Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Решение акима города Талгар Алматинской области от 22 июля 2015 года № 07-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 01 сентября 2015 года № 3371. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 07 декабря 2018 года № 12-05
Сноска. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 07.12.2016 № 12-05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Талгарского района РЕШИЛ:
Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Талгарском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
Возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Талгарского района" Чингисхана Маратовича Маманова опубликование настояшего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а так же на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кыдырбек-улы Дарменияра Алгатбекұлы.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Садыкова
Приложение к решению акима Талгарского района от "22" 07 2015 года №22-07 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Избирательный участок № 726.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 31, специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Гагарина с № 1 по 21, Кабанбай батыра с № 20 по 76 (четная сторона), Абылай хана с № 1 по 25, Айвазовского с № 1 по 75, Амангельды с № 1 по 62, Бекбаева-Крутенко с № 1 по 45, Достоевского с № 1 по 12, Дружбы с № 1 по 43, Байжанова с № 1 по 84, Киевская с № 1 по 14, Клеверная с № 1 по 9, Ыкылас с № 1 по 86, Левитана с № 1 по 57, Лесная с № 1 по 21 (нечетная сторона), Макатаева с № 1 по 52, Тауке хана с № 1 по 60, Пятигорская с № 1 по 14, Райымбека с № 1 по 32, Токаева с № 1 по 97б, Торайгырова с № 1 по 67, Д. Нурпеисовой с № 1 по 25, Шакарима с № 1 по 58.
Избирательный участок № 921.

Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № 07-22 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 01 қыркүйекте № 3371 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2018 жылғы 07 желтоқсандағы № 12-05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 07.12.2018 № 12-05 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
"Талғар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Маманов Чингисхан Маратұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімшілігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қыдырбек-ұлы Дәрменияр Алғатбекұлына жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Садыкова
Талғар ауданы әкімінің 2015 жылғы "22" 07 "Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелерін құру туралы" №0722 шешіміне қосымша
Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 726 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 31, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Ю. Гагарин атындағы № 8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын арнаулы гимназия (фойе).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Гагарин № 1-ден 21-ге дейін, Қабанбай батыр № 20-дан 76-ға дейін (жұп жағы), Абылай хан № 1-ден 25-ке дейін, Айвазовский № 1-ден 75-ке дейін, Амангелді № 1-ден 62-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 1-ден 45-ке дейін, Достоевский № 1-ден 12-ге дейін, Дружба № 1-ден 43-ке дейін, Байжанов № 1-ден 84-ке дейін, Киевский № 1-ден 14-ке дейін, Клеверная № 1-ден 9-ға дейін, Ықылас № 1-ден 86-ға дейін, Левитан № 1-ден 57-ге дейін, Лесная № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Мақатаев № 1-ден 52-ге дейін, Тәуке хан № 1-ден 60-қа дейін, Пятигорская № 1-ден 14-ке дейін, Райымбек № 1-ден 32-ге дейін, Тоқаев № 1-ден 97б-ға дейін, Торайғыров № 1-ден 67-ге дейін, Д. Нұрпейісова № 1-ден 25-ке дейін, Шәкәрім № 1-ден 58-ге дейін.
№ 921 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Гагарина № 31, специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках с дошкольным мини-центром (спортивный зал).
В границах: город Талгар, улицы: Гагарина с № 22 по 44, Кабанбай батыра с № 1 по 19, Глинки с № 1 по 102, Грибоедова с № 1 по 23, Державина с № 1 по 13, Ескельды би с № 1 по 5, Береговая с № 1 по 52б, Ботаническая с № 1 по 27, Бульварная с № 1 по 8, Крылова с № 1 по 44а, Щусева с № 1 по 17, Маяковского с № 1 по 9, Мечникова с № 1 по 26б, Островского с № 1 по 17, О. Бокеева с № 1 по 25а, Рыскулова с № 1 по 27, переулок Рыскулова с № 1 по 35, Ильича с № 1 по 3, И. Байзакова с № 1 по 16, Тимирязева с № 1 по 41, Есенина с № 1 по 8, Заречная с № 1 по 35а, Толстого с № 1 по 9, Колхозная с № 1 по 11, Пархоменко № 7а; садоводческое общество "Горный ветерок".
Избирательный участок № 727.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 59, общеобразовательная средняя школа № 9 имени Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Кунаева с № 1 по 61 (нечетная сторона), Леонова с № 1 по 80, Райымбека с № 27 по 78, Кабанбай батыра с № 1 по 87 (нечетная сторона), Амангельды с № 29 по 79 (нечетная сторона), с № 34 по 88 (четная сторона), Гоголя с № 1 по 90а, Мира с № 1 по 68а, Аль-Фараби с № 1 по 104, Рыскулова с № 22 по 73, Тимирязева с № 40 по 51, Клеверная с № 10 по 26, Восточная с № 1 по 24, Одесская с № 1 по 24, Бетховена с № 1 по 19, Д. Нурпеисовой с № 25 по 49, Шишкина с № 1 по 9, Л. Хамиди с № 1 по 97, Крымская с № 1 по 18а, Жастар с № 1 по 14, Кузнецова с № 1 по 12, Гагарина с № 46 по 71, Тлендиева с № 1 по 90, Бекбаева-Крутенко с № 27 по 80, Курмангазы с № 1 по 70, Береговая с № 35 по 82, Абылай хана с № 35 по 80, Тауке хана с № 25 по 62, Достоевского с № 14 по 26.
Избирательный участок № 728.
Центр: город Талгар, улица Пушкина № 28, общеобразовательная средняя школа № 1 имени И. Ф. Халипова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Одесская с № 17 по 39 (нечетная сторона), с № 26 по 46 (четная сторона), Казангап с № 1 по 48, 10 квартир № 4 дома, Торе Миразулы с № 1 по 20, Яблочная с № 1 по 20, Чернышевского с № 1 по 16, Амангельды с № 81 по 127 (нечетная сторона), с № 90 по 128 (четная сторона), Бекбаева-Крутенко с № 81 по 114, Абылай хана с № 90 по 99, Гагарина № 102, с № 104 по 128, Рыскулова с № 66 по 72 (четная сторона), Кунаева с № 2 по 64 (четная сторона), А. Тажибаева с № 3 по 48, Пушкина с № 1 по 73, Богенбай батыра с № 1 по 65, Айтеке би с № 2 по 68 (четная сторона), Рылеева с № 1 по 17; переулок Горный с № 1 по 37.
Избирательный участок № 729.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 68, административное здание сельскохозяйственного колледжа агробизнеса и менеджмента имени М. Бейсебаева.

Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 31, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Ю. Гагарин атындағы № 8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын арнаулы гимназия (спорт залы).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Гагарин № 22-ден 44-ке дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 19-ға дейін, Глинка № 1-ден 102-ге дейін, Грибоедов № 1-ден 23-ке дейін, Державин № 1-ден 13-ке дейін, Ескелді би № 1-ден 5-ке дейін, Береговая № 1-ден 52б-ға дейін, Ботаническая № 1-ден 27-ге дейін, Бульварная № 1-ден 8-ге дейін, Крылов № 1-ден 44а-ға дейін, Щусев № 1-ден 17-ге дейін, Маяковский № 1-ден 9-ға дейін, Мечников № 1-ден 26б-ға дейін, Островский № 1-ден 17-ге дейін, О. Бөкеев № 1-ден 25а-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 27-ге дейін, тұйық көше Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін, Ильич №1-ден 3-ке дейін, И. Байзақов № 1-ден 16-ға дейін, Тимирязев № 1-ден 41-ге дейін, Есенин № 1-ден 8-ге дейін, Заречная № 1-ден 35а-ға дейін, Толстой № 1-ден 9-ға дейін, Колхозная № 1-ден 11-ге дейін, Пархоменко № 7а; "Горный ветерок" бағбандық қоғамдастығы.
№ 727 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 59, Т. Рысқұлов атындағы № 9 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қонаев № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Леонова № 1-ден 80-ге дейін, Райымбек № 27-ден 78-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 29-дан 79-ға дейін (тақ жағы), 34-тен 88-ге дейін (жұп жағы), Гоголь № 1-ден 90а-ға дейін, Мира № 1-ден 68а-ға дейін, Әл-Фараби № 1-ден 104-ке дейін, Рысқұлов № 22-ден 73-ке дейін, Тимирязев № 40-тан 51-ге дейін, Клеверная № 10-нан 26-ға дейін, Восточная № 1-ден 24-ке дейін, Одесская № 1-ден 24-ке дейін, Бетховен № 1-ден 19-ға дейін, Д. Нұрпейісова № 25-тен 49-ға дейін, Шишкин № 1-ден 9-ға дейін, Л. Хамиди № 1-ден 97-ге дейін, Крымская № 1-ден 18а-ға дейін, Жастар № 1-ден 14-ке дейін, Кузнецов № 1-ден 12-ге дейін, Гагарин № 46-дан 71-ге дейін, Тілендиев № 1-ден 90-ға дейін, Бекбаева-Крутенко № 27-ден 80-ге дейін, Құрманғазы № 1-ден 70-ке дейін, Береговая № 35-тен 82-ге дейін, Абылай хан № 35-тен 80-ге дейін, Тәуке хан № 25-тен 62-ге дейін, Достоевский № 14-тен 26-ға дейін.
№ 728 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пушкин көшесі № 28, И. Ф. Халипов атындағы №1 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Одесская № 17-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), Қазанғап № 1-ден 48-ге дейін, №4 үйдің 10 пәтері, Төре Миразұлы № 1-ден 20-ға дейін, Яблочная № 1-ден 20-ға дейін, Чернышевский № 1-ден 16-ға дейін, Амангелді № 81-ден 127-ге дейін (тақ жағы), № 90-нан 128-ге дейін (жұп жағы), Бекбаева-Крутенко № 81-ден 114-ке дейін, Абылай хан № 90-нан 99-ға дейін, Гагарин № 102, № 104-тен 128-ге дейін, Рысқұлов № 66-дан 72-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ә.Тәжібаев № 3-тен 48-ге дейін, Пушкин № 1-ден 73-ке дейін, Бөгенбай батыр № 1-ден 65-ке дейін, Әйтеке би № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Рылеев № 1-ден 17-ге дейін; тұйық көше Горный № 1-ден 37-ге дейін.
№ 729 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 68, М. Бейсебаев атындағы ауылшаруашылық, агробизнес және менеджмент колледжінің әкімшілік ғимараты.

В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 100 по 144, Акан сери с № 1 по 83, Амангельды с № 111 по 152, Бекбаева-Крутенко с № 115 по 140, Береговая с № 86 по 103, Гагарина с № 109 по 150, Айтеке би с № 1 по 61, Ер Ажибай с № 1 по 73, Торе Миразулы с № 20 по 60, Касым хана с № 1 по 59, Райымбека с № 75 по 108а, Рыскулова с № 82 по 113, Т. Туякпаева с № 2 по 84 (четная сторона), Чернышевского с № 17 по 52, Яблочная с № 16 по 68; переулки: Тюленина с № 1 по 7, Пионерский № 1 по 77.
Избирательный участок № 730.
Центр: город Талгар, улица Севастопольская № 2, общеобразовательная средняя школа № 5 имени М. Ауезова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Ленинградская с № 4 по 43, Рыскулова с № 118 по 198, Некрасова с № 2 по 28 (четная сторона), Т. Туякбаева с № 1 по 91а (нечетная сторона), Береговая с № 95 по 191, Гагарина с № 133а по 182, Абылай хана с № 148 по 219, Бекбаева-Крутенко с № 141 по 188, Кутузова с № 2а по 34, Карасакал Еримбет с № 2 по 28а, Макаренко с № 1 по 35, Р. Люксембург с № 1 по 25, Биржан сал с № 3 по 39, Папанина с № 2 по 33, Жубанова с № 1 по 37, Б. Шолак с № 2 по 38, Т. Жарокова с № 2а по 29, Ауэзова с № 1 по 24, Солнечная с № 2 по 12, Торе Миразулы с № 61 по 87, Правды с № 1 по 11а, Пирогова с № 1 по 14, Толе би с № 1 по 20, Сурикова с № 1 по 16, Панфилова с № 2 по 60а, Береговая с № 97 по 185, Мичурина с № 1 по 30, Севастопольская с № 3 по 11; переулки: Балхашский с № 1 по 9, Цветочный с № 1 по 10. Дачи, улицы: Клубничная с № 1 по 12, Сиреневая с № 1 по 25, Тюльпанная с № 1 по 17, Виноградная с № 1 по 16, Черешневая с № 1 по 14, Яблоневая с № 1 по 20, Грушовая с № 1 по 20, Центральная с № 1 по 45, Цветочная с № 1 по 12, Новостройка с № 1 по 7.
Избирательный участок № 731.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, общеобразовательная средняя школа № 49 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Е. Брусиловского с № 1 по 21, Чайковского с № 2 по 26, Таттимбет с № 1 по 37, Некрасова с № 1 по 27, Байсеитовой с № 1 по 27, Клочкова с № 1 по 34, Дунаевского с № 2 по 25, Казыбек би с № 1 по 12, М. Тынышбаева с № 1 по 22, С. Ковалевской с № 2 по 18, Капчагайская с № 1 по 9, Б. Майлина с № 1 по 19, Сатпаева с № 1а по 37, № 1б, Рыскулова № 183а, № 189, № 218а, № 222а, с № 200 по 234 (четная сторона), Абылай хана с № 220 по 248, Байкальская с № 1 по 6, Бестужева с № 1 по 56, Баумана с № 1 по 9, С. Перовской с № 2 по 10, Промышленная с № 1 по 10.
Избирательный участок № 732.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 100-ден 144-ке дейін, Ақан сері №1-ден 83-ке дейін, Амангелді № 111-ден 152-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 115-тен 140-қа дейін, Береговая № 86-дан 103-ке дейін, Гагарин № 109-дан 150-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 61-ге дейін, Ер Әжібай № 1-ден 73-ке дейін, Төре Миразұлы № 20-дан 60-қа дейін, Қасым хан № 1-ден 59-ға дейін, Райымбек № 75-тен 108а-ға дейін, Рысқұлов № 82-ден 113-ке дейін, Т. Тұяқбаев № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Чернышевсий № 17-ден 52-ге дейін, Яблочная № 16-дан 68-ге дейін; тұйық көшелер: Тюленин № 1-ден 7-ге дейін, Пионерский № 1-ден 77-ге дейін.
№ 730 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Севастопольская көшесі № 2, М. Әуезов атындағы № 5 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Ленинградская № 4-тен 43-ке дейін, Рысқұлов № 118-тен 198-ге дейін, Некрасов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Т. Тұяқбаев № 1-ден 91а-ға дейін (тақ жағы), Береговая № 95-тен 191-ге дейін, Гагарин № 133а-дан 182-ге дейін, Абылай хан № 148-ден 219-ға дейін, Бекбаева-Крутенко № 141-ден 188-ге дейін, Кутузов № 2а-дан 34-ке дейін, Қарасақал Ерімбет № 2-ден 28а-ға дейін, Макаренко № 1-ден 35-ке дейін, Р. Люксембург № 1-ден 25-ке дейін, Біржан сал № 3-тен 39-ға дейін, Папанин № 2-ден 33-ке дейін, Жұбанов № 1-ден 37-ге дейін, Б. Шолақ № 2-ден 38-ге дейін, Т. Жароков № 2а-дан 29-ға дейін, Әуезов № 1-ден 24-ке дейін, Солнечная № 2-ден 12-ге дейін, Төре Миразұлы № 61-ден 87-ге дейін, Правда № 1-ден 11а-ға дейін, Пирогов № 1-ден 14-ке дейін, Төле би № 1-ден 20-ға дейін, Суриков № 1-ден 16-ға дейін, Панфилов № 2-ден 60а-ға дейін, Береговая № 97-ден 185-ке дейін, Мичурина №1-ден 30а-ға дейін, Севастопольская № 3-тен 11-ге дейін; тұйық көшелер: Балхашский № 1-ден 9-ға дейін, Цветочный № 1-ден 10-ға дейін. Саяжайлар, көшелер: Клубничная № 1-ден 12-ге дейін, Сиреневая № 1-ден 25-ке дейін, Тюльпанная № 1-ден 17-ге дейін, Виноградная № 1-ден 16-ға дейін, Черешневая № 1-ден 14-ке дейін, Яблоневая № 1-ден 20-ға дейін, Грушовая № 1-ден 20-ға дейін, Центральная № 1-ден 45-ке дейін, Цветочная № 1-ден 12-ге дейін, Новостройка № 1-ден 7-ге дейін.
№ 731 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 49 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Е. Брусиловский № 1-ден 21-ге дейін, Чайковский № 2-ден 26-ға дейін, Тәттімбет № 1-ден 37-ге дейін, Некрасов № 1-ден 27-ге дейін, Байсеитова № 1-ден 27-ге дейін, Клочков № 1-ден 34-ке дейін, Дунаевский № 2-ден 25-ке дейін, Қазыбек би № 1-ден 12-ге дейін, М. Тынышбаев № 1-ден 22-ге дейін, С. Ковалевская № 2-ден 18-ге дейін, Капчагайский № 1-ден 9-ға дейін, Б. Майлин № 1-ден 19-ға дейін, Сәтпаев № 1а-дан 37-ге дейін, № 1б, Рысқұлов № 183а, № 189, № 218а, № 222а, № 200-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Абылай хан № 220-дан 248-ге дейін, Байкальская № 1-ден 6-ға дейін, Бестужев № 1-ден 56-ға дейін, Бауман № 1-ден 9-ға дейін, С. Перовская № 2-ден 10-ға дейін, Промышленная № 1-ден 10-ға дейін.
№ 732 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Шевцова № 8а, общеобразовательная средняя школа-лицей № 4 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Азизбекова с № 1 по 11а, Байкальская с № 28 по 46, Вавилова с № 1 по 14, Громовой с № 1 по 29б, Декабристов с № 1 по 19, Джалиля с № 1 по 10, Егорова с № 1 по 17, Иссыкская с № 1 по 25, Комарова с № 2 по 18, Мате Залки с № 2 по 18, Муканова с № 1 по 18, Нариманова с № 1 по 14, Овчарова с № 1 по 24а, Пастера с № 1 по 33, О. Аубакирова с № 1 по 12а, Полбина с № 1 по 27, Рыскулова с № 234 по 340 (четная сторона), Т. Токтарова с № 1 по 14, Спартака с № 1 по 18, Стрельникова с № 1 по 30, Суворова с № 1 по 68а, Тургенева с № 1 по 21, Ш. Жиенкуловой с № 1 по 21/2, Чкалова с № 2 по 14, Ахметова с № 1/1 по 7б/2, Шевцова с № 1 по 25а, Шолохова с № 1 по 39; переулки: Фабричный с № 1 по 12, Армянский с № 3 по 9, Ашхабадский с № 1 по 19, Байкальский с № 1 по 34, Бакинский с № 3 по 5, Бугыбаева с № 1 по 7, Седова № 1 по 16, Рудаки с № 1 по 5.
Избирательный участок № 733.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра без номера, общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: город Талгар, улицы: Карасай батыра с № 1 по 53, Менделеева с № 3 по 11, Ш. Руставели с № 2 по 30, Белинского с № 1 по 9, Невского с № 1 по 30, Виноградова с № 1 по 12, Рабочая с № 2 по 6, Пржевальского с № 1 по 6, Доспанбет жырау с № 1 по 9, М. Маметовой с № 2 по 31, Маршака с № 4 по 6, Черняховского с № 4 по 6, Нахимова с № 1 по 24, Рыскулова с № 193 по 251а (нечетная сторона), Физкультурная с № 1 по 6, Алпамыс батыра с № 1 по 13; переулок Шалкиз жырау с № 1 по 6.
Избирательный участок № 922.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра без номера, общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром (спортивный зал).
В границах: город Талгар, улицы: Карасай батыра №54, № 54а, № 54б, № 54в, Менделеева с № 2 по 22 (четная сторона), Шаумяна с № 1 по 7, Алтынсарина с № 3 по 62, Светлова с № 2 по 11, Циолковского с № 1 по 41, Спартака с № 17 по 33, Ногайбаева с № 2 по 38, Покрышкина с № 5 по 22, Жандосова с № 1 по 54, Сыргабекова с № 2 по 11, Поповича с № 1 по 20, Мате Залки с № 1 по 39, Б. Саттарханова с № 1 по 26, Овчарова с № 1 по 40, Ахметова № 1 и 7, с № 31 по 40; садоводческие общества: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достык, Жетысу.
Избирательный участок № 734.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 97а, административное здание государственного учреждения "Центр занятости Талгарского района".

Орталығы: Талғар қаласы, Шевцов көшесі № 8а, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 4 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Азизбеков № 1-ден 11а-ға дейін,
Байкальская № 28-ден 46-ға дейін, Вавилов № 1-ден 14-ке дейін, Громова № 1-ден 29б-ға дейін, Декабристов № 1-ден 19-ға дейін, Джалил № 1-ден 10-ға дейін, Егоров № 1-ден 17-ге дейін, Иссыкская № 1-ден 25-ке дейін, Комаров № 2-ден 18-ге дейін, Мате-Залка № 2-ден 18-ге дейін, Мұқанов № 1-ден 18-ге дейін, Нариманов № 1-ден 14-ке дейін, Овчаров № 1-ден 24а-ға дейін, Пастер № 1-ден 33-ке дейін, О. Әубәкіров № 1-ден 12а-ға дейін, Полбин № 1-ден 27-ге дейін, Рысқұлов № 234-тен 340-қа дейін (жұп жағы), Т.Тоқтаров № 1-ден 14-ке дейін, Спартак № 1-ден 18-ге дейін, Стрельников № 1-ден 30-ға дейін, Суворов № 1-ден 68а-ға дейін, Тургенев № 1-ден 21-ге дейін, Ш. Жиенқұлова № 1-ден 21/2-ге дейін, Чкалов № 2-ден 14-ке дейін, Ахметов №1/1-ден 7б/2-ге дейін, Шевцов № 1-ден 25а-ға дейін, Шолохов № 1-ден 39-ға дейін; тұйық көшелер: Фабричный № 1-ден 12-ге дейін, Армянский № 3-тен 9-ға дейін, Ашхабадский № 1-ден 19-ға дейін, Байкальский № 1-ден 34-ке дейін, Бакинский № 3-тен 5-ке дейін, Бұғыбаев № 1-ден 7-ге дейін, Седова № 1-ден 16-ға дейін, Рудаки № 1-ден 5-ке дейін.
№ 733 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, Жамбыл Жабаев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қарасай батыр № 1-ден 53-ке дейін, Менделеев № 3-тен 11-ге дейін, Ш. Руставели № 2-ден 30-ға дейін, Белинский № 1-ден 9-ға дейін, Невский № 1-ден 30-ға дейін, Виноградов № 1-ден 12-ге дейін, Рабочая № 2-ден 6-ға дейін, Пржевальский № 1-ден 6-ға дейін, Доспанбет жырау № 1-ден 9-ға дейін, М. Мәметова № 2-ден 31-ге дейін, Маршак № 4-тен 6-ға дейін, Черняховский № 4-тен 6-ға дейін, Нахимов № 1-ден 24-ке дейін, Рысқұлов № 193-тен 251а-ға дейін (тақ жағы), Физкультурная № 1-ден 6-ға дейін, Шалкиіз жырау тұйық көшесі № 1-ден 6-ға дейін, Алпамыс батыр № 1-ден 13-ке дейін.
№ 922 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, Жамбыл Жабаев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт зал).
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қарасай батыр № 54-ке, № 54а, № 54б, № 54в, Менделеев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Шаумяна № 1-ден 7-ге дейін, Алтынсарин № 3-тен 62-ге дейін, Светлов № 2-ден 11-ге дейін, Циолковский № 1-ден 41-ге дейін, Спартак № 17-ден 33-ке дейін, Ноғайбаев № 2-ден 38-ге дейін, Покрышкин № 5-тен 22-ге дейін, Жандосов № 1-ден 54-ке дейін, Сырғабеков № 2-ден 11-ге дейін, Попович № 1-ден 20-ға дейін, Мате-Залка № 1-ден 39-ға дейін, Б. Саттарханов № 1-ден 26-ға дейін, Овчаров № 1-ден 40-қа дейін, Ахметов № 1-ден 7-ге дейін, № 31-ден 40-қа дейін; бағбандық қоғамдастықтар; Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достық, Жетісу.
№ 734 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 97а, "Талғар ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты.

В границах: город Талгар, улицы: Асан Кайгы с № 1 по 66, Дома Московской экспедиции с № 2 по 22 (четная сторона), Абая с № 2а по 52 (четная сторона), Асфендиярова с № 1 по 44, Кунаева с № 91 по 137, Украинская с № 2 по 18 (четная сторона), Избакиева с № 1 по 22, Талгарская с № 1 по 19 (нечетная сторона), Минская с № 3 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Сенная с № 2 по 8 (четная сторона), Бухар Жырау с № 1 по 31, Плодовая с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Веселая с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Скворцова с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Арычная с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 4 (четная сторона), Озерная с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Илийская с № 1 по 15, Столетова с № 1 по 7, Рижская с № 1 по 7, Медицинская с № 1 по 31, А. Карсакбаева с № 1 по 29, Васнецова с № 3 по 6; переулки: Парковый, Г. Мустафина, Яблочкова, Курганный.
Избирательный участок № 735.
Центр: город Талгар, микрорайон "Акку", административное здание Алматинского природного Государственного заповедника.
В границах: город Талгар, улицы: Центральная с № 6 по 29а, 6 домов без номера, Набережная с № 1 по 27, Садовая с № 1 по 8, Новая № 1 и 4 дома без номера; микрорайон "Акку"; "Мелиоратор" дом №1 бассейна суточного регулирования; 7 домов гидро-электрической станции; садоводческие общества: Ардагер, Медик, Радуга; дом контрольно-пропускного пункта Лесного хозяйства.
Избирательный участок № 736.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 201а, административное здание колледжа Университета имени Д. Кунаева города Талгар.
В границах: город Талгар, улицы: Абая с № 1 по 69 (нечетная сторона), Емелева № 1 по 22, Избакиева с № 17 по 44, Илийская с № 17 по 22, А. Маргулан с № 1 по 40, Кунаева с № 143 по 209 (нечетная сторона), М. Кашкари № 3, № 6, № 16, Минская с № 5 по 64, Бухар Жырау с № 33 по 77, Орджоникидзе с № 1 по 12, Репина с № 1 по 24, Сейфуллина с № 3 по 18, Суюнбая № 15, № 16, Талгарская с № 21 по 33 (нечетная сторона), с № 6 по 32 (четная сторона), Ташкентская с № 1 по 13, Тянь-Шаньская с № 1 по 18, Кошкарбаева с № 1 по 3, Чехова с № 1 по 19, М. Суртибаева с № 1 по 48а.
Избирательный участок № 737.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 209, административное здание Талгарского политехнического колледжа.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Асан Қайғы № 1-ден 66-ға дейін, Дома Московской экспедиции № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Абай № 2а-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Асфендияров № 1-ден 44-ке дейін, Қонаев № 91-ден 137-ге дейін, Украинская № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Избакиев № 1-ден 22-ге дейін, Талгарская № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Минская № 3-тен 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Сенная № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Бұқар Жырау № 1-ден 31-ге дейін, Плодовая № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Веселая № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Скворцов № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Арычная № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 4-ке дейін (жұп жағы), Озерная № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Илийская № 1-ден 15-ке дейін, Столетов № 1-ден 7-ге дейін, Рижская № 1-ден 7-ге дейін, Медицинская № 1-ден 31-ге дейін, А. Қарсақбаев № 1-ден 29-ға дейін, Васнецов № 3-тен 6-ға дейін; тұйық көшелер: Парковый, Ғ. Мұстафин, Яблочков, Курганный.
№ 735 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, "Аққу" ықшам ауданы, Алматы мемлекеттік табиғи қорығының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, Центральная № 6-дан 29а-ға дейін, 6 нөмірі жоқ үйлер, Набережная № 1-ден 27-ге дейін, Садовая № 1-ден 8-ге дейін, Новая № 1 және № 4 нөмірі жоқ үйлер; "Аққу" ықшам ауданы; "Мелиоратор" тәуліктік реттеу бассейінінің № 1 үйі, гидро-электр станциясының 7 үйлері; бағбандық қоғамдастықтар: Ардагер, Медик, Радуга; Орман шаруашылығының бақылау-өткізу бекетінің үйі.
№ 736 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 201а, Д. Қонаев атындағы университеттің Талғар қаласындағы колледжінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Емелева №1-ден 22-ге дейін, Избакиев № 17-ден 44-ке дейін, Илийская № 17-ден 22-ге дейін, А. Марғұлан № 1-ден 40-қа дейін, Қонаев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), М. Қашқари № 3, № 6, № 16, Минская № 5-тен 64-ке дейін, Бұқар Жырау № 33-тен 77-ге дейін, Орджоникидзе № 1-ден 12-ге дейін, Репин № 1-ден 24-ке дейін, Сейфуллин № 3-тен 18-ге дейін, Сүйінбай № 15, № 16, Талгарская № 21-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 6-дан 32-ге дейін (жұп жағы), Ташкентская № 1-ден 13-ке дейін, Тянь-Шаньская № 1-ден 18-ге дейін, Қошқарбаев № 1-ден 3-ке дейін, Чехов № 1-ден 19-ға дейін, М. Сүртібаев № 1-ден 48а-ға дейін.
№ 737 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 209, Талғар политехникалық колледжінің әкімшілік ғимараты.

В границах: город Талгар, улицы: Керей хана с № 1 по 31, Уалиханова с № 8а по 42/2, Билге каган с № 1 по 90, Казахская с № 1 по 76, Кунаева с № 224 по 246, Лобачевского с № 1 по 10, Нажметдинова с № 12 по 45а, Новая № 1, № 1а, Н. Шаяхметова с № 79 по 85, Суюнбая с № 11 по 74, Есим хана с № 1 по 128, Терешковой с № 27 по 47а, Тулебаева с № 2 по 70, Челюскина с № 1 по 10, Шевченко с № 2а по 72/2, Шопена с № 5 по 8, Жандосова с № 2 по 78; переулок К. Кожамиярова с № 3 по 9.
Избирательный участок № 923.
Центр: город Талгар, улица Пугачева № 1, административное здание Талгарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора.
В границах: город Талгар, улицы: Айманова с № 3 по 52, Аманжолова с № 1 по 72, Алатауская с № 5 по 29, Байтурсынова с № 3 по 51, Керей хана с № 1 по 31, Валиханова с № 8а по 42/2, Есенберлина с № 34 по 190, Жангельдина с № 1а по 65, Жансугурова с № 1 по 288, Ш. Калдаякова с № 15 по 242, Майканова с № 34 по 61, Молдагуловой № 6, № 7б, Момышулы с № 8 по 43, Сейфуллина с № 1 по 13, Хан Танири с № 5 по 43.
Избирательный участок № 738.
Центр: город Талгар, улица Абая № 89, общеобразовательная средняя школа № 3 имени Абая с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Луговая с № 1 по 22, Карагандинская с № 1 по 66, Н. Шаяхметова с № 43 по 78, Р. Зорге с № 1 по 27, Нажметдинова с № 1 по 11, Красина с № 1 по 8, Бедренко с № 1 по 77, Терешковой с № 1 по 70, Кунаева с № 150 по 210 (четная сторона), Абая с № 64 по 87, Нуртазина с № 1 по 19 (нечетная сторона), № 19а, № 21, № 23, Лермонтова с № 45 по 47; переулки: Карагандинский, Зеленый.
Избирательный участок № 924.
Центр: город Талгар, улица Жастар № 15, общеобразовательная средняя школа-лицей № 7 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Лермонтова с № 52, № 54, № 55, Нуртазина № 25, Абая № 80, № 80а, Г. Мусрепова № 11, № 56.
Избирательный участок № 739.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 1, общеобразовательная средняя школа № 2 имени Сакена Сейфуллина с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Кунаева с № 108 по 144 (четная сторона), Лермонтова с № 1 по 37, Новосельская с № 3 по 17, Белорусская с № 1 по 14, Ломоносова с № 2 по 39, Матросова с № 1 по 23 (нечетная сторона), А. Малькеева с № 3 по 55, О. Кошевого с № 1 по 15а, Космодемьянской с № 2 по 14, Брюллова с № 1 по 13, Н. Шаяхметова с № 5 по 42, Жуковского с № 3по 24, Асфендиярова № 23, № 52, № 54, № 56, Бокина с № 3 по 28, Гайдара с № 3 по 12б, Нуртазина с № 8 по 24 (четная сторона), № 25а; переулки: Ер Таргын, Донского, Спутник.
Избирательный участок № 740.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 24а, административное здание Талгарского медицинского колледжа.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Керей хан № 1-ден 31-ге дейін, Уәлиханов № 8а-дан 42/2-ге дейін, Білге қаған № 1-ден 90-ға дейін, Казахская № 1-ден 76-ға дейін, Қонаев № 224-тен 246-ға дейін, Лобачевский № 1-ден 10-ға дейін, Нажметдинов № 12-ден 45а-ға дейін, Новая № 1, № 1а, Н. Шаяхметов № 79-дан № 85-ке дейін, Сүйінбай № 11-ден 74-ке дейін, Есім хан № 1-ден 128-ге дейін, Терешкова № 27-ден 47а-ға дейін, Төлебаев № 2-ден 70-ке дейін, , Челюскин № 1-ден 10-ға дейін, Шевченко № 2а-дан 72/2-ге дейін, Шопен № 5-тен 8-ге дейін, Жандосов № 2-ден 78-ге дейін; тұйық көшелер: Қ. Қожамияров № 3-тен 9-ға дейін.
№ 923 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пугачева көшесі №1, Талғар ауданының аумақтық инспекция Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Айманов № 3-тен 52-ге дейін, Аманжолов № 1-ден 72-ге дейін, Алатауская № 5-тен 29-ға дейін, Байтұрсынов № 3-тен 51-ге дейін, Керей хан № 1-ден 31-ге дейін, Уәлиханов № 8а-дан 42/2-ге дейін, Есенберлин № 34-тен 190-ға дейін, Жангелдин № 1а-дан 65-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 288-ге дейін, Ш. Қалдаяқов №15-тен 242-ге дейін, Майқанов № 34-тен 61-ге дейін, Молдағұлова № 6, № 7б, Момышұлы № 8-ден 43-ке дейін, Сейфуллин № 1-ден 13-ке дейін, Хан Тәңірі № 5-тен 43-ке дейін.
№ 738 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі № 89, Абай атындағы № 3 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Луговая № 1-ден 22-ге дейін, Карагандинская № 1-ден 66-ға дейін, Н. Шаяхметов № 43-тен 78-ге дейін, Р. Зорге № 1-ден 27-ге дейін, Нажметдинов № 1-ден 11-ге дейін, Красин № 1-ден 8-ге дейін, Бедренко № 1-ден 77-ге дейін, Терешкова № 1-ден 70-ке дейін, Қонаев № 150-дан 210-ға дейін (тақ жағы), Абай № 64-тен 87-ге дейін, Нұртазин № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 19а, № 21, № 23, Лермонтов № 45-тен 47-ге дейін; тұйық көшелер: Карагандинская, Зеленый.
№ 924 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Жастар көшесі № 15, № 7 жалпы білім беретін шағын орталығы бар лицей орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Лермонтова № 52, № 54, № 55, Нұртазина № 25, Абая № 80, № 80а, Ғ. Мүсірепов № 11, № 56.
№ 739 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 1, Сакен Сейфуллин атындағы № 2 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қонаев № 108-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Лермонтов № 1-ден 37-ге дейін, Новосельская № 3-тен 17-ге дейін, Белорусская № 1-ден 14-ке дейін, Ломоносов № 2-ден 39-ға дейін, Матросов № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), А. Малькеев №3-тен 55-ке дейін, О. Кошевой № 1-ден 15а-ға дейін, Космодемьянская № 2-ден 14-ке дейін, Брюллов № 1-ден 13-ке дейін, Н. Шаяхметов № 5-тен 42-ге дейін, Жуковский № 3-тен 24-ке дейін, Асфендияров № 23, № 52, № 54, № 56, Бокин № 3-тен 28-ге дейін, Гайдар № 3-тен 12б-ға дейін, Нұртазин № 8-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 25а; тұйық көшелер: Ер Тарғын, Донской, Спутник.
№ 740 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 24а, Талғар медициналық колледждің әкімшілік ғимараты.

В границах: город Талгар, улицы: Матросова с № 24 по 98 (четная соторна), Ломоносова с № 32 по 197, Лермонтова с № 2 по 32, Павлова с № 7 по 28а, А. Кастеева с № 2 по 10, Г. Мусрепова с № 1 по 43, Субханбердина с № 2 по 36, Кенесары хана с № 1 по 46, Атибеева с № 3 по 34, Алтайская с № 3 по 30, Исатай Тайманулы с № 1 по 10, Салкам Жангир с № 1 по 33, Курчатова с № 1 по 37, Жамбыла с № 2 по 32, Муратбаева с № 1 по 31, Лахути с № 3 по 22, Весенняя с № 2 по 23, Трудовая с № 3 по 21, Авангардная с № 2 по 22; переулки: Брянского, Заслонова.
Избирательный участок № 925.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 5а, Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница".
В границах: государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талгарская центральная районная больница".
Избирательный участок № 926.
Центр: город Талгар, улица Тулебаева № 23, Алматинский региональный туберкулезный диспансер, корпус № 2.
В границах: Алматинский региональный туберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 741.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром (спортивный зал).
В границах: село Панфилово, улицы: Томаровского с № 1 по 56, Микояна с № 1 по 18, Суюнбая с № 1 по 10, Г. Мусрепова с № 1 по № 9, Пушкина с № 1 по 56, Шакарима с № 1 по 39, Кунаева с № 1 по 89, Лермонтова с № 1 по 27, Ыкылас с № 1 по 6, Рыскулова с № 1 по 18, Таттимбета с № 1 по 56, Толе би с № 1 по 14, С. Муканова с № 1 по 7, Панфилова с № 1 по 25, Подстанция № 55/2, № 119/4, С. Кобеева с № 1 по 16, Талгарская с № 1 по 40, Курманова с № 1 по 55, Курмангазы с № 1 по 82.
Избирательный участок № 742.
Центр: село Панфилово, улица Томаровского № 9, общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром (фойе).
В границах: село Панфилово, улицы: Ы. Алтынсарина с № 1 по 52, Ш. Айманова с № 1 по 124, Беспаева № 1 по 25, Т. Бокина с № 1 по 46, Жетысу с № 1 по 22б, Докучаева с № 1 по 16, Дружбы № 1 по 39, Ш. Калдаякова с № 1 по 44, Даулеткерей с № 1 по 12, Гагарина с № 1 по 79, Кульджинская с № 61 по 124, Б. Майлина с № 1 по 86, Ж. Аймауытова с № 1 по 15, М. Жумабаева с № 1 по 22, И. Жансугурова с № 1 по 36, А. Байтурсынова с № 1 по 32а, Жамбыла с № 1 по 86, Амангельды с № 1 по 28, К. Аманжолова с № 1 по 23, С. Донентаева с № 1 по 14, М. Ауэзова с № 1 по 15, И. Байзакова с № 1 по 20.
Избирательный участок № 743.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Матросов № 24-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Ломоносов № 32-ден 197-ге дейін, Лермонтов № 2-ден 32-ге дейін, Павлов № 7-ден 28а-ға дейін, А. Қастеев № 2-ден 10-ға дейін, Ғ. Мүсірепов № 1-ден 43-дейін, Субханбердин № 2-ден 36-ға дейін, Кенесары хан № 1-ден 46-ға дейін, Атибеев № 3-тен 34-ке дейін, Алтайская № 3-тен 30-ға дейін, Исатай Тайманұлы № 1-ден 10-ға дейін, Салқам Жәңгір № 1-ден 33-ке дейін, Курчатов № 1-ден 37-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 32-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 31-ге дейін, Лахути № 3-тен 22-ге дейін, Весенняя № 2-ден 23-ке дейін, Трудовая № 3-тен 21-ге дейін, Авангардная № 2-ден 22-ге дейін; тұйық көшелер: Брянский, Заслонов.
№ 925 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлова көшесі № 5а, "Талғар аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы қазыналық мемлекеттік кәсіпорны.
Шекарасы: Талғар қаласы, Талғар аудандық орталық ауруханасы шаруашылық жүргізу құқығындағы қазыналық мемлекеттік кәсіпорны.
№ 926 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Төлебаев көшесі № 23, Алматы аймақтық туберкулез диспансері, № 2-ші корпус.
Шекарасы: Талғар қаласы, Алматы аймақтық туберкулез диспансері.
№ 741 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт зал).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Томаровский №1-ден 56-ға дейін, Микоян №1-ден 18-ге дейін, Сүйінбай № 1-ден 10-ға дейін, Ғ. Мүсірепов № 1-ден 9-ға дейін, Пушкин № 1-ден 56-ға дейін, Шәкәрім № 1-ден 39-ға дейін, Қонаев №1-ден 89-ға дейін, Лермонтов № 1-ден 27-ге дейін, Ықылас № 1-ден 6-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 18-ге дейін, Тәттімбет № 1-ден 56-ға дейін, Төле би № 1-ден 14-ке дейін, С. Мұқанов № 1-ден 7-ге дейін, Панфилов № 1-ден 25-ке дейін, Подстанция № 55/2, № 119/4, С. Көбеев № 1-ден 16-ға дейін, Талгарская № 1-ден 40-қа дейін, Құрманов № 1-ден 55-ке дейін, Құрманғазы № 1-ден 82-ге дейін.
№ 742 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі (фойе).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Ы. Алтынсарин № 1-ден 52-ге дейін, Ш. Айманов № 1-ден 124-ке дейін, Беспаев № 1-ден 25-ке дейін, Т. Бокин № 1-ден 46-ға дейін, Жетісу №1-ден 22б-ға дейін, Докучаев № 1-ден 16-ға дейін, Дружба №1-ден 39-ға дейін, Ш. Қалдаяқов № 1-ден 44-ке дейін, Дәулеткерей № 1-ден 12-ге дейін, Гагарин № 1-ден 79-ға дейін, Кульджинская № 61-ден 124-ке дейін, Б. Майлин № 1-ден 86-ға дейін, Ж. Аймауытов № 1-ден 15-ке дейін, М. Жұмабаев № 1-ден 22-ге дейін, І. Жансүгіров № 1-ден 36-ға дейін, А. Байтурсынов № 1-ден 32а-ға дейін, Жамбыл № 1-ден 86-ға дейін, Амангелді № 1-ден 28-ге дейін, Қ. Аманжолов № 1-ден 23-ке дейін, С. Дөнентаев № 1-ден 14-ке дейін, М. Әуезов № 1-ден 15-ке дейін, И. Байзақов № 1-ден 20-ға дейін.
№ 743 сайлау учаскесі.

Центр: село Панфилово, улица Валиханова № 8, общеобразовательная средняя школа № 33 с дошкольным мини-центром (актовый зал).
В границах: село Панфилово, улицы: Коктальская с № 1 по 89, Аль-Фараби с № 1 по 46, К. Сатпаева с № 1 по 10, А. Кашаубаев с № 1 по 27а, С. Сейфуллина № 1 по 11а, Б. Момышұлы с № 1 по 60, Мичурина с № 1 по 19, М. Горького с № 1 по 26, 8 Марта с № 1 по 70, Алатау с № 1 по 56; село Аркабай; садоводческое товарищество "Янтарь".
Избирательный участок № 927.
Центр: село Панфилово, улица Валиханова № 8, общеобразовательная средняя школа № 33 с дошкольным мини-центром (спортивный зал).
В границах: село Панфилово, улицы: Абая с № 1 по 50, Абылай хана с № 1 по 101, Айтеке би с № 1 по 50, Бейбитшилик с № 1 по 43, Валиханова с № 1 по 18, Жастар с № 1 по 31, Кенесары хана с № 1 по 20, Кульджинская с № 1 по 80, Казыбек би с № 1 по 77, Л. Хамиди с № 1 по 35, М. Макатаев с № 1 по 67, Д. Нурпеисова с № 1 по 18, Садовая с № 1 по 7, М. Сералина с № 1 по 43, Тауке хан с № 1 по 23, Н. Тлендиев с № 1 по 139; село Тузусай.
Избирательный участок № 744.
Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, общеобразовательная средняя школа № 22 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Карабулак.
Избирательный участок № 745.
Центр: село Тонкерис, улица М. Макатаева № 30, общеобразовательная
средняя школа № 23 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Тонкерис, Каменское Плато.
Избирательный участок № 746.
Центр: село Кызылту, улица К. Тарпанова № 21, общеобразовательная средняя школа № 24 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кызылту.
Избирательный участок № 747.
Центр: село Киши-Байсерке, улица Жамбыла № 4а, общеобразовательная начальная школа № 40.
В границах: село Киши-Байсерке.
Избирательный участок № 748.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 46, общеобразовательная средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Гулдала, улицы: Касым хана, Акын Сара, Жарокова, С. Бейбарыс, И. Байзакова, Ыкылас, Ч. Валиханова, А. Байтурсынова, Наурызбай батыра, Жамбыла, Толе би, Н. Тлендиева, И. Жансугурова, С. Сейфуллина, Б. Майлина, М. Ауэзова, Кожа Ахмет Яссауи, Бейбитшилик, Жибек Жолы с № 20 по М. Макатаева, Кунаева с № 1 по 97 (нечетная сторона), Кичикова с № 51 по 129 (нечетная сторона), с № 70 по 130 (четная сторона), Аль-Фараби с № 63 по 129 (нечетная сторона), с № 54 по 130 (четная сторона).
Избирательный участок № 749.
Центр: село Гулдала, улица Жибек Жолы № 1, административное здание филиала акционерного общества "Элеватормельстрой".

Орталығы: Панфилов ауылы, Уәлиханов көшесі № 8, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі (акт залы).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Көктал № 1-ден 89-ға дейін, Әл-Фараби № 1-ден 46-ға дейін, Қ. Сәтпаев № 1-ден 10-ға дейін, Ә. Қашаубаев № 1-ден 27а-ға дейін, С.Сейфуллин №1-ден 11а-ға дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 60-қа дейін, Мичурин № 1-ден 19-ға дейін, М. Горький № 1-ден 26-ға дейін, 8-Март № 1-ден 70-ке дейін, Алатау № 1-ден 56-ға дейін; Арқабай ауылы; "Янтарь" бағбандық серіктестігі.
№ 927 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Уәлиханов көшесі № 8, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі (спорт залы).
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Абай № 1-ден 50-ге дейін, Абылай хан № 1-ден 101-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 50-ге дейін, Бейбітшілік № 1-ден 43-ке дейін, Уалиханов № 1-ден 18-ге дейін, Жастар № 1-ден 31-ге дейін, Кенесары хан № 1-ден 20-ға дейін, Кульджинская № 1-ден 80-ге дейін, Қазыбек би № 1-ден 77-ге дейін, Л. Хамиди № 1-ден 35-ке дейін, М. Мақатаев № 1-ден 67-ге дейін, Д. Нұрпейісова № 1-ден 18-ге дейін, Садовая № 1-ден 7-ге дейін, М. Сералин № 1-ден 43-ке дейін, Тәуке хан № 1-ден 23-ке дейін, Н.Тілендиев № 1-ден 139-ға дейін; Түзусай ауылы.
№ 744 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н. Тілендиев көшесі № 1, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 22 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 745 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төңкеріс ауылы, М. Мақатаев көшесі № 30, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 23 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Төңкеріс, Каменское плато.
№ 746 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылту ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 24 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Қызылту ауылы.
№ 747 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші-Байсерке ауылы, Жамбыл көшесі № 4а, жалпы білім беретін № 40 бастауыш мектебі.
Шекарасы: Кіші-Байсерке ауылы.
№ 748 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 46, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Қасым хан, Ақын Сара, Жароков,
С. Бейбарыс, И. Байзақов, Ықылас, Ш. Уәлиханов, А. Байтұрсынов, Наурызбай батыр, Жамбыл, Төле би, Н. Тілендиев, І. Жансүгіров, С. Сейфуллин, Б. Майлин, М. Әуезов, Қожа Ахмет Яссауи, Бейбітшілік, Жібек Жолы № 20-дан, 36-ға дейін, М. Мақатаев, Қонаев № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), Кичиков № 51-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 130-ға дейін (жұп жағы).
№ 749 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Жібек Жолы көшесі №1, "Элеватормельстрой" акционерлік қоғамы филиалының әкімшілік ғимараты.

В границах: село Гулдала, улицы: Д. Кунаева с № 2 по 74 (четная сторона), Кичикова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона), Аль-Фараби с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Жибек Жолы с № 2 по 19, Дитковского, Курмангазы, Ы. Алтынсарина, Казыбек би, М. Маметовой, Абылай хана, Алатауская, Карасай батыра, Панфилова, Суюнбая, Абая, Айтеке би, Кобланды батыра, Райымбек батыра, А. Молдагуловой, Менделеева, Б. Момышулы.
Избирательный участок № 750.
Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, общеобразовательная средняя школа № 10 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Белбулак, улицы: Грушовая, Яблочная, Курмангазы, Валиханова, Абылай хана, С. Сейфуллина, Чайковского, Г. Муратбаева, Райымбек батыра, Алатау, Н. Тлендиева, А. Жубанова, А. Бейсеуова, Ш. Айманова, К. Рыскулбекова, Даулеткерей, Бухар жырау, Жибек жолы с № 1 по 15, № 17, пятна: с № 44 по 58, Манько с № 2 по 44, К. Азербаева с № 1 по 12, с № 14 по 34 (четная сторона), Тораманова с № 1 по 46, № 48, Ы. Алтынсарина с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четные номера), пятна: с № 1 по 4, Речная с № 1 по 6, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, с № 152 по 154б, с № 172 по 174, № 192, № 193а, Вишневая, пятна: с № 60н по 212н, Заводская с № 1, № 2, с № 115 по 117, пятна: с № 227 по 232, Сосновая № 40а, № 53, с № 57 по 60, № 94, № 96, с № 101 по 104.
Избирательный участок № 928.
Центр: село Белбулак, улица Тораманова № 68, Производственный кооператив имени К. Абдыгулова.
В границах: село Белбулак, улицы: К. Абдыгулова, Рябича, Садовая, Арифова, С. Алиева, Ы. Алтынсарина с № 32 по 66 (четная сторона), К. Азербаева № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Вишневая с № 1 по 8, № 10, Жибек жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, № 28, № 32, № 34, Манько с № 45 по 57, Полевая № 1, № 3, № 5, Сосновая с № 1 по 8, Тораманова № 47, с № 49 по 69, № 71, № 71а, № 72, № 74, Речная № 7, № 8, № 10, Заводская с № 3 по 8, Бригада 2 дома, Подстанция 2 дома.
Избирательный участок № 751.
Центр: село Белбулак, улица Алиева № 54, общеобразовательная средняя школа № 32 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Белбулак, улицы: Абая, Акан сери, А. Байтурсынова, Биржан сал, М. Горького, Пушкина, Шакарима, Керей хана, Комарова, Молдабекова, Шевченко, Заводская с № 9 по 13, К. Азербаева с № 23 по 29 (нечетная сторона), с № 48 по 56 (четная сторона), Ы. Алтынсарина с № 47 по 55 (нечетная сторона), с № 68 по 88 (четная сторона), Вишневая с № 12 по 207, Жибек жолы № 30, с № 36 по 52, Манько с № 59 по 68, Тораманова № 73, № 73а, с № 75 по 90.
Избирательный участок № 752.

Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Д. Қонаев № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Кичиков № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 2-ден 19-ға дейін, Дитковский, Құрманғазы, Ы. Алтынсарин, Қазыбек би, М. Мәметова, Абылай хан, Алатау, Қарасай батыр, Панфилов, Сүйінбай, Абай, Әйтеке би, Қобыланды батыр, Райымбек батыр, Ә. Молдағұлова, Менделеев, Б. Момышұлы.
№ 750 сайлау учаскесі.
Орталығы Белбұлақ ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 16, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 10 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Грушовая, Яблочная, Құрманғазы, Уәлиханов, Абылай хан, С.Сейфуллин, Чайковский, Ғ. Мұратбаев, Райымбек батыр, Алатау, Н.Тілендиев, А. Жұбанов, Ә. Бейсеуов, Ш. Айманов, Қ. Рысқұлбеков, Дәулеткерей, Бұқар Жырау, Жібек Жолы № 1-ден 15-ке дейін, №17, нүктелер: № 44 -тен 58-ге дейін, Манько № 2-ден 44-ке дейін, К. Әзірбаев № 1-ден 12-ге дейін, № 14-тен 34-ке дейін (жұп жағы), Тораманов № 1-ден 46-ға дейін, № 48, Ы. Алтынсарин № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), нүктелер: № 1-ден 4-ке дейін, Речная № 1-ден 6-ға дейін, № 16б, № 17, № 28а, № 49, № 50, № 53, № 54, № 77, № 81, № 83, № 88, № 152-ден № 154б-ға дейін, № 172-ден № 174-ке дейін, № 192, № 193а, Вишневая нүктелер: № 60-тан 212-ге дейін, Заводская № 1, № 2, № 115-тен 117-ге дейін, нүктелер: № 227-ден 232-ге дейін, Сосновая № 40а, № 53, № 57-ден 60-қа дейін, № 94, № 96, № 101-ден 104-ке дейін.
№ 928 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Тороманов көшесі № 68, Қ. Әбдіғұлов
атындағы өндірістік кооперативінің ғимараты.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Қ. Әбдіғұлов, Рябич, Садовая, Арифов, С. Әлиев, Ы. Алтынсарин № 32-ден 66-ға дейін (жұп жағы), К. Әзірбаев № 13, № 15, № 17, № 36, № 38, № 46, Вишневая № 1-ден 8-ге дейін, № 10, Жібек Жолы № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 26, № 28, № 32, № 34, Манько № 45-тен 57-ге дейін, Полевая № 1, № 3, № 5, Сосновая №1-ден 8-ге дейін, Тораманова № 47, № 49-дан 69-ға дейін, № 71, № 71а, № 72, № 74, Речная № 7, № 8, № 10, Заводская № 3-тен 8-ге дейін; Бригаданың 2 үйі; Подстанцияның 2 үйі.
№ 751 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, С. Әлиев көшесі № 54, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 32 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Абай, Ақан сері, А. Байтұрсынов, Біржан сал, М. Горький, Пушкин, Шәкәрім, Керей хан, Комарова, Молдабеков, Шевченко, Заводская № 9-дан 13-ке дейін, К. Әзірбаев № 23-тен 29-ға дейін, (тақ жағы), № 48-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Ы. Алтынсарин № 47-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 68-ден 88-ге дейін (жұп жағы), Вишневая № 12-ден 207-ге дейін, Жібек Жолы № 30, № 36-дан 52-ге дейін, Манько № 59-дан 68-ге дейін, Тораманова № 73, № 73а, № 75-тен 90-ға дейін.
№ 752 сайлау учаскесі.

Центр: село Талдыбулак, улица М. Маметовой № 1, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Талдыбулак.
Избирательный участок № 753.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 2, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 35 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок № 754.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М. Ниязова № 2, общеобразовательная средняя школа № 19 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева с № 1 по 117 (нечетная сторона), Ж. Муналбаева, М. Жаханова № 1 по 26, М. Маметовой, К. Тазабекова, М. Тулебаева, Б. Момышулы, С. Кокымбаева, У. Газиева, Н. Кельменбетовой, Н. Тлендиева, Ж. Хасанова с № 1 по 11, Жамбыла с № 1 по 11, М. Ниязова, Турдиева; садоводческое товарищество "Кайрат".
Избирательный участок № 755.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица А. Малькеева № 35, филиал
Талгарского районного Дома культуры.
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева с № 2 по 184 (четная сторона), М. Жаханова с № 27 по 36, Абая, М. Ауэзова, Д. Кунаева, М. Макатаева, Ш. Калдаякова, А. Молдгауловой, Т. Тохтарова, К. Байсеитовой, Н. Кожабековой, Ж. Хасанова с № 12 по 26, Жамбыла с № 12 по 20, Тихая, Темирова, С. Адамбаева, С. Сейфуллина, Розыбакиева, О. Жандосова, К. Аманжолова, Алатау, Карасай батыра, Астана.
Избирательный участок № 756.
Центр: село Алмалык, улица Абая № 6, общеобразовательная средняя школа № 18 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Алмалык, Амангельды, Шымбулак, Байбулак, Алтын Дан; санатории: Ак Булак, Березка; Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер; садоводческие товарищества: Горки, Юбилейный, Алмагуль, Ключи, Ивушка, Ивушка-2.
Избирательный участок № 757.
Центр: село Рыскулова, улица Бокина № 2, общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Рыскулова, Орман, Береке; 33 дома без номера молочно-товарной фермы № 1; 4 дома без номера молочно-товарной фермы № 2; шестой кордон Государственного Национального парка; садоводческие товарищества: Элерон, Горный ветерок, Урожай, Талгар.
Избирательный участок № 758.
Центр: село Кендала, улица Кабанбай батыра № 2, общеобразовательная средняя школа № 42 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кендала, улицы: Талгарская, Колхозная, М. Макатаева, К. Аманжолова, Строительная, Карасай батыра, Наурызбай батыра, Кабанбай батыра, Абая, Ч. Валиханова, С. Сейфулина, Б. Майлина; Новостройка; отгонный участок "Кербулак".
Избирательный участок № 929.
Центр: село Кендала, улица Колхозная без номера, общеобразовательная средняя школа № 38 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кендала, улицы: А. Смыкова, Д. Нурпеисовой, Ыкылас, Коркыт ата, Ж. Жабаева, Акан Сери, А. Жангелдина, Новосельская, Шоссейная, Речная, Школьная, Райымбека, Молодежная, Жибек Жолы, Алматинская.
Избирательный участок № 759.
Центр: село Акдала, общеобразовательная средняя школа № 44 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Акдала; Новостройка.
Избирательный участок № 760.
Центр: село Актас, улица без наименования, общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актас; государственное учереждение "Республиканская психиатрическая больница специализированного типа с интенсивным наблюдением Министерства здравоохранения Республика Казахстан"; садоводческие объединения: Вишневый сад, Восход, Природа, Беркут, Зефир, Медик, 40 лет Победы, Дружба, Талгар, Заря Алатау, Интузиаст Талгар, Тимирязовец, Талгарские дачи, Транспортник.
Избирательный участок № 761.

Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, М. Мәметова көшесі № 1, Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы.
№ 753 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметова көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 35 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
№ 754 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, М. Ниязов көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 19 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Малькеев № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), Ж. Мұналбаев, М. Жаханов № 1-ден 26-ға дейін, М. Мәметова, К. Тазабеков, М. Төлебаев, Б. Момышұлы, С. Қоқымбаев, У. Ғазиев, Н. Келменбетова, Н. Тілендиев, Ж. Хасанов № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін, М. Ниязов, Тұрдиев; бағбандық серіктестік "Қайрат".
№ 755 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, А. Малькеев көшесі № 35, Талғар аудандық Мәдениет үйінің филиалы.
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Малькеев № 2-ден 184-ке дейін (жұп жағы), М. Жаханов № 27-ден 36-ға дейін, Абай, М. Әуезов, Д. Қонаев, М. Мақатаев, Ш. Қалдаяқов, Ә. Молдағұлова, Т. Тохтаров, К. Байсеитова, Н. Қожабекова, Ж. Хасанов № 12-ден 26-ге дейін, Жамбыл № 12-ден 20-ға дейін, Тихая, Теміров, С. Адамбаев, С. Сейфуллин, Розыбакиев, О. Жандосов, Қ. Аманжолов, Алатау, Қарасай батыр, Астана.
№ 756 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Абай көшесі № 6, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 18 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Алмалық, Амангелді, Шымбұлақ, Байбұлақ, Алтын Дән; Ақ Бұлақ, Березка шипажайлары; Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері; бағбандық серіктестіктер: Горки, Юбилейный, Алмагүл, Ключи, Ивушка, Ивушка-2.
№ 757 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Бокин көшесі № 2, Т. Рысқұлов атындағы № 16 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Рысқұлов, Орман, Береке; № 1 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 33 үйі, № 2 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 4 үйі, Мемлекеттік Ұлттық паркінің алтыншы кордоны; бағбандық серіктестіктер: Элерон, Горный ветерок, Урожай, Талғар.
№ 758 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 42 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Кеңдала ауылы, көшелер: Талгарская, Колхозная, М. Мақатаев, Қ. Аманжолов, Строительная, Қарасай батыр, Наурызбай батыр, Қабанбай батыр, Абай, Ш. Уалиханов, С. Сейфуллин, Б. Майлин; Жаңақұрылыс, "Кербұлақ" отар жайлымы.
№ 929 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңдала ауылы, Колхозная көшесі нөмірсіз, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 38 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Кеңдала ауылы, көшелер: А. Смыков, Д. Нұрпейісова, Ықылас, Қорқыт ата, Ж. Жабаев, Ақан Сері, Ә. Жангелдин, Новосельская, Шоссейная, Речная, Школьная, Райымбек, Молодежная, Жібек Жолы, Алматинская.
№ 759 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылы, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 44 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Ақдала ауылы, Жаңақұрылыс.
№ 760 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, атауы жоқ көше, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 36 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Ақтас ауылы, "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Жіті бақылатантын мамандандырылған үлгідегі республикалық психиатриялық аурухана" мемлекеттік мекемесі, бағбандық қоғамдастықтар: Вишневый сад, Восход, Природа, Беркут, Зефир, Медик, 40 лет Победы, Дружба, Талғар, Заря Алатау, Интузиаст Талғар, Тимирязовец, Талғар саяжайы,
Транспортник.
№ 761 сайлау учаскесі.

Центр: село Енбекши, улица Шоссейная № 19, общеобразовательная основная школа № 39.
В границах: село Енбекши; Новостройка.
Избирательный участок № 762.
Центр: село Бескайнар, улица Мичурина № 34, общеобразовательная средняя школа № 20 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Бескайнар, Котырбулак.
Избирательный участок № 763.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова без номера, общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, улицы: Карасай батыра с № 1 по 12а, Терешковой с № 1 по 7а, К. Сатпаева с № 1 по 14, М. Жумабаева с № 1 по 99, А. Байтурсынова № 1 по 162, М. Дулатова с № 1 по 46, Жамбасбаева с № 1 по 9, Б. Момышулы с № 1 по 53, Кашаубаева с № 1 по 68, Ш. Айманова № 1 по 66, Ш. Кудайбердиева с № 1 по 70, Хамраева с № 1 по 80, А. Нурпеисовой с № 1 по 28, Мира с № 1 по 14, Лермонтова с № 1 по 51а, М. Макатаева-1 с № 1 по 40, М. Макатаева-2 с № 1 по 40, Алматинский комбинат нерудных металлов.
Избирательный участок № 764.
Центр: село Бесагаш, улица Ломоносова без номера, общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, улицы: Райымбека с № 1 по 137, М. Ауэзова с № 1 по 19, Спатай батыра с № 1 по 24, Т. Аубакирова с № 1 по 18, С. Сейфуллина с № 1 по 43, Толе би с № 1 по 38а, Ю. Гагарина с № 1 по 28, А. Молдагуловой с № 1 по 37, Бельбулак с № 1 по 26, Чехова с № 1 по 27, № 9а, № 9г, 9в, Абая с № 1 по 50, Ломоносова с № 1 по 38, Пушкина с № 1 по 13, Курмангазы с № 1 по 37; Алматинский ремонтный завод; жилой массив "Орынтай"; садоводческое общество "Монтажник"; бригада производственного кооператива "Луч Восток"; село Акбулак.
Избирательный участок № 765.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, общеобразовательная средняя школа № 28 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, улицы: Желтоксан с № 1 по 66, Ш. Кудайбердиева с № 71 по 156, Хамраева с № 81 по 168, Т. Рыскулова с № 1 по 30, Ш. Айманова с № 67 по 156, А. Кашаубаева с № 69 по 150, Б. Момышулы с № 54 по 120, Бейбитшилик с № 1 по 47, Казахстан с № 1 по 47, Н. Тлендиева с № 1 по 50, Амангельды с № 1 по 31, Жамбыла с № 1 по 27, К. Байсеитовой с № 1 по 25, Ч. Валиханова с № 1 по 30, Д. Кунаева с № 1 по 30, Айтеке би с №1 по 76, Казыбек би с № 1 по 60, Латифа Хамиди с № 1 по 54.
Избирательный участок № 930.

Орталығы: Еңбекші ауылы, Шоссейная көшесі №19, № 39 жалпы білім беретін негізгі мектеп.
Шекарасы: Еңбекші ауылы; Жаңақұрылыс.
№ 762 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Мичурин көшесі № 34, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 20 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Бесқайнар, Қотырбұлақ.
№ 763 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі нөмірсіз, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Қарасай батыр № 1-ден 12а-ға дейін, Терешкова № 1-ден 7а-ға дейін, Қ. Сәтпаев №1-ден 14-ке дейін, М. Жұмабаев № 1-ден 99-ға дейін, А. Байтұрсынов № 1-ден 162-ге дейін, М. Дулатов № 1-ден 46-ға дейін, Жамбасбаев № 1-ден 9-ға дейін, Б. Момышұлы № 1-ден 53-ке дейін, Ә. Қашаубаев № 1-ден 68-ге дейін, Ш. Айманов № 1-ден 66-ға дейін, Ш. Құдайбердиев № 1-ден 70-ке дейін, Хамраев № 1-ден 80-ге дейін, Ә. Нұрпейісов № 1-ден 28-ге дейін, Мира №1-ден 14-ке дейін, Лермонтов № 1-ден 51а-ға дейін, М. Мақатаев -1№1-ден 40-қа дейін, М. Мақатаев-2 № 1-ден 40-қа дейін, Алматинский комбинат нерудных металлов.
№ 764 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Ломоносов көшесі нөмірсіз, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Райымбек № 1-ден 137-ге дейін, М. Әуезов № 1-ден 19-ға дейін, Сыпатай батыр № 1-ден 24-ке дейін, Т. Әубәкіров № 1-ден 18-ге дейін, С. Сейфуллин № 1-ден 43-ке дейін, Төле би № 1-ден 38а-ға дейін, Ю. Гагарин № 1-ден 28-ге дейін, Ә. Молдағұлова № 1-ден 37-ге дейін, Белбұлақ № 1-ден 26-ға дейін, Чехов № 1-ден 27-ге дейін, № 9а, № 9г, № 9в, Абай № 1-ден 50-ге дейін, Ломоносов № 1-ден 38-ге дейін, Пушкин № 1-ден 13-ке дейін, Құрманғазы № 1-ден 37-ге дейін; Алматы жөндеу зауыты; "Орынтай" тұрғын алабы, "Монтажник" бағбандық қоғамдастығы; "Луч Востока" өндірістік кооператив бригадасы; Ақбұлақ ауылы.
№ 765 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, мектепке жасына дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Желтоқсан №1-ден 66-ға дейін, Құдайбердиев № 71-ден 156-ға дейін, Хамраев № 81-ден 168-ге дейін, Рысқұлов № 1-ден 30-ға дейін, Ш. Айманов № 67-ден 156-ға дейін, Ә. Қашаубаев № 69-дан 150-ге дейін, Б. Момышұлы № 54-тен 120-ға дейін, Бейбітшілік № 1-ден 47-ге дейін, Қазақстан № 1-ден 47-ге дейін, Н. Тілендиев № 1-ден 50-ге дейін, Амангелді № 1-ден 31-ге дейін, Ж. Жамбыл № 1-ден 27-ге дейін, К. Байсеитова № 1-ден 25-ке дейін, Ш.Уәлиханов № 1-ден 30-ға дейін, Д. Қонаев № 1-ден 30-ға дейін, Әйтеке би № 1-ден 76-ға дейін, Қазыбек би № 1-ден 60-қа дейін, Латиф Хамиди № 1-ден 54-ке дейін.
№ 930 сайлау учаскесі.

Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, общеобразовательная средняя школа № 28 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, садоводческие общества: Самал, Луч, Тюльпан, Тау-булак, Алма-Тау, Восход-2030, Асем; коттеджный городок "Бесагаш-2".
Избирательный участок № 766.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, общеобразовательная средняя школа № 31 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Туздыбастау, улицы: А. Жылкыбай, Розыбакиева, Амангельды, Котырбулак, Улан, Мектеп, Молочная с № 5 по 34, Н. Жакыпа с № 6 по 19, Б. Жумабекова с № 5 по 12, С. Максутова с № 28 по 74, Алдабергенова с № 17 по 20, К. Ахмадиева с № 21 по 26/2, Алатау, Б. Момышулы, Б. Майлина; два дома без номера ущелья "Котырбулак".
Избирательный участок № 767.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкибай № 146, филиал Талгарского районного Дома культуры.
В границах: село Туздыбастау, улицы: Бердыгулова, Жамбыла, Ауэзова, Абая, Молочная с № 1 по 4, Алдабергенова с № 1 по 16, Бокина, М. Байгушикова, Макатаева, Райымбека, Б. Жумабекова с № 1 по 4, Н. Жакып с № 1 по 5, Жибек Жолы, А. Искакова.
Избирательный участок № 768.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, общеобразовательная средняя школа № 13 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Туздыбастау, улицы: Тауке хана, Алпамыс батыра, Д. Кунаева, Айтеке би, Ч. Валиханова, Кабанбай батыра, Даулеткерея, Балуан Шолака, С. Муканова, Г. Мустафина, Т. Мергенова, Г. Муратбаева, Д. Нурпеисовой, М. Озтюрк, С. Ашимбаева, О. Бокеева, Актамберди жырау, Алматы, А. Бектасова, А. Тегенбаева, Д. Баржикбаева, С. Кушикбаева, Темирлана, Ш. Каримова, З. Казиева, К Ахмадиева с № 1 по 20, Отау, Жетысу, Абылай хана, С. Бейбарыс, Туркестан.
Избирательный участок № 931.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, общеобразовательная средняя школа № 13 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Туздыбастау, улицы: К. Азирбаева, Богенбай батыра, Шакарима, Кенесары хана, Курмангазы, А. Молдагуловой, Астана, Желтоксан, С. Сейфуллина, О. Жандосова, Т. Рыскулова, Т. Токтарова, Карасай батыра, Ш. Калдаякова, Ертаргын, А. Суюнбая, М. Маметова, Ш. Айманова, Биржан Сал, Акын Сара, Сарыарка, Казыбек би, Толе би, К. Нарумова, А. Орынбаева, И. Монтаева, Н. Имангалиева, Б. Чукисбаева, А. Мермухамедова, А. Байгарашева, К. Аманжолова, А. Макатова, Аль-Фараби, Наурыз, Самал, С. Максутова с № 1 по 27, К. Сатпаева, Н. Канай, К. Елибаева, А. Саркеева; дачные товарищества: Самал-1, Самал-2; потребительский кооператив Долинка.
Избирательный участок № 769.

Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, мектепке жасына дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, бағбандық қоғамдастықтар: Самал, Луч, Тюльпан, Тау-Бұлақ, Алма-Тау, Восход-2030, Әсем; "Бесағаш-2" коттедж қалашығы.
№ 766 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 31 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: А. Жылқыбай, Розыбакиев, Амангелді, Қотырбұлақ, Ұлан, Мектеп, Молочная № 5-тен 34-ке дейін, Н. Жақып № 6-дан 19-ға дейін, Б. Жұмабеков № 5-тен 12-ге дейін, С. Мақсутов № 28-ден 74-ке дейін, Алдабергенов № 17-ден 20-ға дейін, Қ. Ахмадиев № 21-ден 26/2-ге дейін, Алатау, Б. Момышұлы, Б. Майлин, "Қотырбұлақ" шатқалының нөмірі жоқ екі үйі.
№ 767 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 146, Талғар аудандық мәдениет үйінің филиалы.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Бердіғұлов, Жамбыл, Әуезов, Абай, Молочная № 1-ден 4-ке дейін, Алдабергенов № 1-ден 16-ға дейін, Бокин, М. Байкүшіков, Мақатаев, Райымбек, Б. Жұмабеков № 1-ден 4-ке дейін, Н. Жақып № 1-ден 5-ке дейін, Жібек Жолы, А. Исқақов.
№ 768 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектеп.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Тәуке хан, Алпамыс батыр, Д. Қонаев, Әйтеке би, Ш. Уәлиханов, Қабанбай батыр, Дәулеткерей, Балуан Шолақ, С. Мұқанов, Ғ. Мұстафин, Т. Мергенов, Ғ. Мұратбаев, Д. Нұрпейісова, М. Өзтүрік, С. Әшімбаев, О. Бокеев, Ақтамберді жырау, Алматы, А. Бектасов, Ә.Тегенбаев, Д. Баржықбаев, С. Күшікбаев, Темірлан, Ш. Кәрімов, З. Қазиев, Қ. Ахмадиев №1-ден 20-ға дейін, Отау, Жетісу, Абылай хан, С. Бейбарыс, Түркістан.
№ 931 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектеп.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: К. Әзірбаев, Бөгенбай батыр, Шәкәрім, Кенесары хан, Құрманғазы, Ә. Молдағұлова, Астана, Желтоқсан, С. Сейфуллин, О. Жандосов, Т. Рысқұлов, Т. Тоқтаров, Қарасай батыр, Ш. Қалдаяқов, Ертарғын, А. Сүйінбай, М. Маметова, Ш. Айманов, Біржан сал, Ақын Сара, Сарыарқа, Қазыбек би, Төле би, К. Нарумов, А. Орынбаев, И. Монтаев, Н. Иманғалиев, Б. Чүкісбаев, Ә. Мермұхамедов, Ә. Байғарашев, Қ. Аманжолов, А. Мақатов, Әл-Фараби, Наурыз, Самал, С. Мақсұтов № 1-ден 27-ге дейін, С. Мақсұтов № 1-ден 27-ге дейін, Қ.Сәтпаев, Н. Қанай, К. Елібаев, А. Саркеев, бағбандық серіктестіктер: Самал-1, Самал-2; "Долинка" тұтынушылық кооперативі.
№ 769 сайлау учаскесі.

Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, общеобразовательная средняя школа № 26 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Еркин, Кайнар, Коктал, Достык; садоводческое товарищество "Бетбурыс".
Избирательный участок № 770.
Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Жаналык, Жана-Арна; садоводческие товарищества: Али-1, Али-2, Наурыз, Нур.
Избирательный участок № 771.
Центр: село Даулет, улица Центральная № 34, общеобразовательная средняя школа № 11 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Даулет.
Избирательный участок № 772.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, общеобразовательная средняя школа № 15 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Жалгамыс, Теренкара, Еламан, Сактан; садоводческое товарищество "Кок Дала".
Избирательный участок № 773.
Центр: село Нура, улица Буралкиева № 5, общеобразовательная средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Нура, Каратоган, Топай.
Избирательный участок № 774.
Центр: село Туганбай, улица Ш. Чаймерденова № 45, общеобразовательная средняя школа № 30 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Туганбай, Кара-Озек; отгонные участки: "Кербулак", "Шолак".
Избирательный участок № 775.
Центр: село Остемир, улица Ленина № 32, общеобразовательная средняя школа № 14 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Остемир; два дома Фазанария; четыре дома без номера Талгарского районного государственного коммунального предприятия водного хозяйства "Талгарирригация".

Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 26 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Еркін, Қайнар, Көктал, Достық; "Бетбұрыс" бағбандық серіктестігі.
№ 770 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Х. Омаров көшесі № 13, Ілияс Жансүгіров атындағы № 37 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Жаңалық, Жаңа-Арна; бағбандық серіктестіктер: Али-1, Али-2, Наурыз, Нұр.
№ 771 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дәулет ауылы, Центральная көшесі № 34, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 11 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Дәулет ауылы.
№ 772 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 15 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Жалғамыс, Тереңқара, Еламан, Сақтан; "Көк Дала" бағбандық серіктестігі.
№ 773 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұра ауылы, Бұралқиев көшесі № 5, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 12 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Нұра, Қаратоған, Топай.
№ 774 сайлау учаскесі.
Орталығы: Туғанбай ауылы, Ш. Чаймерденов көшесі № 45, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 30 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Туғанбай, Қара-Өзек; мал жайылым учаскелері: "Кербұлақ", "Шолақ".
№ 775 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өстемір ауылы, Ленин көшесі № 32, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 14 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Өстемір ауылы; Фазанарияның екі үйі; "Талгарирригация" су шаруашылығының Талғар аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының нөмірі жоқ төрт үйі.