О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2015 года № 5-56-385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3644. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2017 года № 6-14-100
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 28.02.2017 № 6-14-100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 11783871 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2703930 тысячи тенге;
неналоговые поступления 39213 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 45537 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8995191 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2877593 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 2736470 тысяч тенге;
субвенция 3381128 тысяч тенге;
2) затраты 12628597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1290855 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 1302332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11477 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2141491 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2141491 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26.10.2016 N 6-9-71 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 12728 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26.10.2016 N 6-9-71 (вводится в действие с 01.01.2016).

Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5-57-385 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3644 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 6-14-100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 28.02.2017 № 6-14-100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11783871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2703930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 39213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 45537 мың теңге;
трансферттер түсімдері 8995191 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2877593 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 2736470 мың теңге;
субвенциялар 3381128 мың теңге;
2) шығындар 12628597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1290855 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1302332 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11477 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 5910 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 5910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2141491 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2141491 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 26.10.2016 № 6-9-71 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 12728 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 26.10.2016 № 6-9-71 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 70182 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Акимам города районного значения, сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 5.

3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, 70182 мың теңге сомасында ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Панфиловского района" (по согласованию С. К. Рамазанова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

5. "Панфилов ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. Қ. Рамазанова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата М. Онласынов
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Т. Оспанов
Приложение 1 утвержденное решением Панфиловского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 5-57-385 "О бюджете Панфиловского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Панфиловского района на 2016 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26.10.2016 № 6-9-71 (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

7. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Оңласынов
Панфилов аудандық мәслихаттың
хатшысы Т. Оспанов
Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-57-385 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Панфилов ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 26.10.2016 № 6-9-71 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5