О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 04 сентября 2015 года № 45-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 сентября 2015 года № 3393. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2016 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2016 № 3-5.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2973, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 9 января 2015 года № 2 (4729), в решение Коксуского районного маслихата от 06 февраля 2015 года № 40-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 № 38-1 года "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3054, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 27 февраля 2015 года № 9 (4736), в решение Коксуского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 42-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 № 38-1 года "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 июня 2015 года № 3209, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 19 июня 2015 года № 25 (4752) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4946203 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 147442 тысяч тенге;
неналоговые поступления 10150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6662 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4781949 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1455728 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1157694 тысяч тенге;
субвенции 2168527 тысяч тенге;

Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі № 45-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 10 қыркүйекте № 3393 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 06 мамырдағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2016 № 3-5 шешімімен.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2973 тіркелген, 2015 жылдың 9 қаңтардағы № 2 (4729) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-1 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3054 тіркелген, 2015 жылдың 27 ақпандағы № 9 (4736) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-1 шешіміне (2015 жылғы 09 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3209 тіркелген, 2015 жылдың 19 маусымдағы № 25 (4752) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4946203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 147442 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 10150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6662 мың теңге;
трансферттер түсімі 4781949 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1455728 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1157694 мың теңге;
субвенциялар 2168527 мың теңге;

2) затраты 4963261 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46254 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65406 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 23208 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 86520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 86520 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2) шығындар 4963261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46254 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65406 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19152 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 23208 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 86520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 86520 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономического развития района, местного бюджета, охраны природы и сельского хозяйства".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Нурмухамбетов С.С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Нұрмұхамбетов С.С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Сарсекулов
И. о. секретаря районного маслихата М. Тастанов
Приложение 1 к решению Коксуского районного маслихата от 04 сентября 2015 года № 45-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" Бюджет
Коксуского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының
сессия төрағасы Н. Сәрсеқұлов
Аудан мәслихаты хатшысының м. а. М. Тастанов
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер