О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 44-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 16 февраля 2015 года № 3049. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2016 года № 3-13
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2016 № 3-13.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2971, опубликованного в газете "Алакол" от 10 января 2015 года № 2), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6795420 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления 1404841 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11540 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5378489 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2285024 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 777036 тысяч тенге;
субвенции 2316429 тысяч тенге.
2) затраты 6860445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28073 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 35676 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7603 тыс тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 93098 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 93098 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 44-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 ақпанда № 3049 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 3-13 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2971 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2, "Алакөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6795420 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1404841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11540 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 550 мың теңге;
трансферттер түсімі 5378489 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2285024 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 777036 мың теңге;
субвенциялар 2316429 мың теңге;
2) шығындар 6860445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28073 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 35676 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7603 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 93098 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 93098 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По соблюдению законности экономики и бюджета".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Бекболатов С. Н.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет- ресурсе районного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының "Экономика және бюджет заңдылықты сақтау жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Бекболатов С.Н.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии районного маслихата Байбазаров С.М
Секретарь
районного маслихата Сейрбаев Б.Т
Приложение 1 к решению маслихата Алакольского района от 19 февраля 2015 года № 44-1 "О внесении изменений в решении Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Алакольского района от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Алакольского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс

5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Байбазаров С.М
Аудандық мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б.Т
Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы" "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу № 44-1 шешіміне 1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алакөл ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы