О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" № 47-234
Решение Саркандского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 49-245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 17 февраля 2015 года № 3060. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года № 64-333
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 19.01.2016 № 64-333.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
Внести в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" № 47-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2976, опубликованного в районной газете "Саркан" № 2 (9098) от 10 января 2015 года и № 3 (9099) от 17 января 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы 5428599 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления 195199 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37092 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5998 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5190310 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1138192 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1804292 тысяч тенге;
субвенции 2247826 тысяч тенге;
затраты 5494084 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование 17333 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 26757 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9424 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета (-) 82818 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 82818 тысяч тенге".

Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 49-245 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 ақпанда № 3060 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 64-333 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 64-333 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2976 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (9098) және 17 қаңтардағы № 3 (9099) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 -қосымшаларына -қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 5428599 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 195199 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37092 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5998 мың теңге;
трансферттер түсімі 5190310 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1138192 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1804292 мың теңге;
субвенциялар 2247826 мың теңге;
шығындар 5494084 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу 17333 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 26757 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9424 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) (-) 82818 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 82818 мың теңге".

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Возложить на руководителя отдела (по согласованию Аязбаева Т.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам "Экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Бөлім басшысына (келісім бойынша Аязбаев Т.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель вне очередной
49 сессии районного маслихата: Догоманов Т.
Секретарь районного маслихата: Абдрахманов А.
Приложение 1 к решению маслихата Сарканского района от 09 февраля 2015 года № 49-245 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы"

Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезекті 49 сессисының төрағасы: Т. Догоманов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы: Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 49-245 шешіміне 1 қосымша