О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 47-321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 июня 2015 года № 3198
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы", (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2977, опубликованного в газете "Атамекен" № 2 (5734) от 10 января, № 3 (5735) от 17 января 2015 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 42-287 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3045, опубликованного в газете "Атамекен" № 10 (5742) от 7 марта, № 11 (5743) от 14 марта 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 11 397 047 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 110 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10 922 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 63 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 211 569 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2 717 356 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2 621 331 тысяч тенге;
субвенции 3 872 882 тысяч тенге;
2) затраты 11 540 410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 64 066 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 86 217 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 22 151 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-321 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 08 маусымда № 3198 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне (2014 жылдың 26 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2977 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (5734), 17 қаңтардағы № 3 (5735) "Атамекен" газетінде жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-287 шешіміне (2015 жылдың 12 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3045 тіркелген, 2015 жылғы 7 наурыздағы № 10 (5742), 14 наурыздағы № 11 (5743) "Атамекен" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кiрiстер 11 397 047 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 110 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10 922 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 63 606 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 211 569 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2 717 356 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2 621 331 мың теңге;
субвенциялар 3 872 882 мың теңге;
2) шығындар 11 540 410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 64 066 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 86 217 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 22 151 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 207 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 207 429 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 207 429 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 207 429 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на исполняющего обязанности руководителя отдела (по согласованию Солтанбаева С. С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Сарсенов А.П.
Секретарь маслихата Журын С. М.
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "27" мая 2015 года № 47-321 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-281 "О бюджете Жамбылского района на 2015-2017 годы"

4. Бөлім басшысының міндетін атқарушы (келісім бойынша Солтанбаева С. С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрағасы Сарсенов А.П.
Мәслихат хатшысы Жұрын С.М.
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы "20" мамырдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-281 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-321 шешіміне 1 қосымша

173574
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
39479
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2411
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300657
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1164837
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1164837
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
287291
2
Социальная помощь
257848
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
257848
002
Программа занятости
48976
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39848
005
Государственная адресная социальная помощь
5700
006
Оказание жилищной помощи
14603
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16448
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2236
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33047
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35188
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26678
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
35124
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29443
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29443
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25418
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
751
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3274
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2361126
1
Жилищное хозяйство
178417
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11185
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

173574
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
39479
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2411
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
300657
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1164837
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1164837
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
287291
2
Әлеуметтік көмек
257848
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
257848
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
48976
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39848
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5700
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14603
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16448
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2236
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33047
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35188
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26678
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
35124
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29443
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29443
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25418
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
751
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3274
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2361126
1
Тұрғын үй шаруашылығы
178417
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11185
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру