О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 мая 2015 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 июня 2015 года № 3217
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2972, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 2 (105) от 09 января 2015 года, № 3 (106) от 16 января 2015 года), в решение Уйгурского районого маслихата от 09 февраля 2015 года № 43-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3062, опубликованного в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" № 9 (112) от 27 февраля 2015 года, № 10,11 (113-114) от 03 марта 2015 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложением 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих обьемах:
1) доходы 5336555 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 702711 тысячи тенге;
неналоговые поступления 20721 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 30000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4583123 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 895887 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 724754 тысячи тенге;
субвенции 2962482 тысячи тенге;
2) затраты 5416175 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55694 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 12685 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)135314 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 135314 тысячи тенге.

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 47-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 10 маусымда № 3217 болып тіркелді
2008 жылдың 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2972 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 2(105), 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3(106) жарияланған), 2015 жылғы 09 ақпандағы Ұйғыр аудандық мәслихатының "2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-1 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3062 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9 (112), 2015 жылғы 03 наурыздағы № 10,11(113-114) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) кірістер 5336555 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 702711 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20721 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 30000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4583123 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 895887 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 724754 мың теңге;
субвенциялар 2962482 мың теңге;
2) шығындар 5416175 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55694 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 12685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)135314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 135314 мың теңге.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Исмаилов М.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Исмаилов М.М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б.Бахтахунов
Секретарь районного
маслихата Н.Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 26 мая 2015 года №47-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Бахтахунов
Аудандық мәслихат
хатшысы Н.Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2015 жылғы 26 мамырдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №47-1 шешіміне 1 қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ұйғыр ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер