по 5, улица Мира с № 1 по 19, улица Набережная № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 147, улица Абая с № 1 по 9, улица Маметова № 5, улица Рыскулова № 14, Тауелсиздик № 18; станция Илийская; микрорайон: № 20; улица Набережная № 30, № 60, № 38, улица Момышулы № 11, улица Дзержинского № 70, улица Наурызбай батыр № 5, улица Тауелсиздик № 15, улица Центральная № 11.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения акима города Капшагай Алматинской области от 20.03.2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
20. Избирательный участок № 843
Центр: село Заречное, улица Дзержинского, № 3а, средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром села Заречное.
В границах: село Заречное, новые подстанции № 1, № 2; Дорожно-эксплуатационный участок № 536: с № 1 по 3; улица Весенняя с № 1 по 6, улица Школьная с № 1 по 16, улица Толе би № 1, № 3, улица Курмангазы № 1, улица Рахимжанова № 5; микрорайон: с № 1 по 19, № 21; дом офицерского состава № 1; пожарная часть № 1, дорожно-распределительный пункт № 2, № 3.
21. Избирательный участок № 844
Центр: село Арна, средняя школа № 11 села Арна.
В границах: село Арна.
22. Избирательный участок № 845
Центр: село Шенгельды, улица Бахтыбай акына, Дом культуры села Шенгельды.
В границах: село Шенгельды, улица Казахстанская с № 1 по 37, улица Кожахан баба с № 1 по 33, улица Кабан-Кабылиса с № 1 по 57/2, улица Момышулы с № 1 по 22, улица Сейфуллина с № 1 по 37, улица Айымбетова с № 1 по 38, улица Жамбыла с № 1 по 53, улица Кадыргали Жалайыр с № 1 по 13, улица Сатпаева с № 1 по 34, улица Отеген Батыра с № 1 по 16, улица Макатаева с № 1 по 7, улица Бражникова № 1, № 3, № 5, № 7, улица Малайсары с № 1 по 10, улица Бокина с № 1 по 12, улица Ехнича с № 1 по 29, улица Бахтыбай акына с № 1 по 10, улица Балпык би с № 1 по 40; село Шолак; улица Бейбитшилик № 14, № 9, № 7, улица Айымбетова № 44/2, № 42, № 41, улица Тауелсиздик № 13.

Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
18. № 841 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан: № 15, № 23, № 25, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 38-ге дейін, № 40, № 42, № 44, № 53, № 55-тен 57-ге дейін; "Қарлығаш" шағын ауданы: № 3, № 21, № 23, № 27, № 29, № 33, 1-сектор № 17, 2-сектор № 41, 5-шағын ауданы: № 48а; "Қарлығаш" шағын ауданы: № 34/1, 3 сектор № 29, № 28, № 40, 1 сектор № 19, № 11а.
Ескерту. 18-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
19. № 842 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, Центральный көшесі, № 22, дәрігерлік амбулатория.
Шекарасы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі № 1-ден 35-ке дейін, № 26/1, № 152, № 154, № 156, № 164, № 166, Советская көшесі № 1-ден 7-ге дейін, № 9-дан 20-ға дейін, Садовая көшесі № 1-ден 5-ке дейін, Мира көшесі № 1-ден 19-ға дейін, Набережная көшесі № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 147, Абай көшесі № 1-ден 9-ға дейін, Маметова көшесі № 5, Рысқұлов көшесі № 14, Тәуелсіздік көшесі № 18; Іле станциясы; шағын аудан: № 20, Набережный көшесі № 30, № 60, № 38, Момышұлы көшесі № 11, Дзержинского көшесі № 70, Наурызбай батыр көшесі № 5, Тәуелсіздік көшесі № 15, Центральная көшесі № 11.
Ескерту. 19-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
20. № 843 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, Дзержинский көшесі, № 3а, Заречный ауылындағы № 12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Заречное ауылы, № 1, № 2 жаңа подстанциялары; № 536 жол пайдалану учаскесіндегі № 1-ден 3-ке дейін; Весенняя көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Школьная көшесі № 1-ден 16-ға дейін, Төле би көшесі № 1, № 3, Құрманғазы көшесі № 1, Рахымжанов көшесі № 5; шағын аудан: № 1-ден 19-ға дейін, № 21; офицер құрамы үйі № 1; өрт бөлімі № 1; жол бөліп тұратын пункт № 2, № 3.
21. № 844 сайлау учаскесі
Орталығы: Арна ауылы, Арна ауылындағы № 11 орта мектеп.
Шекарасы: Арна ауылы.
22. № 845 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Бақтыбай ақын көшесі, Шеңгелді ауылының Мәдениет үйі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Казахстанская көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Қожахан баба көшесі № 1-ден 33-ге дейін, Қабан-Қабылиса көшесі № 1-ден 57/2-ге дейін, Момышұлы көшесі № 1-ден 22-ге дейін, Сейфуллин көшесі № 1-ден 37-ге дейін, Айымбетов көшесі № 1-ден 38-ге дейін, Жамбыл көшесі № 1-ден 53-ке дейін, Қадырғали Жалайыр көшесі № 1-ден 13-ке дейін, Сәтпаев көшесі № 1-ден 34-ке дейін, Өтеген Батыр көшесі № 1-ден 16-ға дейін, Мақатаев көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Бражников көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, Малайсары көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Бокин кошесі № 1-ден 12-ге дейін, Ехнич көшесі № 1-ден 29-ға дейін, Бақтыбай ақын көшесі № 1-ден 10-ға дейін, Балпық би көшесі № 1-ден 40-қа дейін; № 14; Шолақ ауылы, Бейбітшілік көшесі № 14, № 9, № 7, Айымбетов көшесі № 44/2, № 42, № 41, Тәуелсіздік көшесі № 13.

Сноска. Пункт 22 с изменениями, внесенными решением акима города Капшагай 20.03 2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
23. Избирательный участок № 846
Центр: село Шенгельды, улица Макатаева, № 10, средняя школа № 6 имени Кадыргали Жалайыра.
В границах: село Шенгельды, улица Московская № 1, улица Комсомольская с № 1 по 6; улица Райымбека с № 1 по 53, улица Ескелды би с № 1 по 55, улица Валиханова с № 1 по 7, улица Жиенкулова, микрорайон "Кайнар.
Сноска. Пункт 23 в редакции решения акима города Капшагай Алматинской области от 20.03.2015 № 03-06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
24. Избирательный участок № 847
Центр: село Кербулак, средняя школа № 7 с дошкольным мини-центром села Кербулак с начальной школой № 10 села Акозек.
В границах: село Кербулак.
25. Избирательный участок № 848
Центр: село Сарыбулак, улица Жалайыр, № 1, средняя школа № 8 с дошкольным мини-центром села Сарыбулак.
В границах: село Сарыбулак.
26. Избирательный участок № 849
Центр: станция Коскудык, средняя школа № 9 села Коскудык.
В границах: станция Коскудык, разъезды: Таскум, Кулантобе, Боктер.
27. Избирательный участок № 850
Центр: село Акозек, административное здание бригады № 5 сельскохозяйственного производственного кооператива "Племзавод Алматы".
В границах: село Акозек.
28. Избирательный участок № 851
Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, № 5а, Капшагайская городская больница.
В границах: город Капшагай, 5-микрорайон № 5а.
29. Избирательный участок № 852
Центр: город Капшагай, улица Конаева, № 10, Капшагайский Дом-интернат для престарелых и инвалидов.
В границах: город Капшагай, улица Конаева № 10.
30. Избирательный участок № 853
Центр: город Капшагай, улица Конаева, № 14, Капшагайский городской отдел внутренних дел.
В границах: город Капшагай, улица Конаева № 14.
31. Избирательный участок № 854
Центр: город Капшагай, микрорайон "Жулдыз", войсковая часть № 32363.
В границах: город Капшагай, войсковая часть № 32363.
32. Избирательный участок № 855
Центр: село Заречное, войсковая часть № 7552
В границах: село Заречное, войсковая часть № 7552.

Ескерту. 22-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
23. № 846 сайлау учаскесі
Орталығы: Шеңгелді ауылы, Мақатаев көшесі, № 10, Қадырғали Жалайыр атындағы № 6 орта мектебі.
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, Московская көшесі № 1, Комсомольская көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Райымбек көшесі № 1-ден 53-ке дейін, Ескелді би көшесі № 1-ден 55-ке дейін, Уәлиханов көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Жиенқұлов көшесі, "Қайнар" шағын ауданы.
Ескерту. 23-тармаққа өзгеріс енгізілді – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.03.2015 № 03-06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
24. № 847 сайлау учаскесі
Орталығы: Кербұлақ ауылы, Кербұлақ ауылындағы № 7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен Ақөзек ауылындағы № 10 бастауыш мектебімен.
Шекарасы: Кербұлақ ауылы.
25. № 848 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыбұлақ ауылы, Жалайыр көшесі, № 1, Сарыбұлақ ауылындағы № 8 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбұлақ ауылы.
26. № 849 сайлау учаскесі
Орталығы: Қосқұдық станциясы, Қосқұдық ауылындағы № 9 орта мектеп.
Шекарасы: Қосқұдық станциясы, Тасқұм, Құлантөбе, Бөктер разъездері.
27. № 850 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақөзек ауылы, "Племзавод Алматы" ауылшаруашылығы өндірістік кооперативінің № 5 бригадасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Ақөзек ауылы.
28. № 851 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а, Қапшағай қалалық ауруханасы.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, № 5а.
29. № 852 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 10, Қапшағай қарттар мен мүгедектер үй-интернаты.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 10.
30. № 853 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 14, Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, Қонаев көшесі, № 14.
31. № 854 сайлау учаскесі
Орталығы: Қапшағай қаласы, "Жұлдыз" шағын ауданы, № 32363 әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Қапшағай қаласы, № 32363 әскери бөлімшесі.
32. № 855 сайлау учаскесі
Орталығы: Заречное ауылы, № 7552 әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Заречное ауылы, № 7552 әскери бөлімшесі.