О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2015 года № 47-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2015 года № 2858
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 24 декабря 2014 года №37-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2448, опубликовано 31 декабря 2014 года в газете "Жамбыл Тараз" №53) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "29 452 916" заменить цифрами "28 858 286";
цифры "6 663 535" заменить цифрами "6 538 317";
цифры "124 652" заменить цифрами "224 904";
цифры "563 189" заменить цифрами "567 052";
цифры "22 101 540" заменить цифрами "21 528 013";
в подпункте 2) цифры "29 350 164" заменить цифрами "28 755 534".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
Таразского городского Таразского городского
маслихата маслихата
С. Мырзалиев Б. Нарбаев
Приложение 1
к решению Таразского
городского маслихата №47-3 от

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 47-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 2858 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №37-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2448 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында №53 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "29 452 916" сандары "28 858 286" сандарымен ауыстырылсын;
"6 663 535" сандары "6 538 317" сандарымен ауыстырылсын;
"124 652" сандары "224 904" сандарымен ауыстырылсын;
"563 189" сандары "567 052" сандарымен ауыстырылсын;
"22 101 540" сандары "21 528 013" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "29 350 164" сандары "28 755 534" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
С. Мырзалиев Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының