О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О районном бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 40-237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 18 февраля 2015 года № 3064. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20.05.2016 № 4-23.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О районном бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2975 опубликованного в районной газете "Талгар" от 17 января 2015 года № 3 (4090), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы 13065419 тысяч тенге, в том числе :
налоговые поступления 1646791 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16819 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1658521 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9743288 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4481787 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3002489 тысяч тенге;
субвенции 2259012 тысяч тенге; 2) затраты 13160992 тысяч
затраты 13160992 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование 27307 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 35676 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8369 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета (-) 27307 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27307 тысяч тенге.

Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 40-237 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 ақпанда № 3064 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 4-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2975 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде № 3 (4090) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 13065419 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1646791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 16819 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1658521 мың теңге;
трансферттер түсімі 9743288 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4481787 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3002489 мың теңге;
субвенциялар 2259012 мың теңге;
шығындар 13160992 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу 27307 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 35676 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8369 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) (-) 27307 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 27307 мың теңге.

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально- экономического развития, тарифной политики, развитию малого и средного бизнеса и бюджета".
Возложить на руководителя отдела (по согласованию Кисибаева А.М) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции, в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік- экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау бөлім басшысына (келісім бойынша Кисибаева А.М) жүктелсін.

Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Раханов
Секретарь
районного маслихата Д.Тебериков
Приложение 1 к решению маслихата Талгарского района от 09 февраля 2015 года № 40-237 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222" О районном бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением маслихата Талгарского района От 19 декабря 2014 года № 39-222 "О районном бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Талгарского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Раханов
Аудандық мәслихат
хатшысы Д. Теберіков
Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Талғар аудандық маслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-237 шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер