О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 27 мая 2015 года № 46-214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 июня 2015 года № 3208. Утратило силу решением Илийскского районного маслихата Алматинской области от 8 июля 2016 года № 5-28
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 08.07.2016 № 5-28 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2982, опубликованного в районной газете "Или таны" от 08 января 2015 года № 2(4585) и 16 января 2015 года № 3(4586), в решение маслихата Илийского района от 06 февраля 2015 года № 43-196 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2015 года № 3053, опубликованного в районной газете "Или таны" от 27 февраля 2015 года № 9(4592) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 72 818 862 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 64 193 325 тысячи тенге;
неналоговые поступления 45 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 300 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 280 537 тысяч тенге, в том числе:
целевые трансферты на развитие 4 881 446 тысяч тенге;
2) затраты 75 358 756 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 59 813 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 960 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68 379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 46-214 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 маусымда № 3208 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 08.07.2016 № 5-28 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2982 тіркелген, 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 2(4585) және 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3(4586) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-196 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3053 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9(4592) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 72 818 862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 64 193 325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 45 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 300 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 280 537 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 399 091 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4 881 446 мың теңге;
2) шығындар 75 358 756 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 59 813 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 960 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (−) 2 590 854 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 590 854 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (−) 2 590 854 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 590 854 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Естеусизова Г.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Надирбекова
Секретарь районного
маслихата Е. Турумбетов

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Естеусізова Г.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы Ғ. Нәдірбекова
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Тұрымбетов

Приложение 1 к решению маслихата Илийского района от 27 мая 2015 года № 46-214 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Илийского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-214 шешіміне 1 – қосымша
Іле ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешімімен бекітілген 1 – қосымша
Іле ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер