О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 42-287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2015 года № 3045
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2977, опубликовано в газете "Атамекен" № 2 (5734) от 10 января 2015 года, № 3 (5735) от 17 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 11 728 442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 780 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10 922 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 93 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 842 964 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 460 614 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 509 468 тысяч тенге;
субвенции 3 872 882 тысяч тенге;
2) затраты 11 871 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55 147 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 77 298 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22 151 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 42-287 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 12 ақпанда № 3045 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексiнің 104 - бабы 4 - тармағының 5) тармақшасына және 106 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне ( 2014 жылдың 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2977 тіркелген, 2015 жылы 10 қаңтардағы № 2 (5734), 17 қаңтардағы № 3 (5735) "Атамекен" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 11 728 442 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1 780 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 922 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 93 606 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 842 964 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 460 614 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 509 468 мың теңге;
субвенциялар 3 872 882 мың теңге;
2) шығындар 11 871 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55 147 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 77 298 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22 151 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 198 510 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 198 510 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 198 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 198 510 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Кельдибекова Л.К.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Сарсенов А.П.
Секретарь маслихата Журын С. М.

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Келдібекова Л.Қ.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы Сарсенов А.П.
Мәслихат хатшысы Жұрын С.М.

Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "9" февраля 2015 года № 42-287 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Жамбылского района на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1 Доходы

Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы "9" ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының" 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-287 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық Мәслихатының 2014 жылғы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2015 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Сомасы (мың теңге)
1 Кірістер