О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 49-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 июня 2015 года № 3196. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2016 года № 3-13
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2016 № 3-13.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 декабря 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2971, опубликованного в газете "Алакол" от 10 января 2015 года № 2), в решение Алакольского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 44-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2015 года № 3049, опубликованного в газете "Алакол" от 28 февраля 2015 года № 9), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6528700 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления 1404701 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5111769 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2080966 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 714374 тысяч тенге;
субвенции 2316429 тысяч тенге.
2) затраты 6593725 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28073 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 35676 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7603 тыс тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 93098 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 93098 тысяч тенге".

Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 49-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 маусымда № 3196 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 3-13 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2971 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-1 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3049 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 "Алакөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6528700 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1404701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 550 мың теңге;
трансферттер түсімі 5111769 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2080966 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 714374 мың теңге;
субвенциялар 2316429 мың теңге;
2) шығындар 6593725 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28073 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 35676 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7603 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 93098 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 93098 мың теңге".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По соблюдению законности экономики и бюджета".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Бекболатов С. Н.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет- ресурсе районного маслихата.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының "Экономика және бюджет заңдылықты сақтау жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Бекболатов С.Н.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Байбазаров С.М
Секретарь районного маслихата Сейрбаев Б.Т.
Приложение1 к решению маслихата Алакольского района от 27 мая 2015 года № 49-1 "О внесении изменений в решении Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Алакольского района от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Алакольского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Байбазаров С.М
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Сейрбаев Б.Т
Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы" "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу № 49-1 шешіміне 1 қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алакөл ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

1 380
012
Капитальные расходы государственных органов
500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
35 438
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 193
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
324 324
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 214
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 214
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
261 166
2
Социальная помощь
239 007
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
239 007
002
Программа занятости
48 585
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 702
005
Государственная адресная социальная помощь
3 478
006
Оказание жилищной помощи
8 824
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 659
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 092
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 361
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
42 226
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
43 411
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
22 669
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 159
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 576
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 309
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 274
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 123 254
1
Жилищное хозяйство
23 979
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

1 380
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
35 438
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 193
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
324 324
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 214
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 214
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
261 166
2
Әлеуметтік көмек
239 007
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
239 007
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48 585
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 702
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 478
006
Тұрғын үй көмек көрсету
8 824
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 659
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 092
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23 361
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42 226
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
43 411
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
22 669
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 159
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 159
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 576
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 309
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 274
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 123 254
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 979
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты