О внесении изменений и дополнений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 ноября 2015 года № 3560
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2972, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 2 (105) от 09 января 2015 года, №3 (106) от 16 января 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 43-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3062, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 9 (112) от 27 февраля 2015 года, № 10,11 (113-114) от 03 марта 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июня 2015 года № 3217, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" №26 (129) от 19 июня 2015 года, № 27 (130) от 26 июня 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 07 сентября 2015 года № 50-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года №3394, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" №39 (142) от 24 сентября 2015 года, № 40-41 (143-144) от 01 октября 2015 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № 52-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 қарашада № 3560 болып тіркелді
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2972 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 2(105), 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3(106) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-1 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3062 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9 (112), 2015 жылғы 03 наурыздағы № 10,11 (113-114) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-1 шешіміне (2015 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3217 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 26 (129), 2015 жылғы 26 маусымдағы № 27 (130) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-1 шешіміне (2015 жылғы 10 қыркүйкетегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3394 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 24 қыркүйектегі №39 (142), 2015 жылғы 01 қазандағы № 40-41 (143-144) жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложением 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих обьемах:
1) доходы 5445960 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 795632 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13725 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 30000 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4606603 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 919854 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 724267 тысячи тенге;
субвенции 2962482 тысячи тенге;
2) затраты 5525580 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55694 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 12685 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)135314 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 135314 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 2463,0 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления".

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5445960 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 795632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13725 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 30000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4606603 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 919854 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 724267 мың теңге;
субвенциялар 2962482 мың теңге;
2) шығындар 5525580 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55694 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 12685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)135314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 135314 мың теңге.";
3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 2463,0 мың теңге соммасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района" (по согласованию Исмаилов М.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь Уйгурского районного
маслихата Н. Есжан

5. "Ұйғыр аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Исмаилов М.М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық мәслихат
Хатшысы Н. Есжан

Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 04 ноября 2015 года №52-1 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2015 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қарашадағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер толықтырулар енгізу туралы" №52-1 шешіміне 1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ұйғыр ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Сомасы
(мың
теңге)
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер