О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 51-240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2015 года № 3606. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 8 июля 2016 года № 5-28
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 08.07.2016 № 5-28 (вступает в силу с момента опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2982, опубликованного в газете "Иле таны" от 08 января 2015 года № 2 (4585) и 16 января 2015 года № 3 (4586)), в решение маслихата Илийского района от 06 февраля 2015 года № 43-196 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2015 года № 3053, опубликованного в газете "Иле таны" от 27 февраля 2015 года № 9 (4592)), в решение маслихата Илийского района от 27 мая 2015 года № 46-214 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 июня 2015 года № 3208, опубликованного в районной газете "Иле таны" от 19 июня 2015 года № 26 (4609)), в решение маслихата Илийского района от 03 сентября 2015 года № 48-226 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 сентября 2015 года № 3408, опубликованного в районной газете "Иле таны" от 19 сентября 2015 года № 39-40 (4622-4623)), в решение маслихата Илийского района от 06 ноября 2015 года № 50-237 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2015 года № 3556, опубликованного в районной газете "Иле таны" от 28 ноября 2015 года № 50 (4633)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 51-240 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 3606 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 08.07.2016 № 5-28 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 29 желтоқсанында № 2982 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 08 қаңтарында № 2 (4585) және 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (4586) жарияланған) № 42-190 шешіміне, Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 16 ақпанында № 3053 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 27 ақпанында № 9 (4592) жарияланған) № 43-196 шешіміне, Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 09 маусымында № 3208 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 19 маусымында № 26 (4609) жарияланған) № 46-214 шешіміне, Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 қыркүйектегі "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 қыркүйектегі № 3408 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 18 қыркүйегінде № 39-40 (4622-4623) жарияланған) № 48-226 шешіміне, Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 17 қарашадағы № 3556 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 28 қарашасында № 50 (4633) жарияланған) № 50-237 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 69 285 461 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 719 908 тысячи тенге;
неналоговые поступления 25 600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 300 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 239 953 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 241 801 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4 998 152 тысяч тенге;
2) затраты 71 838 057 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 55 813 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 960 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68 379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 17 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 607 556 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 607 556 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69 285 461 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 60 719 908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 25 600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 300 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 239 953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 241 801 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4 998 152 мың теңге;
2) шығындар 71 838 057 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 55 813 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 960 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 607 556 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 607 556 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Илийского района" (Естеусизову Гульнар Таутаевна по соглосованию) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Илийского района "По вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".

3. "Іле ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысына (келісім бойынша Естеусізова Гүлнар Таутайқызы) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Іле аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2015 года.
Председатель сессии маслихата
Илийского района Ш. Кагазбаева
Секретарь маслихата
Илийского района Е. Турумбетов
Приложение 1 к решению маслихата Илийского района от 09 декабря 2015 года № 51-240 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Илийского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Ш. Қағазбаева
Іле аудандық мәслихатының
Хатшысы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 51-240 шешіміне 1 - қосымша
Іле ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешімімен бекітілген 1 - қосымша
Іле ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер