О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015–2017 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 41-212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 16 февраля 2015 года № 3050. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 4-25
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 4-25
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Райымбекского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2984, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 января 2015 года № 3 (7853) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6757488 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 98791 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 28547 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 7077 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 6623073 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2036911 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 577561 тысяч тенге;
субвенции 4008601 тысяч тенге;
2) затраты 6778933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18658 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 25937 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 40103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40103 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 41-212 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 ақпанда № 3050 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 4-25 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104 – бабы 4 – тармағының 5) тармақшасына, 106 – бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2984 тіркелген, 2015 жылғы 18 қаңтардағы № 3 (7853) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6757488 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 98791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 28547 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 7077 мың теңге;
трансферттер түсімі 6623073 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2036911 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 577561 мың теңге;
субвенциялар 4008601 мың теңге;
2) шығындар 6778933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18658 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 25937 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 40103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40103 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Кенжебаев М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и переодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Кенжебаев М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Турлыгожаев
Секретарь
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-212 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского Районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Тұрлығожаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы "№ 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-212 шешіміне 1қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
І. Кірістер