О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015- 2017 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июня 2015 года № 3221. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-4.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2989, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 16 января 2015 года № 3), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 42-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 февраля 2015 года № 3047, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 20 февраля 2015 года № 8, от 20 марта 2015 года № 12) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1)доходы 16250727 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3098290 тысяч тенге;
неналоговые поступления 34100 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 97230 тысяч тенге;
поступление трансфертов 13021107 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4167383 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3456714 тысяч тенге;
субвенции 5397010 тысяч тенге;
2) затраты 16348186 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 121394 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 145677 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 218853 тысяч тенге;

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 10 маусымда № 3221 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-4 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2989 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-1 шешіміне (2015 жылғы 12 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3047 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы № 8, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16250727 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3098290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 34100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 97230 мың теңге;
трансферттер түсімі 13021107 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4167383 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3456714 мың теңге;
субвенциялар 5397010 мың теңге;
2) шығындар 16348186 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 121394 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 145677 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 218853 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 218853 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Жакеев Е.И.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 218853 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Жәкеевке Е.И.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Кураметова Г.
Секретарь районного маслихата Талкамбаев А.
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы"

5. Осы шешім 2015 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г. Құраметова
Аудандық мәслихат
хатшысы Ә. Талқамбаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатыны 2015 жылғы 27 мамырдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-1 шешіміне 1 - қосымша