О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 57-239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2015 года № 3655. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 21 июня 2017 года № 22-91
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 21.06.2017 № 22-91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 5354448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1771315 тысяч тенге;
неналоговые поступления 25160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 70320 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3487653 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1178754 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 637408 тысяч тенге;
субвенции 1671491 тысяча тенге;
2) затраты 5398643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5739 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 9545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3806 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 55844 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 55844 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 12-43 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 6147 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете города на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 14106 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год, согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Капшагай" (по согласованию Сатыбалдиева А.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.

Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-239 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 30 желтоқсанда № 3655 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы № 22-91 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 21.06.2017 № 22-91 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5354448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1771315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25160 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 70320 мың теңге;
трансферттер түсімі 3487653 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1178754 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 637408 мың теңге;
субвенциялар 1671491 мың теңге;
2) шығындар 5398643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5739 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 9545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3806 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 55844 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 55844 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 27.10.2016 № 12-43 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қаланың жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 6147 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған қала бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес 14106 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. "Қапшағай қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Сатыбалдиева А.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
городского маслихата С. Нуржанов
Секретарь
городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 утвержденное решением Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 57-239 "О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы"
Бюджет города Капшагай на 2016 год

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
сессия төрағасы С. Нұржанов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 57-239 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2016 жылға арналған бюджеті

3000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
86044
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1610
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38697
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1081
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
101000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
386940
1
Социальное обеспечение
219189
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218223
005
Государственная адресная социальная помощь
209263
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8960
464
Отдел образования района (города областного значения)
966
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
966
2
Социальная помощь
137003
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137003
002
Программа занятости
55785
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4552
006
Оказание жилищной помощи
14695
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9164
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2214
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23612
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26981
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30748
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30748
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25658
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1398
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

3000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
86044
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1610
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
38697
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1081
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
101000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
386940
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
219189
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218223
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
209263
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8960
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
966
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
966
2
Әлеуметтiк көмек
137003
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137003
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
55785
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4552
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14695
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9164
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2214
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23612
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26981
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30748
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30748
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25658
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1398
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

Приложение 5 к решению Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 57-239 "О бюджете города Капшагай на 2016-2018 годы"
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год
Функциональная группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 57-239 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру