О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 47-278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2015 года № 3411. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20.05.2016 № 4-23.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2975, опубликованного в районной газете "Талгар" от 17 января 2015 года № 3 (4090)), в решение Талгарского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 40-237 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3064, опубликованного в районной газете "Талгар" от 27 февраля 2015 года № 09 (4147)), в решение Талгарского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 44-265 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3202, опубликованного в районной газете "Талгар" от 19 июня 2015 года № 27 (4161)), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 12620212 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1976471 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11969 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1133691 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9498081 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4519611 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2719458 тысяч тенге;
субвенции 2259012 тысяч тенге;

Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 47-278 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 15 қыркүйекте № 3411 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 4-23 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2975 тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы аудандық "Талғар" газетінде № 3 (4090) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-237 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3064 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы аудандық "Талғар" газетінде № 09 (4147) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-265 шешіміне (2015 жылғы 8 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3202 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы аудандық "Талғар" газетінде № 27 (4161) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 12620212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1976471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11969 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1133691 мың теңге;
трансферттер түсімдері 9498081 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4519611 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2719458 мың теңге;
субвенциялар 2259012 мың теңге;

2) затраты 12715785 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36226 тысяч тенге, в том числе
бюджетные кредиты 44595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8403 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 36192 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 36192 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2) шығындар 12715785 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36226 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8403 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 36192 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 36192 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифная политика, развитие малого и среднего бизнеса и бюджета".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Кисибаева А.)
опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Кисибаева А.М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Барсуков
Секретарь районного маслихата Д.Тебериков
Приложение 1 к решению маслихата Талгарского районого маслихата от 7 сентября 2015 года № 47-278 "О внесений изменении районного маслихата О районном бюджете в решение Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-222 "О бюджете Талгарского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Талгарского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Барсуков
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Теберіков
Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қырқүйектегі "Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-278 шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-222 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер