О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 51-268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2015 года № 3624. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 4-25
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 4-25.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2984, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 января 2015 года № 3 (7853), в решение Райымбекского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-212 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3050, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 28 февраля 2015 года № 8 (7858), в решение Райымбекского районного маслихата от 25 мая 2015 года № 45-242 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3212, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 июня 2015 года № 23 (7873), в решение Райымбекского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 48-255 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2015 года № 3415, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 25 сентября 2015 года № 36 (7886), в решение Райымбекского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 50-264 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 ноября 2015 года № 3572, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 4 декабря 2015 года № 46 (7896)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 51-268 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 желтоқсанда № 3624 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 4-25 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2984 тіркелген, 2015 жылғы 18 қаңтардағы № 3 (7853) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 9 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-212 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3050 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 8 (7858) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 25 мамырдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-242 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3212 тіркелген, 2015 жылғы 18 маусымдағы № 23 (7873) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-255 шешіміне (2015 жылғы 15 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3415 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 36 (7886) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 6 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-264 шешіміне (2015 жылғы 19 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3572 тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 46 (7896) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих
объемах:
1) доходы 6002669 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 183194 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 26722 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 3929 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5788824 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1332105 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 503118 тысяч тенге;
субвенции 3953601 тысяч тенге;
2) затраты 6020114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44147 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71320 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27173 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65592 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65592 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Возложить на руководителя государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования" Райымбекского района (по согласованию М. Кенжебаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе,
определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе
районного маслихата.

"1. 2015 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6002669 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 183194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26722 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 3929 мың теңге;
трансферттер түсімі 5788824 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1332105 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 503118 мың теңге;
субвенциялар 3953601 мың теңге;
2) шығындар 6020114 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44147 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71320 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27173 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 65592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65592 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет,
сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту,
туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. Кенжебаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындалған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 51-268 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының
хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы "№ 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"№ 51-268 шешіміне 1 қосымша