О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 60-337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года N 3645. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 14-100
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 09.06.2017 № 14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 4871363 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 237911 тысяча тенге;
неналоговые поступления 27560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 13058 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4592834 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1572053 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 563861 тысяч тенге;
субвенции 2456920 тысяч тенге;
2) затраты 4922902 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 43249 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29926 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 100698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита бюджета 100698 тысяч тенге.

Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 60-337 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3645 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 09.06.2017 № 14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ескелдi ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4871363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 237911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13058 мың теңге;
трансферттер түсімі 4592834 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1572053 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 563861 мың теңге;
субвенциялар 2456920 мың теңге;
2) шығындар 4922902 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 43249 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29926 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 100698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 100698 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 28.10.2016 № 8-37 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 2705 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 38149 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 28.10.2016 № 8-37 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 2705 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін – өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, 38149 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін – өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдела экономики и бюджетного планирования Ескельдинского района" (по согласованию Алимбаев С. М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. "Ескелді ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. М. Әлімбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

6. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, финансам, бюджету и соблюдения законности".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Макипбекова
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата К. Тастанбаев
Приложение 1 к утвержденному решению маслихата Ескельдинского района от 22 декабря 2015 года №66-337 "О бюджете Ескельдинского района на 2016-2018 годы
Бюджет Ескельдинского района на 2016 год

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ғ. Макипбекова
Ескелді аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Тастанбаев
Ескелді ауданы маслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 60-337 шешіміне бекітілген 1 қосымша
Ескелді ауданының 2016 жылға арналған бюджеті

13816
2
Социальная помощь
138521
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138521
002
Программа занятости
41499
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
250
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20150
006
Оказание жилищной помощи
3402
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10428
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2056
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34153
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26583
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27659
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27659
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21618
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1063
021
Капитальные расходы государственного органа
904
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
4074
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
630367
1
Жилищное хозяйство
149725
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5072
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5072
467
Отдел строительства района (города областного значения)
94656
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1064
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93592
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14676
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14676
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

13816
2
Әлеуметтiк көмек
138521
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138521
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
41499
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
250
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20150
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3402
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10428
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2056
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34153
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26583
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27659
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27659
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21618
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1063
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
904
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
4074
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
630367
1
Тұрғын үй шаруашылығы
149725
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5072
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5072
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
94656
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1064
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93592
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14676
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14676
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі