О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 59-220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2015 года № 3609. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-21
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23.05.2016 № 4-21.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2983, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 30 января 2015 года № 5), в решение Ескельдинского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 48-258 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3057, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 20 марта 2015 года № 12-13), в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 52-283 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3210, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 26 июня 2015 года № 26), в решение Ескельдинского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 56-307 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 сентября 2015 года № 3417, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 9 октября 2015 года № 41), в решение Ескельдинского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 58-316 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-254 "О бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 ноября 2015 года № 3564, опубликованного в районной газете "Жетысу шугыласы" от 4 декабря 2015 года № 50) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 59-220 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 3609 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 23.05.2016 № 4-21 шешімімен.
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109–бабының 5–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне (2014 жылдың 29 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2983 тіркелген, 2015 жылдың 30 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 5 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-258 шешіміне (2015 жылдың 17 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3057 тіркелген, 2015 жылдың 20 наурыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 12-13 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-283 шешіміне (2015 жылдың 10 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3210 тіркелген, 2015 жылдың 26 маусымдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 26 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-307 шешіміне (2015 жылдың 15 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3417 тіркелген, 2015 жылдың 9 қазанында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 41 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 58-316 шешіміне (2015 жылдың 18 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3564 тіркелген, 2015 жылдың 4 желтоқсанда аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің № 50 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4518832 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 207542 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17566 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4275087 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1273259 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 571674 тысяч тенге;
субвенции 2430154 тысяч тенге;
2) затраты 4638947 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80929 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 104055 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23126 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тенге;

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4518832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 207542 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18637 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17566 мың теңге;
трансферттер түсімі 4275087 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1273259 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 571674 мың теңге;
субвенциялар 2430154 мың теңге;
2) шығындар 4638947 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 80929 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 104055 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23126 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 205044 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
205044 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Ескельдинского района" (по согласованию Алимбаев С. М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 205044 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 205044 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Ескелді ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. М. Әлімбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

62736
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26008
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17091
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
150
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
211017
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10700
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
167497
2
Социальная помощь
137766
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
137766
002
Программа занятости
29023
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18661
005
Государственная адресная социальная помощь
2590
006
Оказание жилищной помощи
2577
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10560
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2008
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20221
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11030
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20473
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
20623
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29731
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29731
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18835
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
978
021
Капитальные расходы государственного органа
6644
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3274
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
929294
1
Жилищное хозяйство
82577
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)

62736
015
Жетім баланы ( жетім балаларды ) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26008
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17091
022
Жетім баланы ( жетім балаларды ) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы ( балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
150
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
211017
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10700
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
167497
2
Әлеуметтiк көмек
137766
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
137766
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29023
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18661
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2590
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2577
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың екелеген топтарына әлеуметтік көмек
10560
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2008
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20221
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11030
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
20473
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпісжылдығына арналған іс-шараларды өткізу
20623
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29731
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29731
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18835
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
978
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6644
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3274
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
929294
1
Тұрғын үй шаруашылығы
82577
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі