О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 41-256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 июня 2015 года № 3207. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17 марта 2017 года № 12-57
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 17.03.2017 № 12-57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2986, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 10 января 2015 года № 2 (9738), от 17 января 2015 года № 3 (9739), в решение Аксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 38-239 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 37-233 "О бюджете Аксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3059, опубликованного в районной газете "Аксу онири" от 28 февраля 2015 года № 9(9745) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5453637 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 77079 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10577 тысячи тенге;
поступления трансфертов 5359091 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1262584 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 1649803 тысячи тенге;
субвенции 2446704 тысяч тенге;
2) затраты 5490788 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 30625 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 38649 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 8024 тысяч тенге;

Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 41-256 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 маусымда № 3207 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 12-57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 12-57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №37-233 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2986 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2(9738), 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 3(9739) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 37-233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 38-239 шешіміне (2015 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3059 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9(9745) аудандық "Ақсу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5453637 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 77079 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10577 мың теңге;
трансферттер түсімі 5359091 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1262584 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1649803 мың теңге;
субвенциялар 2446704 мың теңге;
2) шығындар 5490788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 30625 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38649 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8024 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 67776 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 67776 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)67776 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 67776 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Жандосова Г.Ж.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А.Байтумаков
Секретарь маслихата С.Серпербаев

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Жандосова Г.Ж.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Байтумаков
Мәслихат хатшысы С.Серпербаев