О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 06 ноября 2015 года № 58-316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 ноября 2015 года № 3564. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-21
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-21.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2983, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 30 января 2015 года № 5), в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 48-258 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3057, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 20 марта 2015 года № 12-13), в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 52-283 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3210, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 26 июня 2015 года №26), в решение Ескельдинского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 56-307 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 сентября 2015 года № 3417, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 9 октября 2015 года № 41), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 58-316 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 қарашада № 3564 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-21 шешімімен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне (2014 жылдың 29 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2983 тіркелген, 2015 жылдың 30 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 5 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-258 шешіміне (2015 жылдың 17 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3057 тіркелген, 2015 жылдың 20 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 12-13 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-283 шешіміне (2015 жылдың 10 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3210 тіркелген, 2015 жылдың 26 маусымдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің №26 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-307 шешіміне (2015 жылдың 15 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3417 тіркелген, 2015 жылдың 9 қазанында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 41 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4573926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 196642 тысяч тенге;
неналоговые поступления 33001 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 14102 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4330181 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1325655 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 574372 тысяч тенге;
субвенции 2430154 тысяч тенге;
2) затраты 4694041 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80929 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 104055 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23126 тысяч тенге;

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4573926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 196642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 33001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 14102 мың теңге;
трансферттер түсімі 4330181 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1325655 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 574372 мың теңге;
субвенциялар 2430154 мың теңге;
2) шығындар 4694041 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80929 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 104055 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23126 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 205044 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
205044 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 205044 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 205044 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Ескельдинского района" (по согласованию Алимбаев С. М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Тастанбаев
Приложение 1 к решению Ескельдинского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 58-316 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"

4. "Ескелді ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. М. Әлімбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ескелді аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Тастанбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №58-316 шешіміне 1 - қосымша