Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району
Решение акима Коксуского района Алматинской области от 14 января 2015 года № 01-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 января 2015 года № 3001. Утратило силу решением акима Коксуского района области Жетісу от 26 июня 2023 года № 06-24
Сноска. Утратило силу решением акима Коксуского района области Жетісу от 26.06.2023 № 06-24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Коксуском районе избирательные участки, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Садыковой Алие Секергалиевне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г.Токпеисов
Приложение к решению акима Коксуского района от 14 января 2015 года № 01-01 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Коксускому району"
Избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Коксуском районе
1. Избирательный участок № 524
Центр: село Балпык би, улица Жолбарыс би, № 56, административное здание предприятия "Автобаза".
В границах: село Балпык би, улицы: Жетысу с № 1 по 25, Калдарбекова с № 1 по 30, Ибраимова с № 1 по 21, Саткынова с № 1 по 17, С. Надырбая с № 4 по 19, М. Маметовой с № 1 по 62, Курманова с № 1 по 58, Даулетова с № 1 по 56, Р. Мынбаева с № 1 по 33, Жолбарыс би с № 1 по 57, Ауэзова с № 1 по 74, Валиханова с № 1 по 121, Т. Исабаева с № 1 по 85 (нечетная сторона), с № 2 по 86 (четная сторона), И. Жумабека, Бейбитшилик, С. Сугурова.
2. Избирательный участок № 525
Центр: село Балпык би, улица Измайлова, № 17, Казахская средняя школа-гимназия.
В границах: село Балпык би, улицы: Казбек би с № 1 по 117, Айтеке би с № 1 по 113, Ескельды би с № 3 по 35, Солтанбай с № 1 по 7, Нурпеисова с № 1 по 49, Измайлова с № 4 по 21, Мырзабекова с № 4 по 43, Байтурсынова с № 1 по 37, Т. Исабаева с № 87 по 141 (нечетная сторона), с № 88 по 162 (четная сторона), Асан Тажи с № 1 по 11, Желтоксан с № 1 по 2, Бакумова с № 1 по 35, Кабанбая с № 1 по 39, Жалайыр с № 1 по 17, Д. Конаева, Новая; микрорайоны: Т. Нусипова с № 1 по 15, Толе би с № 1 по 20, Шадрина с № 2 по 10.

Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 01-01 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 22 қаңтарда № 3001 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 06-24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 26.06.2023 № 06-24 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылдың 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ.Тоқпейісов
Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы "Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-01 шешіміне қосымша
Көксу ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
1. № 524 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Жолбарыс би көшесі, № 56, "Автобаза" кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Жетісу № 1-ден 25-ке дейін, Қалдарбеков № 1-ден 30-ға дейін, Ибраимов № 1-ден 21-ге дейін, Сатқынов № 1-ден 17-ге дейін, С. Нәдірбай № 4-тен 19-ға дейін, М. Маметова № 1-ден 62-ге дейін, Құрманов № 1-ден 58-ге дейін, Дәулетов № 1-ден 56-ға дейін, Р. Мыңбаев № 1-ден 33-ге дейін, Жолбарыс би № 1-ден 57-ге дейін, Әуезов № 1-ден 74-ке дейін, Уәлиханов № 1-ден 121-ге дейін, Т. Исабаев № 1-ден 85-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 86-ға дейін (жұп жағы), И. Жұмабек, Бейбітшілік, С. Сугурова көшелері.
2. № 525 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі, № 17, Қазақ орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Қазбек би № 1-ден 117-ге дейін, Айтеке би № 1-ден 113-ке дейін, Ескелді би № 3-тен 35-ке дейін, Солтанбай № 1-ден 7-ге дейін, Нұрпейісов № 1-ден 49-ға дейін, Измайлов № 4-тен 21-ге дейін, Мырзабеков № 4-тен 43-ке дейін, Байтұрсынов № 1-ден 37-ге дейін, Т. Исабаев № 87-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 88-ден 162-ге дейін (жұп жағы), Асан Тәжі № 1-ден 11-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 2-ге дейін, Бакумов № 1-ден 35-ге дейін, Қабанбай № 1-ден 39-ға дейін, Жалайыр № 1-ден 17-ге дейін, Д. Қонаев, Новая көшелері; шағын аудандар: Т. Нүсіпов № 1-ден 15-ке дейін, Төле би № 1-ден 20-ға дейін, Шадрин № 2-ден 10-ға дейін.

3. Избирательный участок № 526
Центр: село Балпык би, улица Амангельды, № 1, административное здание акционерного общества "Коксу-Шекер".
В границах: село Балпык би, улицы: Амангельды с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Молдабергенова с № 1 по 46, Байтурбай би с № 1 по 50, Шагирова с № 1 по № 31, Оракты батыра с № 1 по 27, Т. Исабаева с № 133 по 185 (нечетная сторона), с № 162 по 258 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 1 по 59, Акын Сара с № 1 по 22.
4. Избирательный участок № 527
Центр: село Балпык би, улица Т. Исабаева, № 247, средняя школа имени Б. Кундакбаевой.
В границах: село Балпык би, улицы: Наурызбая с № 1 по 63, Алдабергенова с № 1 по 63, Жарокова с № 1 по 95, Таттибай батыра с № 1 по 67, Т. Исабаева с № 187 по 335 (нечетная сторона), с № 260 по 508 (четная сторона), Амангельды с № 37 по 165 (нечетная сторона), с № 54 по 166 (четная сторона).
5. Избирательный участок № 528
Центр: село Балпык би, улица Тазабулак, № 1, средняя школа имени М. Курманова № 2.
В границах: село Балпык би, улицы: Тулебаева с № 1 по № 35, Байсеитова с № 1 по 25, Жансугурова с № 1 по 66, Мауленбая с № 1 по 63, Жангельдина с № 1 по 119, Баисова с № 1 по № 31, Молдагуловой с № 1 по 75, М. Сенгирбаева с № 1 по 28, Бакай батыра с № 1 по 43, Нартбай Датка с № 1 по 28, Гарышкер с № 1 по 14, Бактыбай батыра с № 1 по 44, Жамбыла с № 1 по 20, Б. Момышулы с № 1 по 49; переулок Койшыбаева с № 1 по 2; микрорайон Тазабулак с № 2 по 52.
6. Избирательный участок № 529
Центр: село Балпык би, улица Сейфуллина, № 35, детский сад "Алпамыс".
В границах: село Балпык би, улицы: Каблиса с № 1 по 77, Карынбай батыр с № 1 по 111, Жапсарбаева с № 1 по 75, Абая с № 1 по 65, Сейфуллина с № 1 по 35, Койлык с № 1 по 6, Азизбекова с № 1 по 57, Дарабоз ана с № 1 по 18, Майке акына с № 1 по 20, Тынышбая с № 1 по 4.
7. Избирательный участок № 530
Центр: село Балпык би, улица Измайлова, № 4, центральная районная больница.
В границах: село Балпык би, улица Измайлова № 4.
8. Избирательный участок № 531
Центр: село Акшатоган, улица Калинина, № 16, средняя школа № 5.
В границах: село Акшатоган, улицы: Молодежная с № 1 по 10, Белорусская с № 1 по 25, Мичурина с № 1 по 49, Ордженикидзе с № 1 по 20, Виноградова с № 1 по 24, Калинина с № 1 по 30, Ердембекова с № 1 по 15, Кайысбаева с № 1 по 21, Андызбаева с № 1 по 18, Тимирязева с № 1 по 18.

3. № 526 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Амангелді көшесі, № 1, "Көксу-Шекер" акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Амангелді № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы),
№ 2-ден 52-ке дейін (жұп жағы), Молдабергенов № 1-ден 46-ға дейін, Байтұрбай би № 1-ден 50-ге дейін, Шағыров № 1-ден 31-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 27-ге дейін, Т. Исабаев № 133-ден 185-ке дейін (тақ жағы), № 162-ден 258-ге дейін (жұп жағы), Ы. Алтынсарин № 1-ден 59-ға дейін, Ақын Сара № 1-ден 22-ге дейінгі көшелер.
4. № 527 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Т. Исабаев көшесі, № 247, Б. Құндақбаева атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Наурызбай № 1-ден 63-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 63-ке дейін, Жароков № 1-ден 95-ке дейін, Тәттібай батыр № 1-ден 67-ге дейін, Т. Исабаев № 187-ден 335-ке дейін (тақ жағы), № 260-тан 508-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 37-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 166-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
5. № 528 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі, № 1, М. Құрманов атындағы № 2 орта мектебі.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Төлебаев № 1-ден 35-ке дейін, Байсеитов № 1-ден 25-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 66-ға дейін, Мәуленбай № 1-ден 63-ке дейін, Жангелдин № 1-ден 119-ға дейін, Байысов № 1-ден 31-ге дейін, Молдағұлова № 1-ден 75-ке дейін, М. Сеңгірбаев № 1-ден 28-ге дейін, Бақай батыр № 1-ден 43-ге дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 28-ге дейін, Ғарышкер № 1-ден 14-ке дейін, Бақтыбай батыр № 1-ден 44-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 20-ға дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 49-ға дейінгі көшелер; Қойшыбаев тұйық көшесі № 1-ден 2-ге дейін; Тазабұлақ шағын аудан № 2-ден 52-ге дейін.
6. № 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Сейфуллин көшесі, № 35, "Алпамыс" балабақшасы.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Қаблиса № 1-ден 77-ге дейін, Қарынбай батыр № 1-ден 111-ге дейін, Жапсарбаев № 1-ден 75-ке дейін, Абай № 1-ден 65-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 35-ке дейін, Қойлық № 1-ден 6-ға дейін, Азизбеков № 1-ден 57-ге дейін, Дарабоз ана № 1-ден 18-ге дейін, Мәйке ақын № 1-ден 20-ға дейін, Тынышбай № 1-ден 4-ке дейінгі көшелер.
7. № 530 сайлау учаскесі
Орталығы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі, № 4, аудандық орталық аурухана.
Шекарасы: Балпық би ауылы, Измайлов көшесі № 4.
8. № 531 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақшатоған ауылы, Калинин көшесі, № 16, орта мектеп № 5.
Шекарасы: Ақшатоған ауылы, Молодежная № 1-ден 10-ға дейін, Белорусская № 1-ден 25-ке дейін, Мичурин № 1-ден 49-ға дейін, Ордженикидзе № 1-ден 20-ға дейін, Виноградов № 1-ден 24-ке дейін, Калинин № 1-ден 30-ға дейін, Ердембеков № 1-ден 15-ке дейін, Қайысбаев № 1-ден 21-ге дейін, Андызбаев № 1-ден 18-ге дейін, Тимирязев № 1-ден 18-ге дейінгі көшелер.

9. Избирательный участок № 532
Центр: село Теректы, улица Кулболдинова, № 17, средняя школа № 4 имени Т. Исабаева.
В границах: село Теректы, улицы: Алимамедова с № 1 по 72, Кулболдинова с № 1 по 35, Коммунистическая с № 1 по 18, Маметовой с № 1 по 14, Исамберлинова с № 1 по 37, Б. Дюсенбекулы с № 1 по 13, Койшибекова с № 1 по 32.
10. Избирательный участок № 533
Центр: село Мамбет, улица Мамбета, № 7, сельский Дом культуры.
В границах: село Мамбет, улицы: Смайылова с № 1 по 16, Муратбаева с № 1 по 32, Абдрахманова с № 1 по 21, Алпысбаева с № 1 по 38, Кешуова с № 1 по 38, Жоламанова с № 1 по 18, Мамбет с № 1 по 24, Кадырова с № 1 по 37, Баулыкова с № 1 по 42, Адилбекова с № 1 по 46, Нартбай Датка с № 1 по 42, Мамытаева с № 1 по 26, Жамбыла с № 1 по 22, Бактыбая с № 1 по 10, Кыстаубаева с № 1 по 26, Шалбаева с № 1 по 16; 40-разъезд, Коксуская плотина, Теплица, Сад.
11. Избирательный участки № 534
Центр: село Енбекшиказах, улица Абданбековой, № 1, средняя школа Енбекшиказах.
В границах: село Енбекшиказах, улицы: Бабашева с № 1 по 120, Сакмолданова с № 1 по 28, Алтынсарина с № 1 по 39, Омашбекова с № 1 по 15; Ферма, участок "Ремонт автодороги", Маслозавод, Сад.
12. Избирательный участок № 535
Центр: село Мамбет, Какпактинский отгонный участок.
В границах: отгонные участки села Мамбет.
13. Избирательный участок № 536
Центр: село Жамбыл, улица Жамбыла, № 17, средняя школа имени Жамбыла.
В границах: село Жамбыл, улицы: Ауганбаева с № 1 по 22, Абая с № 1 по 38, Сарсенова с № 1 по 51, Есмурзанова с № 1 по 21, Есбосынова с № 1 по 22, Шаухарова с № 1 по 28, Гарышкер с № 1 по 16, Жамбыла с № 17 по 28; Сад.
14. Избирательный участок № 537
Центр: село Талапты, улица Абая, № 26, средняя школа Талапты.
В границах: село Талапты, улицы: Толебаева с № 1 по 56, Абая с № 1 по 70, Байжурынова с № 1 по 51, Абдрахманова с № 1 по 30; Молочно-товарная ферма, Птицеферма, отгонные участки села Талапты.
15. Избирательный участок № 538
Центр: село Актекше, улица Егинбаева, № 31, сельский Дом культуры.
В границах: село Актекше, улицы: Жандосова с № 1 по 35, Егинбаева с № 1 по 35, Каблиса с № 1 по 37, Макулбекова с № 1 по 49, Сугурова с № 1 по 10, село Кокбастау, улицы: Шаган с № 1 по 19, Абая с № 1 по 29, Жамбыла с № 1 по 19, Н. Койшыбекова с № 1 по 28, отгонные участки - Кызылбулак, Молалы.

9. № 532 сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Құлболдинов көшесі, № 17, Т. Исабаев атындағы № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Теректі ауылы, Алимамедов № 1-ден 72-ге дейін, Құлболдинов № 1-ден 35-ке дейін, Коммунистическая № 1-ден 18-ге дейін, Мәметова № 1-ден 14-ке дейін, Исамберлинов № 1-ден 37-ге дейін, Б. Дүйсенбекұлы № 1-ден 13-ке дейін, Қойшыбеков № 1-ден 32-ге дейінгі көшелер.
10. № 533 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі, № 7, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Мәмбет ауылы, Смайылов № 1-ден 16-ға дейін, Мұратбаев № 1-ден 32-ге дейін, Әбдірахманов № 1-ден 21-ге дейін, Алпысбаев № 1-ден 38-ге дейін, Кешуов № 1-ден 38-ге дейін, Жоламанов № 1-ден 18-ге дейін, Мәмбет № 1-ден 24-ке дейін, Қадыров № 1-ден 37-ге дейін, Баулықов № 1-ден 42-ге дейін, Әділбеков № 1-ден 46-ға дейін, Нартбай Датқа № 1-ден 42-ге дейін, Мамытаев № 1-ден 26-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 22-ге дейін, Бақтыбай № 1-ден 10-ға дейін, Қыстаубаев № 1-ден 26-ға дейін, Шалбаев № 1-ден 16-ға дейінгі көшелер; 40-жол айрығы, Көксу бөгеті, Жылыжай, Бақ.
11. № 534 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекшіқазақ ауылы, Абданбекова көшесі, №1, Еңбекшіқазақ орта мектебі.
Шекарасы: Еңбекшіқазақ ауылы, Бабашев № 1-ден 120-ға дейін, Сақмолданов № 1-ден 28-ге дейін, Алтынсарин № 1-ден 39-ға дейін, Омашбеков № 1-ден 15-ке дейінгі көшелері; Ферма, "Жол жөндеу" учаскесі, Май зауыты, Бақ.
12. № 535 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәмбет ауылы, Қақпақты шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Мәмбет ауылының шалғайдағы учаскелері.
13. № 536 сайлау учаскесі
Орталығы: Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 17, Жамбыл атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жамбыл ауылы, Ауғанбаев № 1-ден 22-ге дейін, Абай № 1-ден 38-ге дейін, Сарсенов № 1-ден 51-ге дейін, Есмұрзанов № 1-ден 21-ге дейін, Есбосынов № 1-ден 22-ге дейін, Шаухаров № 1-ден 28-ге дейін, Ғарышкер № 1-ден 16-ға дейін, Жамбыл № 17-ден 28-ге дейінгі көшелер; Бақ.
14. № 537 сайлау учаскесі
Орталығы: Талапты ауылы, Абай көшесі, № 26, Талапты орта мектебі.
Шекарасы. Талапты ауылы, Төлебаев № 1-ден 56-ға дейін, Абай № 1-ден 70-ке дейін, Байжұрынов № 1-ден 51-ге дейін, Абдрахманов № 1-ден 30-ға дейінгі көшелер; Сүт-тауар фермасы, Құс фермасы, Талапты ауылының шалғайдағы учаскелері.
15. № 538 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 31, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Ақтекше ауылы, Жандосов № 1-ден 35-ке дейін, Егінбаев №1-ден 35-ке дейін, Қаблиса № 1-ден 37-ге дейін, Мақұлбеков № 1-ден 49-ға дейін, Сүгүров № 1-ден 10-ға дейінгі көшелер; Көкбастау ауылы, Шаған № 1-ден 19-ға дейін, Абай №1-ден 29-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 19-ға дейін, Н.Қойшыбеков № 1-ден 28-ге дейінгі көшелер; Қызылбұлақ, Молалы шалғайдағы учаскелері.

16. Избирательный участок № 539
Центр: село Актекше, отгонный участок Малайсары.
В границах: территория отгонного участка Малайсары.
17. Избирательный участок № 540
Центр: село Мукыры, улица Сыдыкова, № 9, средняя школа имени К. Жапсарбаева.
В границах: село Мукры, улицы: Алтаева с № 1 по 27, Садовая с № 1 по 5, Гагарина с № 1 по 5, Ауезова с № 1 по 16, Мусабека с № 1 по 20, Ешмуханбета с № 1 по 17, Байсейтовой с № 1 по 27, Сейфуллина с № 1 по 25, Абая с № 1 по 23, Жандосова с № 1 по 7, Жамбыла с № 1 по 32, Сыдыкова с № 1 по 15, Муканова с № 1 по 31, Маметовой с № 1 по 12, Алдабергенова с № 1 по 27, Макатаева с № 1 по 27, Жексенбая с № 1 по 28, Оразбай с № 1 по 11, Валиханова с № 1 по 30, Абилтаева с № 1 по 65; отгонные участки -Алмалы, Желдыкара, Точка.
18. Избирательный участок № 541
Центр: село "10 лет Казахстана", улица Нурманбетова, № 24, средняя школа "10 лет Казахстана".
В границах: село "10 лет Казахстана", улицы: Жансугурова с № 1 по 19, Нурманбетова с № 1 по 25, Оспанова с № 1 по 22, Габдуллина с № 1 по 21, Поливное с № 1 по 4, Сатбаева № 1.
19. Избирательный участок № 542
Центр: село Жарлыозек, улица Абая, № 1, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Балпык".
В границах: село Жарлыозек , улицы: Абая с № 2 по 17, Сейдикожанова с № 1 по 34, Медиева с № 1 по 25, Исабаева с № 1 по 56, Байжуманова с № 1 по 56, Ергалиева с № 1 по 58, Оразбаева с № 1 по 13, Жансугурова с № 3 по 15, Кыдырали с № 3 по 9, Бейсека с № 3 по 6, Идигова с № 11 по 13; подсобное хозяйство "Каганович".
20. Избирательный участок № 543
Центр: село Бозтоган, улица Мардена, № 1, средняя школа имени Мусабека.
В границах: село Бозтоган, улицы: Мардена с № 2 по 8, Мусабека с № 1 по 36, Кусаинова с № 1 по 8, Жапсарбаева с № 1 по 60, Кундакбаева с № 1 по 63, Сыдыкова с № 1 по 16, Керимбаева с № 1 по 7, Идигова с № 10 по 20, Домеева с № 1 по 12, Карпикова с № 2 по 4, Нурпеисова с № 2 по 10.
21. Избирательный участок № 544
Центр: село Бозтоган, улица Б. Кундакбаевой, № 33, Врачебная амбулатория Жарлыозекского сельского округа.
В границах: село Бозтоган, улицы: Муканшы с № 1 по 6, Жамбыла с № 2 по 35, Алдабергенова с № 2 по 28, Шадрина с № 1 по 20.

16. № 539 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтекше ауылы, Малайсары шалғайдағы учаскесі.
Шекарасы: Малайсары шалғайдағы учаскесінің аумағы.
17. № 540 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі, № 9, Қ. Жапсарбаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Мұқыры ауылы, Алтаев № 1-ден 27-ге дейін, Садовая № 1-ден 5-ке дейін, Гагарин № 1-ден 5-ке дейін, Әуезов № 1-ден 16-ға дейін, Мұсабек № 1-ден 20-ға дейін, Ешмұханбет № 1-ден 17-ге дейін, Байсейтова № 1-ден 27-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 25-ке дейін, Абай № 1-ден 23-ке дейін, Жандосов № 1-ден 7-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 32-ге дейін, Сыдықов № 1-ден 15-ке дейін, Мұқанов №1-ден 31-ге дейін, Маметова № 1-ден 12-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 27-ге дейін, Мақатаев № 1-ден 27-ге дейін, Жексенбай № 1-ден 28-ге дейін, Оразбай № 1-ден 11-ге дейін, Уәлиханов № 1-ден 30-ға дейін, Әбілтаев № 1-ден 65-ке дейінгі көшелері; Алмалы, Желдіқара, Точка шалғайдағы учаскелері.
18. № 541 сайлау учаскесі
Орталығы: "10-жылдық Қазақстан" ауылы, Нұрманбетов көшесі, № 24, "10-жылдық Қазақстан" мектебі.
Шекарасы: "10-жылдық Қазақстан" ауылы, Жансүгіров № 1-ден 19-ға дейін, Нұрманбетов № 1-ден 25-ке дейін, Оспанов № 1-ден 22-ге дейін, Ғабдуллин № 1-ден 21-ге дейін, Поливное № 1-ден 4-ке дейін, Сәтбаев № 1
көшелері.
19. № 542 сайлау учаскесі
Орталығы: Жарлыөзек ауылы, Абай көшесі, № 1, "Балпық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жарлыөзек ауылы, Абай № 2-ден 17-ге дейін, Сейдіқожанов № 1-ден 34-ке дейін, Медиев № 1-ден 25-ке дейін, Исабаев № 1-ден 56-ға дейін, Байжұманов № 1-ден 56-ға дейін, Ерғалиев № 1-ден 58-ге дейін, Оразбаев № 1-ден 13-ке дейін, Жансүгіров № 3-ден 15-ке дейін, Қыдырәлі № 3-тен 9-ға дейін, Бейсек № 3-тен 6-ға дейін, Идигов № 11-ден 13-ке дейінгі көшелер; "Каганович" қосалқы шаруашылығы.
20. № 543 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Мәрден көшесі, № 1, Мұсабек атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, Мәрден № 2-ден 8-ге дейін, Мұсабек № 1-ден 36-ға дейін, Құсайынов № 1-ден 8-ге дейін, Жапсарбаев № 1-ден 60-қа дейін, Құндақбаев № 1-ден 63-ке дейін, Сыдықов № 1-ден 16-ға дейін, Керімбаев № 1-ден 7-ге дейін, Идигов № 10-нан 20-ға дейін, Дөмеев № 1-ден 12-ге дейін, Карпиков № 2-ден 4-ке дейін, Нұрпейісов № 2-ден 10-ға дейін көшелері.
21. № 544 сайлау учаскесі
Орталығы: Бозтоған ауылы, Б. Құндақбаева көшесі, № 33, Жарлыөзек ауылдық округінің дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Бозтоған ауылы, Мұқаншы № 1-ден 6-ға дейін, Жамбыл № 2-ден 35-ке дейін, Алдабергенов № 2-ден 28-ге дейін, Шадрин № 1-ден 20-ға дейінгі көшелер.

22. Избирательный участок № 545
Центр: село Мусабек, улица Андасова, № 18, средняя школа Кызыларык.
В границах: село Мусабек, улицы: Абая с № 1 по 20, Мусабек с № 1 по 23, Естаева с № 1 по 25, Жамбыла с № 1 по 10, Алибаева с № 1 по 40, Караулова с № 1 по 23, Андасова с № 1 по 17, Токкожанова с № 1 по 25, Найманбаева с № 1 по 10.
23. Избирательный участок № 546
Центр: село Маулембай, улица Смаила, № 15, средняя школа Женис.
В границах: село Маулембай, улицы: Смайыла с № 1 по 25, Хамза с № 1 по 10, Керимбала с № 1 по 25.
24. Избирательный участок № 547
Центр: станция Быжы, контора станции.
В границах: территория станций Быжы, Бакша, Мойынкум.
25. Избирательный участок № 548
Центр: село Амангельды, улица Акниет, № 42, сельский Дом культуры.
В границах: село Амангельды, улицы: Акниет с № 1 по 40, Толкымбекова с № 1 по 41, Н. Аманбайулы с № 1 по 51, Есмуратова с № 1 по 81, Кожабергенова с № 1 по 59; участки Ак-там, Карасу.
26. Избирательный участок № 549
Центр: село Кенарал, улица С. Кырыкбаевой, № 38, средняя школа имени С. Кырыкбаевой.
В границах: село Кенарал, улицы: С. Кырыкбаевой с № 1 по 57, Бирлик с № 1 по 18.
27. Избирательный участок № 550
Центр: село Бескайнар, улица Киялова, № 35, средняя школа Бескайнар.
В границах: село Бескайнар, улицы Киялова с № 1 по 75, Кайнар с № 1 по 36, Жетису с № 2 по 42.
28. Избирательный участок № 551
Центр: село Каратал, улица Набережная, № 22, начальная школа Каратал с пришкольным мини-центром.
В границах: село Каратал, улицы: Набережная с № 1 по 65, Садовая с № 1 по 59.
29. Избирательный участок № 552
Центр: станция Коксу, улица Байтулакова, № 11, Муканчинская средняя школа.
В границах: станция Коксу, улицы: Байшапанова с № 1 по 85, Абая с № 1 по 64, Нурпеисова с № 1 по 20, Жансугурова с № 1 по 15, Байтулакова с № 1 по 44, Жапсарбаева с № 1 по 117, Рыскулова с № 1 по 59, Иманова с № 1 по 31, Исабаева с № 1 по 17, Алдабергенова с № 1 по 8, Оракты батыра с № 1 по 62, Жамбыла с № 1 по 11.
30. Избирательный участок № 553
Центр: село Муканшы, улица Оракты батыра, № 52, Фельдшерский пункт села Муканшы.
В границах: станция Коксу, улицы: Шалабаева с № 1 по 45, Казахстан с № 1 по 81, Байсеитовой с № 1 по 35, 8-Марта с № 1 по 35, Кожабергенова с № 1 по 84, политехнический колледж с № 1 по 5, Желтоксан с № 1 по 38, Сейфуллина с № 1 по 15, Молдагуловой с № 1 по 20, Гагарина с № 1 по 6, Валиханова с № 1 по 5, Береке с № 1 по 5, Муканова с № 1 по 13, Ауезова с № 1 по 63.

22. № 545 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұсабек ауылы, Андасов көшесі, № 18, Қызыларық орта
мектебі.
Шекарасы: Мұсабек ауылы, Абай № 1-ден 20-ға дейін, Мұсабек № 1-ден 23-ке дейін, Естаев № 1-ден 25-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 10-ға дейін, Әлібаев № 1-ден 40-қа дейін, Қараулов № 1-ден 23-ке дейін, Андасов № 1-ден 17-ге дейін, Тоққожанов № 1-ден 25-ке дейін, Найманбаев № 1-ден 10-ға дейінгі көшелер.
23. № 546 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәулімбай ауылы, Смайыл көшесі, № 15, Жеңіс орта мектебі.
Шекарасы: Мәулімбай ауылы, Смайыл № 1-ден 25-ке дейін, Хамза № 1-ден 10-ға дейін, Керімбала № 1-ден 25-ке дейінгі көшелер.
24. № 547 сайлау учаскесі
Орталығы: Быжы бекеті, бекет кеңсесі.
Шекарасы: Быжы, Бақша, Мойынқұм бекеттерінің аумағы.
25. № 548 сайлау учаскесі
Орталығы: Амангелді ауылы, Ақниет көшесі, № 42, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Амангелді ауылы, Ақниет № 1-ден 40-қа дейін, Толқымбеков № 1-ден 41-ге дейін, Н. Аманбайұлы № 1-ден 51-ге дейін, Есмұратов №1-ден 81-ге дейін, Қожабергенов № 1-ден 59-ға дейінгі көшелері; Ақ-там, Қарасу учаскелері.
26. № 549 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңарал ауылы, С. Қырықбаева көшесі, № 38, С. Қырықбаева атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Кеңарал ауылы, С. Қырықбаева № 1-ден 57-ге дейін, Бірлік № 1-ден 18-ге дейінгі көшелер.
27. № 550 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Қиялов көшесі, № 35, Бесқайнар орта мектебі.
Шекарасы: Бесқайнар ауылы, Қиялов № 1-ден 75-ке дейін, Қайнар № 1-ден 36-ға дейін, Жетісу № 2-ден 42-ге дейінгі көшелер.
28. № 551 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратал ауылы, Набережная көшесі, № 22, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Қаратал бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қаратал ауылы, Набережный № 1-ден 65-ке дейін, Садовая № 1-ден 59-ға дейінгі көшелер.
29. № 552 сайлау учаскесі
Орталығы: Көксу бекеті, Байтұлақов көшесі, № 11, Мұқаншы орта мектебі.
Шекарасы: Көксу бекеті, Байшапанов № 1-ден 85-ге дейін, Абай № 1-ден 64-ке дейін, Нұрпейісов № 1-ден 20-ға дейін, Жансүгіров № 1-ден 15-ке дейін, Байтұлақов № 1-ден 44-ке дейін, Жапсарбаев № 1-ден 117-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 59-ға дейін, Иманов № 1-ден 31-ге дейін, Исабаев № 1-ден 17-ге дейін, Алдабергенов № 1-ден 8-ге дейін, Орақты батыр № 1-ден 62-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейінгі көшелер.
30. № 553 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқаншы ауылы, Орақты батыр көшесі, № 52, Муқаншы ауылының фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Көксу бекеті, Шалабаев № 1-ден 45-ке дейін, Қазақстан № 1-ден 81-ге дейін, Бәйсейітова № 1-ден 35-ге дейін, 8-Март № 1-ден 35-ке дейін, Қожабергенов № 1-ден 84-ке дейін, политехникалық колледж № 1-ден 5-ке дейін, Желтоқсан № 1-ден 38-ге дейін, Сейфуллин № 1-ден 15-ке дейін, Молдағұлова № 1-ден 20-ға дейін, Гагарин № 1-ден 6-ға дейін, Уәлиханов № 1-ден 5-ке дейін, Береке № 1-ден 5-ке дейін, Мұқанов № 1-ден 13-ке дейін, Әуезов № 1-ден 63-ке дейінгі көшелер.

31. Избирательный участок № 554
Центр: село Надрызбек, улица Алькенова, № 15, здание магазина.
В границах: село Надрызбек, улицы: Алькенова с № 1 по 14, Агыбаева с № 1 по 11, участок "Ондирис", Молочно-товарная ферма.
32. Избирательный участок № 555
Центр: село Жетыжал, улица Какенова, № 11, средняя школа Жетыжал.
В границах: село Жетыжал, улицы: Токсанбаева с № 1 по 26, Абая с № 1 по 25, Байсабанова с № 1 по 18, Какенова с № 1 по 12, Белгожанова с № 1 по 13, Кирова с № 1 по 14, Ешкенова с № 1 по 25, Сатпаева с № 1 по 35.
33. Избирательный участок № 556
Центр: село Алгабас, улица Батыржана, № 42, Алгабаская средняя школа.
В границах: село Алгабас, улицы: Иманбаева с № 1 по 31, Аубакир-Бостоган с № 1 по 41, Кабдолда с № 1 по 7, Батыржана с № 1 по 115, Комекбая с № 1 по 90, Акболата с № 1 по 57; отгонные участки Жылыкунгей, Байбарак.
34. Избирательный участок № 557
Центр: село Кызылтоган, улица Нурахмета, № 33, неполная средняя школа Кызылтоган.
В границах: село Кызылтоган, улицы: Лабилданова с № 1 по 42, Нурахмета с № 1 по 34, Кумбайулы с № 1 по 16, Жана с № 1 по 11; отгонный участок Макпал.
35. Избирательный участок № 558
Центр: станция Айнабулак, улица Бартай Агыбаева, № 11, средняя школа № 12.
В границах: станция Айнабулак, улицы: Рамазанова с № 1 по 37, Центральная с № 1 по 11, Бартай Агыбаева с № 1 по 9, Набережная с № 1 по 8, Кемертоган с № 1 по 37; разъезды Копр, Тауарасы.
36. Избирательный участок № 559
Центр: село "Путевая часть - № 45", улица Рыскулова, № 7, Фельдшерский пункт села "Путевая часть - № 45".
В границах: село Айнабулак, улицы: Рыскулова с № 1 по 16, Темиржол с № 1 по 16, Байшапанова с № 1 по 13, Алдабергенова с № 1 по 13

31. № 554 сайлау учаскесі
Орталығы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов көшесі, № 15, дүкен ғимараты.
Шекарасы: Нәдірізбек ауылы, Әлкенов № 1-ден 14-ке дейін, Ағыбаев № 1-ден 11-ге дейінгі көшелер; "Өндіріс" учаскесі, Сүт-тауар фермасы.
32. № 555 сайлау учаскесі
Орталығы: Жетіжал ауылы, Кәкенов көшесі, № 11, Жетіжал орта мектебі.
Шекарасы: Жетіжал ауылы, Тоқсанбаев № 1-ден 26-ға дейін, Абай № 1-ден 25-ке дейін, Байсабанов № 1-ден 18-ге дейін, Кәкенов № 1-ден 12-ге дейін, Белғожанов № 1-ден 13-ке дейін, Киров № 1-ден 14-ке дейін, Ешкенов № 1-ден 25-ке дейін, Сәтпаев № 1-ден 35-ке дейінгі көшелер.
33. № 556 сайлау учаскесі
Орталығы: Алғабас ауылы, Батыржан көшесі, № 42, Алғабас орта мектебі.
Шекарасы: Алғабас ауылы, Иманбаев № 1-ден 31-ге дейін, Әубәкір-Бостоған № 1-ден 41-ге дейін, Қабдолда № 1-ден 7-ге дейін, Батыржан № 1-ден 115-ке дейін, Көмекбай № 1-ден 90-ға дейін, Ақболат № 1-ден 57-ге дейінгі көшелер; Жылыкүнгей, Байбарақ шалғайдағы учаскелері.
34. № 557 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтоған ауылы, Нұрахмет көшесі, № 33, Қызылтоған орталау мектебі.
Шекарасы: Қызылтоған ауылы, Ләбілданов № 1-ден 42-ге дейін, Нұрахмет № 1-ден 34-ке дейін, Құмбайұлы № 1-ден 16-ға дейін, Жаңа № 1-ден 11-ге дейінгі көшелер; Мақпал шалғайдағы учаскесі.
35. № 558 сайлау учаскесі
Орталығы: Айнабұлақ бекеті, Ағыбаев Бартай көшесі, № 11, орта мектеп № 12.
Шекарасы: Айнабұлақ бекеті, Рамазанов № 1-ден 37-ге дейін, Центральная № 1-ден 11-ге дейін, Ағыбаев Бартай № 1-ден 9-ға дейін, Набережная № 1-ден 8-ге дейін, Кемертоған № 1-ден 37-ге дейінгі көшелері; Көпір, Тауарасы жол айрықтары.
36. № 559 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылы, Рысқұлов көшесі, № 7, "№ 45-ші теміржол бөлімі" ауылының фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы, көшелері: Рысқұлов № 1-ден 16-ға дейін, Теміржол № 1-ден 16-ға дейін, Байшапанов № 1-ден 13-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 13-ке дейін көшелері.