О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 41-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 12 февраля 2015 года № 3044. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2016 года № 3-16
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27.04.2016 № 3-16.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2987, опубликованного в газете "Каратал" от 9 января 2015 года № 2 (7318) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4131515 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 117451 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8818 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3995746 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1349818 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 630467 тысяч тенге;
субвенции 2015461 тысяч тенге;
2) затраты 4073885 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36263 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8332 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 61675 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 40308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40308 тысяч тенге".

Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 41-170 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 3044 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 3-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 27.04.2016 № 3-16 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2987 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 (7318) "Қаратал" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4131515 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 117451 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 8818 мың теңге;
трансферттер түсімі 3995746 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1349818 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 630467 мың теңге;
субвенциялар 2015461 мың теңге;
2) шығындар 4073885 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36263 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8332 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 61675 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 40308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40308 мың теңге".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Байкенже Ж.Н.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Байкенже Ж.Н.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық маслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2015 года.
Председатель сессии Н. Игенбаев
Секретарь маслихата Б. Смаилов
Приложение 1 к решению маслихата Каратальского района от 9 февраля 2015 года №41-170 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Каратальского района от 19 декабря 2014 года №39-161 "О бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Каратальского района на 2015 год
Категория
Сумма
Класс
Наименование
(тысяч
Подкласс
тенге)

5. Осы шешім 2015 жылғы 01 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Игенбаев
Мәслихат хатшысы Б. Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы № 41-170 "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне 1 қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 39-161 "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қаратал ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
Сынып
Атауы
(мың
Ішкі сынып
тенге)