О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 7 апреля 2015 года № 40-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 апреля 2015 года № 2604
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2448, опубликовано 31 декабря 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" №53) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "31 986 336" заменить цифрами "29 889 592";
цифры "24 986 336" заменить цифрами "22 889 592";
в подпункте 2) цифры "32 920 037" заменить цифрами "31 378 006";
в подпункте 5) цифры "-933 701" заменить цифрами "-1 488 414";
в подпункте 6) цифры "933 701" заменить цифрами "1 488 414";
цифры "1 445 701" заменить цифрами "1 825 394";
цифры "0" заменить цифрами "175 020".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 7 сәуірде № 40-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 2604 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2448 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында № 53 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "31 986 336" сандары "29 889 592" сандарымен ауыстырылсын;
"24 986 336" сандары "22 889 592" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "32 920 037" сандары "31 378 006" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-933 701" сандары "-1 488 414" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "933 701" сандары "1 488 414" сандарымен ауыстырылсын;
"1 445 701" сандары "1 825 394" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "175 020" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.