О внесении изменений и дополнений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 53-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2015 года № 3607
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2972, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 2 (105) от 09 января 2015 года, №3 (106) от 16 января 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 43-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 февраля 2015 года № 3062, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 9 (112) от 27 февраля 2015 года, № 10,11 (113-114) от 03 марта 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июня 2015 года № 3217, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" №26 (129) от 19 июня 2015 года, № 27 (130) от 26 июня 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 07 сентября 2015 года № 50-1 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года №3394, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" №39 (142) от 24 сентября 2015 года, № 40-41 (143-144) от 01 октября 2015 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 04 ноября 2015 года № 52-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Уйгурского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2015 года № 3560, опубликованного в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси" № 49 (152) от 27 ноября 2015 года, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 53-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 3607 болып тіркелді
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2972 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 2(105), 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3(106) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-1 шешіміне (2015 жылғы 18 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3062 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9 (112), 2015 жылғы 03 наурыздағы № 10,11 (113-114) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47-1 шешіміне (2015 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3217 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 26 (129), 2015 жылғы 26 маусымдағы № 27 (130) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-1 шешіміне (2015 жылғы 10 қыркүйкетегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3394 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 24 қыркүйектегі №39 (142), 2015 жылғы 01 қазандағы № 40-41 (143-144) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 қарашадағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 52-1 шешіміне (2015 жылғы 18 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3560 тіркелген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 49 (152), жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих обьемах:
1) доходы 5440591 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 840242 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13725 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 38390 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4548234 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 916412 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 722340 тысячи тенге;
субвенции 2909482 тысячи тенге;
2) затраты 5520211 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55694 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 12685 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)139334 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 139334 тысячи тенге.".

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5440591 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 840242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13725 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38390 мың теңге;
трансферттер түсімі 4548234 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 916412 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 722340 мың теңге;
субвенциялар 2909482 мың теңге;
2) шығындар 5520211 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55694 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 12685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)139334 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 139334 мың теңге. ".

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района" (по согласованию Исмаилов М.М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Ұйғыр аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Исмаилов М.М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 09 декабря 2015 года №53-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық мәслихат хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" №53-1 шешіміне 1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ұйғыр ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Cомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер