О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015- 2017 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 54-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2015 года № 3605. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-4
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-4.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2989, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 16 января 2015 года № 3), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 42-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3047, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 20 февраля 2015 года № 8, от 20 марта 2015 года № 12), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3221, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 19 июня 2015 года № 25, от 3 июля 2015 года № 27), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 51-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 сентября 2015 года № 3427, опубликованного в газете "Енбекшиказах" от 24 сентября 2015 года № 39, от 9 октября 2015 года № 41), в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 53-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 ноября 2015 года № 48) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 54-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 3605 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-4 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2989 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-1 шешіміне (2015 жылғы 12 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3047 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы № 8, 2015 жылғы 20 наурыздағы № 12 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-1 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3221 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25, 2015 жылғы 3 шілдедегі № 27 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-1 шешіміне (2015 жылғы 17 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3427 тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 39, 2015 жылғы 9 қазандағы № 41 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған), Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 53-1 шешіміне (2015 жылғы 19 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3574 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 48 "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 16789913 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3609488 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27365 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 78317 тысяч тенге;
поступление трансфертов 13074743 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3897541 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3988708 тысяч тенге;
субвенции 5188494 тысяч тенге;
2) затраты 16886446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 20312 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 116845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 116845 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 16789913 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3609488 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27365 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 78317 мың теңге;
трансферттер түсімі 13074743 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3897541 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3988708 мың теңге;
субвенциялар 5188494 мың теңге;
2) шығындар 16886446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 20312 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 116845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 116845 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3 Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Енбекшиказахского района" (по согласованию Жакеев Е. И.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. "Еңбекшіқазақ ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Жәкеев Е. И.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Енбекшиказахского
районного маслихата Ж. Мыкыбаев
Секретарь Енбекшиказахского
районного маслихата А. Талкамбаев
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 54-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы"

6. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы Ж. Мықыбаев
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихат хатшысы Ә. Талқамбаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатыны 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-1 шешіміне 1 - қосымша

26532
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
25209
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
1323
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 54-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы"
Приложение 5 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 41-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2015-2017 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
12 793
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Шелекского сельского округа"
326
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ассинского сельского округа"
372
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратурыкского сельского округа"
1 294
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Малыбайского сельского округа"
465
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Болекского сельского округа"
3 104
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанашарского сельского округа"
400
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Байдибек бия"
990
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Балтабайского сельского округа"
2 000
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракемерского сельского округа"
402
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Байтерекского сельского округа"
2 000
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Рахатского сельского округа"
840
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Ташкенсазского сельского округа"
600

26532
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
25209
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1323
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатыны 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 54-1 шешіміне 2 - қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 41-1 шешімімен бекітілген 5 - қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бөлу
Ауылдық округ атауы
Сомасы мың теңге
Барлығы
12 793
1
"Шелек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
326
2
"Ассы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
372
3
"Қаратұрық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1 294
4
"Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
465
5
"Бөлек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3 104
6
"Жанашар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
400
7
"Бәйдібек би ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
990
8
"Балтабай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2 000
9
"Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
402
10
"Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2 000
11
"Рахат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
840
12
"Ташкенсаз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
600